2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ultrasyona gore 1hafta gerııde bebeyım

Canım bebeğimizin doğum tarihleri aynı nerdeyse 1gün var aramızda :) kalp atışını duydunuz mu siz?biz bu hafta duyduk. 8+0 dım ama bana da 1hafta geride dedi doktor. Geç döllenme olabilir dedi. İnş bi sıkıntı yoktur. 3hafta sonra çağırdı tekrar. Sen ne durumdasın?

Mrb benim sat 12 ekim geçen cuma keseyi göremeyince kan testine yolladı ve 254 çıkınca gebelik var ama muhtemelen geç yumurtlama veya döllenme dedi ve bir hafta sonra tekrar çağırdı. Dün gittim ve keseyi gördük tam 5 haftalıkmış
Aynı şekilde ben de 1 kasım da yumurtlamıştım 1 hafta geç döllenme oldu hiç deger ölçtürmeden dün karnımdan baktı gördü şükür.6 aralıkta gidicem tekrar bakalım.Aynı oluyor tarihler o Zaman Saglıkla alalım kucagımıza.Şu an 6+2 son adete göre yani 6+1 de görmüş oldum keseyi ama geç döllenmeye göre 5+3 de gördüm

Yok canm ya valla her hafta verdim 3 kere oda artik baydi yani kandiriyorlar mi kazikliyorlar mi anlayamadim. Ama sinir oldm hatta kontrol muayanesi dedim danismadaki kiza oda bana olsun almamiz lazm oyle gozukuyor dedi tahlil flnda yapilmadi daha

Canın hangi hastaneye gidiyorsun sen?özelden yazmışsın bana cevap verdim ama görmedin sanırım. Bi bak istersen mesaj kutuna.

Kızlar bugun kontrolüm vardı.iki bebegin de kalp atışını duyduk şükür.sat 12 ekim.
Biri 5h5g digeri 5h6g müş.birinin kesesi digerinden gözle görülür derecede küçük ama. insallah sıkıntı olmaz.
Hayırlı olsun inşallah Saglıkla kucagınıza alın.Erken döllenme mi oldu sizde

Selam kızlar. Aşırı bulantım var benim de. Bugün Akupunktura gittim sanki biraz faydası oldu. Sürekli öğürme hissi geliyordu o geçti biraz da yemek yedim. Tabi çok dolaşmıyorum , ayakta kalamıyorum ama biraz rahatladım gibi. Paylaşayım dedim belki denemek isteyen olur. Bir de su çok midemi bulandırıyordu içemedim içemeyince idrar yolu enfeksiyonu olmuşum doktor antibiyotik verdi. Suyu da çok soğukken yudum yudum içiyorum 1.5 litre. Bol su içmeyi unutmayın.

Kızlar bugun kontrolüm vardı.iki bebegin de kalp atışını duyduk şükür.sat 12 ekim.
Biri 5h5g digeri 5h6g müş.birinin kesesi digerinden gözle görülür derecede küçük ama. insallah sıkıntı olmaz.
masallah canim allah ikisinide kucagina almayi nasip etsin benimde sat 12 ekim di ama bugun 6h2gunluk deilmiyiz insallah bende duyarim kuzumun kalp atisini allahim

Merhaba arkadaşlar,Allah nasip ederse ben de temmuz annesi olucam sanırım.Sat 13 ekim ama 1 hafta geç döllenme oldu.Keseleri gördünüz mü benimle aynı tarihli olanlar?Allah Saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin İnşallah...
Benim de 13 ekim sat. Bu Çarşamba gördük keseyi. Darısı başına

Selam kızlar. Aşırı bulantım var benim de. Bugün Akupunktura gittim sanki biraz faydası oldu. Sürekli öğürme hissi geliyordu o geçti biraz da yemek yedim. Tabi çok dolaşmıyorum , ayakta kalamıyorum ama biraz rahatladım gibi. Paylaşayım dedim belki denemek isteyen olur. Bir de su çok midemi bulandırıyordu içemedim içemeyince idrar yolu enfeksiyonu olmuşum doktor antibiyotik verdi. Suyu da çok soğukken yudum yudum içiyorum 1.5 litre. Bol su içmeyi unutmayın.

Mrb bende aynı şekilde bu defa bulantım başlarsa akapunktura gitmeyi planlıyorum. Oğluma hamileyken ne çektiğimi biliyorum. Birde oğlumdan sonra bir gebeliğim daha oldu ve hiperesemiz gravidarium yani aşırı bulantı ve kusma elektrolit bozukluğu yaptığı için aldılar. Nereye akapunktura gittin öğrenebilirmiyim

sonsuzzz sonsuzzz canım ben galiba haftaya doktora gideceğim. Hem bulantı ilacimin dozu artabilir mi onu sorucam hem de bebek iyi mi onu desin bana :110: yoksa daha 3 hafta var kontrole. 2 buçuk hafta oldu.

Bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı canım. Doktor aksef adında 10günlük antibiyotik verdi. Sana ne verdi peki?

Bugün tekrar doktora gittim,kalp atışı durmuş.. Hayırlısı böyleymiş diyebiliyorum sadece..
Canım üzülme sağlıklı değilmiş demekki demek kolay belki ama gerçekten öyle düşük olduğu zaman insan belki biraz kendini suçlu hissediyor ama kalbi durunca yapacak bişey yok allahım en kısa zamanda sağlıklı bi bebekle sağlıklı bi hamilelik geçirmeni nasip etsin

X