2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok geçmiş olsın Allahım esirgesin yavrularımızı evet Allahım yaşayacak ömür verdiyse kanamaya rağmen bebeğe bişey olmuyormuş inşallah olmaz yatıyorum artık suyumu bile kendim kalkıp almıycam ev kirlendi diye sinir oluyordum artık hiç gözümde değil valla
Bosver evi saglik olsun da yapan biri cikar gebeligimi ogrendigimden bu yana haftasonu gecen hafta esim süpürdü simdi de işten gelse süpürse silse diye bekliyorum

Bosver evi saglik olsun da yapan biri cikar gebeligimi ogrendigimden bu yana haftasonu gecen hafta esim süpürdü simdi de işten gelse süpürse silse diye bekliyorum
Eşim yapıyor ama bu defa detaylı yapamıyor diye sinir oluyorum erkek sonuçta ama ayda bir bi bayan alıcam temizliğe onun dışındada şu takıntılarımdan vazgeçmeye çalışıcam hiç birşey yavrularımızdan önemli değil

Bende çok iş yapamıyorum eşimde geç geliyo o da yapamıyo ama üç ay dikkat etmek lazım diğer bebekte etmedim ve düştü bence hapaniz dikkat edin kendinizi sarsıp yormayın :KK76:sonra insan vicdan azabı çekiyor :kızgın:

Kızlar son adet tarıhım 26 eylul hesaplamaya vurdugumda 8hafta 4gunluk sayılıyo ultrasyondada carsamba gıtıgımde 6.6dı burdada 9.haftanın ıcındesınız dıyor ilişkıde 17.gun ve 21.gun olmuştu gec dollenmedendır ınsallah

dunden berı o yaşadıgın travma kolay degıl canım hatırlıyonmu ıkız olmasın dedımya sana allah soyletmesın bıde bakıyon ıkızmiş
Kısmet kuzum Rabbimden gelen herşey kabulüm ama sanmıyorum regl günüm dündü 127 normal, kızımdada 2 gün geçince 132 çıkmıştı Allah hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar indrekt coombs testi devlette pozitif çıktı.doktor şok oldu nasıl olur ilk gebelik düşük yok kanama yok diye ertesi gün testin tekrarını istedi sabah gittim yine pozitif çıktı.beni hemen araştırma Hastanesi'ne sevk etti.orada yine aynı test yapıldı negatif çıktı.ama o 24 saat psikolojim nasıl bozuldu anlatamam.cunku pozitif doğru olsaydı benim kanım bebegimin kan hücrelerini parcalayabilir. Ama yine de içime kurt düştü.ozelde de testi yaptırdım.insallah sonuç negatif olur.

X