2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızçelerim bugün sevk ile üniversite hastanesine gittim skar gebeliğinden şüphelenmişlerdi profesör geldi alttan baktı ve yanındaki diğer doktorlara evet bu kese skar yerine yakın ama normal bi gebelik sadece biraz aşağıda dedi o ara bana ellerini yumruk yap ve kalçanın altına koy dedi ve öyle yaptım sonra tekrar yanındakilere bak görüyor musun daha belirgin vs normal gebelik bu dedi ben tabi o doktorların yanında mutluluktan ağlayamadım tabiki takip edilmesi gereken bi gebelik dedi iki hafta sonra tekrar gelsin kontrol edin dedi odadan çıktı uzman doktor ve yanında başka bi doktor kaldı ve bana dediki siz yinede bekleyin ( yani hemen sevinmeyin gibilerinden) 2 hafta değil 10 gün sonra gelin dedi on gün sonra tekrar gidicem yani işin Aslı uzman doktor profa güvenmedi ben hangisine güvenicem şimdi
cok şükür canım sen profa guven dua edelım hep beraber. Iyı duşunelım ıyı olsun

Kızlar bugün kan idrar sonucu gösterdim doktora idrar yolu enfeksiyonu çıktı monurol diye bi ilaç verdi bir kerelik suya koyulup içiliyormuş geceden onu kullanıcam henüz erken antibiyotik veremem dedi bu ilacı kullananınız var mı acaba :110:
Ben ilk gebeliğimde kullandım canım hemencecik geçti iltihabım ama bana ilaveten tek bir tane de fitil vermişti sadece tek seferlik onu da kullanmıştım merak etme hiç bir yanetkisi yok rahatlıkla kullan canım, geçmiş olsun bu arada Allah acil şifalar versin

Benim kv yaşlı bana bakamaz zaten. Ama eşim de göndermezdi sanki. Ya Kızlar bulantı o kadar fena mı cidden??? 24 saat var mı bulantı. Yani hani sabah bulantısıydı bu.... korktum yanı...
Bünyeden bünyeye değişiyor canım Bazılarında çok hafif olur Bazılarında çok şiddetli olur bazılarında da hiç bulantı olmaz, inşallah sende de olmaz canım rahat edersin

Oooo bide ağrıyla misafirlik... çok geçmiş olsun canım
Galiba hastaneye gitcez cok siddetlendi sagol canim
Gecmis olsun canim dr ulasabilirsen bi danis arkadasinda dedigi gibi hamilelerin kullandigi tek agri kesici var
Dr degistircektim guya kadinda seytan tuyu var cok ilgili simdilik dursun bunda devam edelim dedim esime cep no istedim vermedi al iste lazim oldu hayir hata bende

Kizlar bas agrisina ne iyi gelir nolur yardim edin ciddi bas agrim var hamilelikten once hap atinca geciyordu 7 saattir agriyor .Viksle ovdum temiz havaya ciktim cok az turk kahvesi ictim yok yok yok:kızgın:

Minoset var çok zararsız ağrı kesici hem hamileler hem emziren anneler hem de herkes kullanır ondan kullana bilirsin reçetesiz satılıyor fiyatı da çok uygun

arzusaka arzusaka canım benim bulantı çok şiddetli gece uyutmuyor gündüzde öyle onunla birlikte boş boş öğürüyorum bazen su çıkıyor bazen yediklerim bugün sabah kızarmış bir dilim ekmek peynir zeytin öğlen 1 muz akşam 2 kaşık karnabahar yemeği yiyebilmedim hem iştahım Yok hem bulantıdan maalesef umarım senin böyle olmaz

Benim de 4 senede 9. Doktorum... en sonunda buldunm güvenilir bir doktor. Şuanki perinatolog zaten ama öncekilerin arasında da perinatolog da vardı kafın doğumcu da. Ben hep hastane de çalışan bi doktor olsun diye direttim birde kadın doktor olsun istedim. Çoğuna da tavsiye üzerine gittim. Ama kendin görmeden deneyimlemeden olmuyor. Şuanki doktorum hem erkek hem de bi hastaneye bağlı değil :halay:ama memnunumm

İlk aylarında 3-4 doktor geziyor çoğu hamiş... inşallah sen de kafana göre bulursun.

Medicalparka gittim ama acikcasi doktorlar bile para gozuyle bakiyor insana hani tamam belki ilgili gibiler ama boyle resmen hasta degilde musteri gibi davraniyorlar bu beni rahatsz ediyor gereksiz pahali olmasida cabasi muayane ucreti 205 tl her hafta cagiriyor oylesine kontrol amacli buda cogu gorustugum kisiye sacma geldi

İyi akşamlar kızlar yeni gelen arkadaşlar hosgeldiniz aramıza bugün doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duyabildim, rabbim hepinize bu anı yaşamayı nasip etsin insallah:KK200::KK15: 16 temmuz doğum tarihi dedi,bebeğim 7 mmymis
Maşallah :nazar::nazar::nazar:sağlıcakla gelsin minnoş

Aklımdan geçiyor,daha kötü ne duyabilirim ki başka birine mi gitsem diyorum. Yarın giderim başka birine gibime geliyor. İnşallah iyi şeyler duyarım.
korkma canım inşallah hıc bışey olmayacak alahın ıznıyle benımde 26 eylul son adet tarıhım carsamba gıttım daha 6.6 gunluk dedı 1hafta gerıde ultrasyona gore dusuk rıskın var dedı kesenın yanında kan varmiş dıkkat edeceksin dedı allah yardımcımız olsun bıze bagışlasın inşallah

korkma canım inşallah hıc bışey olmayacak alahın ıznıyle benımde 26 eylul son adet tarıhım carsamba gıttım daha 6.6 gunluk dedı 1hafta gerıde ultrasyona gore dusuk rıskın var dedı kesenın yanında kan varmiş dıkkat edeceksin dedı allah yardımcımız olsun bıze bagışlasın inşallah
İnşallah canım.. benimde 1 hafta küçük çıkıyor. Adetlerim düZenli geç yumurtlamadım diye düşünüyorum ama bilemem.. kanama falan yok bende ama kalp atışını düşük buldu. Umarım herşey yolunda ilerler..

X