2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kalbini duyanları duydukća hem çok mutlu oluyorum hemde çoook heycanlanıyorummm inşallah hiçbirimiz aksilik yaşamayız güzel hamilelikler geçirip minik bebeklerimizi kucağımıza alırız. Bende çaŕşamba geleydide bi duyaydım ponçiğimin kalbini:KK76::KK200:

İnşallah canım.. benimde 1 hafta küçük çıkıyor. Adetlerim düZenli geç yumurtlamadım diye düşünüyorum ama bilemem.. kanama falan yok bende ama kalp atışını düşük buldu. Umarım herşey yolunda ilerler..
bebegin gelisimi geriden geliyosa yemene icmene dikkat et canim banada ogluma hamileyken demisti 2 hafta geriden geliyo diye gunde 1 bardak nesguik varya inu sute karistirip ictim hem sabah hem aksam bir muzu dilimleyip uzerine pekmez doktum ceviz dograrip yedim kontrolde bebek 2 hafta one bile gecmisti onemli olan iyi beslenmen nesguik bebegi iyi besliyo kilo aldiriyo bi alerjin felan yoksa denr derim

Kızlar kalbini duyanları duydukća hem çok mutlu oluyorum hemde çoook heycanlanıyorummm inşallah hiçbirimiz aksilik yaşamayız güzel hamilelikler geçirip minik bebeklerimizi kucağımıza alırız. Bende çaŕşamba geleydide bi duyaydım ponçiğimin kalbini:KK76::KK200:
aynen bende valla hem cok seviniyorum hem kendi bebegimi nerak ediyorum allahim bizlerede sagliklica duyabilmemizi nasip etsin insallahhh

bebegin gelisimi geriden geliyosa yemene icmene dikkat et canim banada ogluma hamileyken demisti 2 hafta geriden geliyo diye gunde 1 bardak nesguik varya inu sute karistirip ictim hem sabah hem aksam bir muzu dilimleyip uzerine pekmez doktum ceviz dograrip yedim kontrolde bebek 2 hafta one bile gecmisti onemli olan iyi beslenmen nesguik bebegi iyi besliyo kilo aldiriyo bi alerjin felan yoksa denr derim
Sağol canım denerim.. aslında iyi besleniyorum bulantım olmadığı için.. yarın tekrar gidicem başka bi doktora,inşallah güzel şeyler duyarım.

Medicalparka gittim ama acikcasi doktorlar bile para gozuyle bakiyor insana hani tamam belki ilgili gibiler ama boyle resmen hasta degilde musteri gibi davraniyorlar bu beni rahatsz ediyor gereksiz pahali olmasida cabasi muayane ucreti 205 tl her hafta cagiriyor oylesine kontrol amacli buda cogu gorustugum kisiye sacma geldi
Canim benim hastahane degil özel muaynehane 200 tl.Ama her gittigim de almıyor.kontroller ücretsiz.hastanede 10 gün icinde kontrol oluyor diye biliyorum

X