2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Babam 1 aydır yoğun bakımdaydı canım komple felç geçirdi dün çıktı hastaneden annem mecburen ona bakıyor hiçbir yeri tutmuyor konuşamıyor maalesef sağol canım mecburum hiçbirşey yapamıyorum mutfağa bile giremiyorum bulantı ,kusma baş dönmesi halsizlik bıktım fırında patates yemekten giderim 2 hafta içinde dönerim inşallah ptesi doktor çıkışı eşim götürecek
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin, bulanti dönemini bı atlata bilsek hepiz rahat edeceğiz ama bakalım ne zaman geçecek , inşallah evine bulantıyı atlatmış halde dönersin canım

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin, bulanti dönemini bı atlata bilsek hepiz rahat edeceğiz ama bakalım ne zaman geçecek , inşallah evine bulantıyı atlatmış halde dönersin canım
Sağol canım Amin inşallah hemencecik atlatırız bulantılar kabus gibi tadım tuzum kalmadı

Babam 1 aydır yoğun bakımdaydı canım komple felç geçirdi dün çıktı hastaneden annem mecburen ona bakıyor hiçbir yeri tutmuyor konuşamıyor maalesef sağol canım mecburum hiçbirşey yapamıyorum mutfağa bile giremiyorum bulantı ,kusma baş dönmesi halsizlik bıktım fırında patates yemekten giderim 2 hafta içinde dönerim inşallah ptesi doktor çıkışı eşim götürecek
Canim gecmis olsun Allah acil sifalar versin indallah .Senin de bulantilarin gecer eve donersin insallah olumlu dusunlerle git benim ayagim kırıkken 2 hafta kv bakti mecbur kalinca katlaniliyor

Evet canım mecburen ne yemek yapabiliyorum nede baş dönmelerim geçti halsizlik hepsi var kendi annem baktı 3 haftadır oda şimdi babama bakıyor mecbur oraya gidiyorum hiç istemiyorum eşim ısrarcı

Senin rahatın önemli canım. Benimde bulantılarım çok şiddetliydi. Annem geldi de rahat nefes aldım. Gelemeseydi de kayınvalidem gelecekti. Sağlık bu strese sokma kendini geçici bir durum öyle düşün :KK66: inşallah bir an evvel geçer. Bulantı problemi olmayan hanımlar çok şanslısınız sizler de boş yere stres yaratmayın. Her bünyede farklı oluyor.

Kızlar bugün kan idrar sonucu gösterdim doktora idrar yolu enfeksiyonu çıktı monurol diye bi ilaç verdi bir kerelik suya koyulup içiliyormuş geceden onu kullanıcam henüz erken antibiyotik veremem dedi bu ilacı kullananınız var mı acaba :110:

Benim kv yaşlı bana bakamaz zaten. Ama eşim de göndermezdi sanki. Ya Kızlar bulantı o kadar fena mı cidden??? 24 saat var mı bulantı. Yani hani sabah bulantısıydı bu.... korktum yanı...

Camım ya çok geçmiş olsun allah bol bol şifa versin sizede sabır versin sana da sağlık sıhhat versin.

Kızlar bugün kan idrar sonucu gösterdim doktora idrar yolu enfeksiyonu çıktı monurol diye bi ilaç verdi bir kerelik suya koyulup içiliyormuş geceden onu kullanıcam henüz erken antibiyotik veremem dedi bu ilacı kullananınız var mı acaba :110:

Ben kullandım gece yatmadan iç öyle uyu en az 3 saat beklemesi gerekiyormuş tatlım. Tutabiliyorsan daha fazla. Geçmiş olsun güvenle kullanabilirsin zaten bi seferlik birşey. Bi de daha fazla su tüketmeye çalış.

Senin rahatın önemli canım. Benimde bulantılarım çok şiddetliydi. Annem geldi de rahat nefes aldım. Gelemeseydi de kayınvalidem gelecekti. Sağlık bu strese sokma kendini geçici bir durum öyle düşün :KK66: inşallah bir an evvel geçer. Bulantı problemi olmayan hanımlar çok şanslısınız sizler de boş yere stres yaratmayın. Her bünyede farklı oluyor.
Mesela ben hala bulantı namına küçücük bişi yok anormal bi durum olmasında napalım göğüslerin dolgunlaştı ve yüzüm çok kuruyor havalar soğudu belki ondanda olabilir tiksinti bile yok :110:

X