2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızçelerim bugün sevk ile üniversite hastanesine gittim skar gebeliğinden şüphelenmişlerdi profesör geldi alttan baktı ve yanındaki diğer doktorlara evet bu kese skar yerine yakın ama normal bi gebelik sadece biraz aşağıda dedi o ara bana ellerini yumruk yap ve kalçanın altına koy dedi ve öyle yaptım sonra tekrar yanındakilere bak görüyor musun daha belirgin vs normal gebelik bu dedi ben tabi o doktorların yanında mutluluktan ağlayamadım tabiki takip edilmesi gereken bi gebelik dedi iki hafta sonra tekrar gelsin kontrol edin dedi odadan çıktı uzman doktor ve yanında başka bi doktor kaldı ve bana dediki siz yinede bekleyin ( yani hemen sevinmeyin gibilerinden) 2 hafta değil 10 gün sonra gelin dedi on gün sonra tekrar gidicem yani işin Aslı uzman doktor profa güvenmedi ben hangisine güvenicem şimdi

Ben saf z.yağı kullanmayı düşünüyorum

Anladim canim gidersin baktin olmuyo evine donersin... insanin evi gibi olmaz ne kadar iyi olsalarda.. yemek falan sorun olursa esin aksamdan yapsin bi sure idare etsin ins gecer en kisa zaman da
İşte fırsatı Yok canım maalesef giderim olmazsa geri dönerim yapacak birşey Yok

Ay çok sevindim umarım değerlerin artarak devam eder

İstanbul’da nerde oturuyorsun canım??

Evet canım mecburen ne yemek yapabiliyorum nede baş dönmelerim geçti halsizlik hepsi var kendi annem baktı 3 haftadır oda şimdi babama bakıyor mecbur oraya gidiyorum hiç istemiyorum eşim ısrarcı
Rahat edebilecek misin orda?? Amannn baktın rahat edemedin dönersin. Uzak mıydı kv?

Evet canım mecburen ne yemek yapabiliyorum nede baş dönmelerim geçti halsizlik hepsi var kendi annem baktı 3 haftadır oda şimdi babama bakıyor mecbur oraya gidiyorum hiç istemiyorum eşim ısrarcı
Babana nolmus canım herkes geçmiş olsun diyor ben kaçırdım bazı mesajları galiba , biraz kal belki iyi olur en azından yemek yapan olacak sana ama rahat edemezsen dönersin canım olmaz mı dert etme kendine fazla

Çok sevindim inşallah bir sorun çıkmaz =)

Babana nolmus canım herkes geçmiş olsun diyor ben kaçırdım bazı mesajları galiba , biraz kal belki iyi olur en azından yemek yapan olacak sana ama rahat edemezsen dönersin canım olmaz mı dert etme kendine fazla
Babam 1 aydır yoğun bakımdaydı canım komple felç geçirdi dün çıktı hastaneden annem mecburen ona bakıyor hiçbir yeri tutmuyor konuşamıyor maalesef sağol canım mecburum hiçbirşey yapamıyorum mutfağa bile giremiyorum bulantı ,kusma baş dönmesi halsizlik bıktım fırında patates yemekten giderim 2 hafta içinde dönerim inşallah ptesi doktor çıkışı eşim götürecek

canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin, sanada kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…