2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bide komik gelecek ama sorayım yine de, bu hamilelik sayısı arttıkça bebeği hissetmek daha kısa zaman alıyormuş ya, bu gün sağ tarafımda sanki küçük bir balon varmış gibi hissediyorum. Karnımı sıkıştırınca öne doğru eğilip oturunca falan daha net hissediyorum. Sanki zorlasam patlayacak, gaz değil çünkü üçüncü bebeğim ayırt edebiliyorum ama ne bu ya kese büyüdüğü için mi

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta keseyi görmüştük,bu hafta kalp atışı için gittik doktora. Kalp atışı gördü doktor ama olması gerekenden daha az atıyor dedi. Zaten son adete göre ultrason ölçümü yaklaşık 1 hafta geriden geliyor.. canım sıkıldı.. umarım haftaya güzel şeyler duyarım.

Sıkma canını haftası küçüktür geç döllenme olmuş olabilir vs düzelir inşallah

Sıkma canını tatlım yeni olduğu için zayıf atıyordur ilerleyen haftalarda çok daha güçlü duyarsın

Kizlar doguma daha cok var biliyorum fakat evime yakin yada hep iyi diye duydugum cogu hastanenin netten sikayetlerini okuyunca cok korktum napcam blmyrm . Istanbulda tavsiye edebileceginiz doktor ve hastane var mi net doktorda bulamadim henuz gidiyorum oyle ama icine sinmedi

Benzer seyleri ben de yasadim. Gec dollenme dedi ama ultrason sonucunda gunum 6+2 olmasi gerekirken 6+4 yazdi. Anlamadim. Kalp atisini da duyamadik.

Ben de yarin gidecegim kalp atisi icin 15.30 da randevum. İnşallah sikinti yasamam ve kalp atislarini duyariz susamin.

İnşallah güzel şeyler duyarsın. Bu kalp atışı yükselmezse devam edemez gebelik dedi,bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum.. heran acaba diye düşünüp duracağım..

Kızlar gebelik kesesinin şekli ile ilgili bir bilginiz var mı? Bugün kesemiz dudak şeklindeydi :) doktor bi şey demedi ama merak ettim, nette de pek bişi bulamadım

İnşallah güzel şeyler duyarsın. Bu kalp atışı yükselmezse devam edemez gebelik dedi,bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum.. heran acaba diye düşünüp duracağım..

Baska bir ultrason makinasina da mi girsen? Gecmis yazilara bakinca bu sekilde uzulup baska makinaya girince kalp atisinin net duyuldugu yeterli oldugu haberleri de var...

Baska bir ultrason makinasina da mi girsen? Gecmis yazilara bakinca bu sekilde uzulup baska makinaya girince kalp atisinin net duyuldugu yeterli oldugu haberleri de var...
Aklımdan geçiyor,daha kötü ne duyabilirim ki başka birine mi gitsem diyorum. Yarın giderim başka birine gibime geliyor. İnşallah iyi şeyler duyarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…