2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tecrübeli anne adaylarına sorum olacaktı. Hafiften karnımın gerginleşmeye başladığını hissediyorum. Çatlakları en aza indirmek için tedbirleriniz var mı acaba neler yapmayı ve ne zaman başlamayı önerirsiniz?

Beyaz tenli ve hamilelik sürecinde 20 kilo alan biri olarak hiç bir şey fayda etmedi, ikinci hamilelikte çatlamadı zaten ama düzenli olarak kullanılan her türlü şeyin yararı olur diye düşünüyorum. En azından az çatlar vs.

Kaçınılmaz olduğunu bende duymuştum. Bol su içmeye gayret ediyorum. Bebek yağlarının bir zararı olmaz sanırım onunla da nemlendirmeyi düşünüyorum. Sizlerin tavsiyelerini öğrenmek istedim. Teşekkürler ilginize

Bol bol su içmek gerekli. Ben ürün de kullanıcam bununla ilgili çok iyi ve etkili jeller var

Sağol canım bulantı yüzünden meyve olayını abarttım sanırım birazda eşim annesine götürecek hiçbirşey yapamıyorum malum annemde babama bakacak felçli stres yaptım
Babacigina cok gecmis olsun cnm. Sen yinede kendini uzme lutfen kendimizi beslicez diye abartiyoruz bazen dikkat etmek lazim.

Ben daha başlamadım ama ilk aylarda bebe yağı, kilo almaya başlayınca da lierac ya da mustelanın çatlak önleyici kremlerini kullanmayı düşünüyorum... ama çatlayacaksa da her türlü çatlar diyor herkes. :)

Kızlar hiç isim düşünüyormusunuz ? Ben bazen düşünüyorum ama hiç biri içime sinmiyor eskiden çok fikrim olurdu ama iş ciddiye binince tıkandım
Biz bir iki bişey bulduk ama sanki bi anda içime doğacak gibime geliyor

Değil mi işte sanırım yaşlanıyorum yaşlılar öyledir ya geçmişi anar durur kızar ananem öyledir mesela o kişi ölmüştür fi tarihini anlatır durur
Yannii ne kdr olunsuz düşünürsek o kdr kötü hisseder ve morlimiz bozulur bebeğe de zararı olur...olumlu düşünelim

Keseyi gören kalp atısını duyan arkadaşlar cok sevindim devmı gelir inşllah hep güzel pylaşınlar yapalım inşallah :)

Anladim canim gidersin baktin olmuyo evine donersin... insanin evi gibi olmaz ne kadar iyi olsalarda.. yemek falan sorun olursa esin aksamdan yapsin bi sure idare etsin ins gecer en kisa zaman da

Ben 12 haftalik gibi duslardan sonra bebe yagi ve hakiki zeytin yagi surdum gobegime cildim cok kuruyordu haftalar ilerledikce her aksam surmeye calistim son aylar cok geriliyo derilerim pul pul oldu hep sukur ki gobegimde hic catlak yok ama bacak yanlarimda oldu istr acemilik keske oralarada sureymisim kimi diyo ne yaptimsa yine de catladim bilemiyorum belki bunye meselesidir

Hayirli haberlerinin devamini bekliyoruz canim ins daha guzel olacak dua edelim..

Rica ederim ama düzenli kullanırsanız sonuç alırsınız bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…