2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bulantı kusma şikayeti olan hanımlar bir yazıda okumuştum taze hindistan cevizi iyi geliyormuş. Marketlerde bulabilirsiniz. Ben denedim benim çok şiddetli olduğu için Ben de beklediğim etkiyi yaratmadı. Ama işe yarayabileceğini düşünüyorum. Şifa olur inşallah sizlere.

Benim de 4 senede 9. Doktorum... en sonunda buldunm güvenilir bir doktor. Şuanki perinatolog zaten ama öncekilerin arasında da perinatolog da vardı kafın doğumcu da. Ben hep hastane de çalışan bi doktor olsun diye direttim birde kadın doktor olsun istedim. Çoğuna da tavsiye üzerine gittim. Ama kendin görmeden deneyimlemeden olmuyor. Şuanki doktorum hem erkek hem de bi hastaneye bağlı değil ama memnunumm

İlk aylarında 3-4 doktor geziyor çoğu hamiş... inşallah sen de kafana göre bulursun.

Kizlar bas agrisina ne iyi gelir nolur yardim edin ciddi bas agrim var hamilelikten once hap atinca geciyordu 7 saattir agriyor .Viksle ovdum temiz havaya ciktim cok az turk kahvesi ictim yok yok yok

Kizlar bas agrisina ne iyi gelir nolur yardim edin ciddi bas agrim var hamilelikten once hap atinca geciyordu 7 saattir agriyor .Viksle ovdum temiz havaya ciktim cok az turk kahvesi ictim yok yok yok
Ben genelde ılık duş alır arkasından vicks ovdururdum eşimi sonrada sessiz karanlık odada uyurum canım geçmiş olsun

Sağol canım bir deneyeyim umarım olumlu sonuç olur

Kesmez büyük ihtimal ama hamilelere verilen bi ağrı kesici var. Doktoruna danışabilirsin.. bu akşam içinde eğer saçların topluysa açık bırak, oda şiddetlendiriyor ağrıyı

Kesmez büyük ihtimal ama hamilelere verilen bi ağrı kesici var. Doktoruna danışabilirsin.. bu akşam içinde eğer saçların topluysa açık bırak, oda şiddetlendiriyor ağrıyı
Birde oda çok sıcaksa gerçekten çok kötü ağrı yapıyor

Ben kullanmadım ama gebelikte idrar yolu enfeksiyonunun sıkıntılı bi durum olduğunu biliyorum ve bunun için kullanabileceğin tek ilaç monurol canım

Ufaktır canım gec döllenme olmuştur

Öyle düşünme cnm her dr bnm bildiğim dogru gibi görür ve altta kalmak istemez ego meslesi sen iyi düşün prof.ne derse doğrusur..onlar her zmn gelip bakmaz çoğu amelyathneye girip çıkar içini ferah tut en azından %50 die düşün ki herkezin %50ihtimali her zmn var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…