2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sanırım bu hamileliğimde kursağımda kaldı bugün keseyi gördük bebeğide ama kese olmasıngereken yerde değil doktor kesi yeri gebeliğinden şüpheleniyo yarın üniversite ye gidicem oraya sevk etti sanırım bu bebeğimde gidecek muhtemelen kürtaj olucam çok üzgünüm çook
Çok gecmis olsun kesi yeri neymis ilk defa duydum umarim yaniliyordur guzel haber ler le donersin

Kızlar ya yasak olan başka ne var bu dönemde yemememiz gereken.. benm canım acayip çiğköfte istiyor ama etsiz olanlardan hatta biraz kaçamak yapıp yedm bile bugün ama sonra acaba zararı olur mu diye düşünmeden edemedim. Var mı bilginz ya da doktrun yasakladığı şeyler
Bana transfer yapildiginda embriyolog maydonoz nane ve limondan uzak dur demisti ogun bugundur yemiyorum.

Kızlar bugün dr a gitmiştim hatırlarsınız.Suan 7+4 günlük hamileyim ama bebek görünmedi boş gebelik olduğunu söyledi ve ayrıntılı ultrasyona gönderdi ordada görünmezse muhtemelen kürtaj dedi.Çekildim ondada görünmedi.Doktora göstermeden acilde kan testi yaptırdım degerlerim 10 gün öncesiyle aynı..Yarın için randevu aldım sonucu göstercem çok kötü bir gün geçirdim inanin çok Üzgünüm
Çok gecmis olsn cok uzucu ama ne desek bos kismetten oteye gecilmiyor Rabbim tez zaman da hepimizi Hayirli saglikli evlatlarimiza kavustursun insallah

Hepiniz çok sağolun arkadaşlar siz üzülmeyin inşallah Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik nasip etsin.Belkide benim için hayırlısı böyledir.Rabbim biliyordur zamanını elbet birgün hersey güzel olacak...Artık dualarim sizin için.
Canım arkadaşların dediği gibi insan ne diyeceğini bilemiyor bence bebek çalışmalarını aksatma inşallah sağlıklı bir gebeliğin olur bundan sonra

Günaydın kızlar birgün öncesi iyi olan ben gece rahatsızlandım :olamaz:daha önceki yaşadıklarım aklıma geldi ağladım kendimi tutamadım sabaha karşı uyumuşum şimdide evde çıkacağım :KK43:anneme gideceğim birazcık hava almam lazım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

Günaydın kızlar birgün öncesi iyi olan ben gece rahatsızlandım :olamaz:daha önceki yaşadıklarım aklıma geldi ağladım kendimi tutamadım sabaha karşı uyumuşum şimdide evde çıkacağım :KK43:anneme gideceğim birazcık hava almam lazım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın
Gecmis olsun cnm hayirdir ins bebek iyi degilmi

Geçmişi düşünerek kendini üzme canım... hepimiz bişiler yaşadık. Yaşadığımız hiçbir şey kolay değildi. Ama eğer içinde bulunduğumuz zamanı geçmişimizden dolayı mutsuz geçirirsek bunun ne bize ne de bebişlerimize bir faydası olmaz. Hormonlar tavan yapıyor o yüzden bu yaşadıklarımız normal, başka şeylerle oyalanmaya çalış aklına kötü şeyler gelince... kitap oku film izle... yeter ki Canını sıkma

Kızlar bugün dr a gitmiştim hatırlarsınız.Suan 7+4 günlük hamileyim ama bebek görünmedi boş gebelik olduğunu söyledi ve ayrıntılı ultrasyona gönderdi ordada görünmezse muhtemelen kürtaj dedi.Çekildim ondada görünmedi.Doktora göstermeden acilde kan testi yaptırdım degerlerim 10 gün öncesiyle aynı..Yarın için randevu aldım sonucu göstercem çok kötü bir gün geçirdim inanin çok Üzgünüm
Rabbım hakkında böyle nasip görmüş hayırlı olan buysa bızım boynumuz kıldan ince canım Rabbım yenıden saglık lı bır gebelık nasıp etsın cnm sana herkesle beraber

X