2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç stres yapma cnm benim kendine çok çok dikkat et hep dinlen uzan ayaklarının altına yastık koy
Kendini yoracak ağır işlerden kaÇin en azından bu 3 ay bitene kadar
Iyi aksamlar kızlar temmuz annelerine bebekleriyle beraber sağlık huzur diliyorum benim normalde temmuz 2 doğum fakat sezeryan olduğu için haziran sonu gibi haftam 8+3 sizlerle konuşmak istedim aynı haftalardayız sanirim

Selam kızlar ben de az evvel doktordan çıktım. Sat a göre 6 haftalık ana doktor 5 haftalık dedi. Keseyi gördük çok şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı. Progestan ve folik asit devam. Corasprin i kestik yerine kan sulandırıcı iğneye başlıyorum. Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah. Hepimizin yüzü gülsün :anneadayı:

Gözün aydinn :) darisi kalp atisina insallah

İlkinin kalbi durmuştu diye kürtajla aldılar ikincisi düştü , hayır hiç bir şey bulamadılar 1 sene zor bela kendime geldim bu sene denedim ama bu sefer de düşük yaptım ama çok ara vermek istemedim sadece bir ay geçirdim sonra yine denedim ve çok şükür yine hamileyim ama buna d bir şey olursa naparim bilmiyorum o kadar korkuyorum ki Allah kimseye göstermesin
Canim kayiplarinin nedeni arastirilmadi mi iki ve uzeri kayipta genetik test yapiliyo diye biliyorum... bu kez ins sag salim kucagina almak nasip olur

Kızlar benim 3 kaybim var 11 yaşında oğlum var oğlumda da düşük riski vardı hep dikkat ettim yattım daha önce başıma geldiği için yatıyorum bol bol ağır kaldirmiyorum Dr uma sordum yatmana gerek yok düşerse yine düşer dedi kafama takıldı sizin fikrinizi almak istiyorum :110:

Canim kayiplarinin nedeni arastirilmadi mi iki ve uzeri kayipta genetik test yapiliyo diye biliyorum... bu kez ins sag salim kucagina almak nasip olur
Hayır hepsinde farklı Dr gittim ve hepsi de bebek kaybından sonra farklı tedavi uygulandı ve hepsi de hamile kalmak için hiç bir engelin yok dediler ben de yavrularımın kaderi böyleymiş dedim hepsi aynı olmayacaktır dedim ama içim de rahat değil yarına da az kaldı bakalım yarın Dr ne diyecek inşallah kalp atışını duyarız da yine git 2 hafta sonra gel demesin zaten günler geçmek bilmiyor :KK43:

Bende istirahat aldım, işyeri ortamında mümkün değil idare edilmiyor. Bende ekmek ve hamur işi. Çok sevdiğim mercimek çorbasını bile öğüre öğüre içtim bugün :KK43: ne zaman geçicek bu
Ben pazartesi günü raporumu uzatmayı istiyorum. Bütün gün yattığım halde uykum var ve yorgunum bir de işe gitsem demek ne yapardım.

Kızlar çok kötüyüm kahverengi kanamam oldu eşim doktoru aradı progeston içip dinlensin demiş yarın gelsin demiş yarın 5+5 olacaz bi sorun yoktur değil mi başına gelen var mı

Kızlar çok kötüyüm kahverengi kanamam oldu eşim doktoru aradı progeston içip dinlensin demiş yarın gelsin demiş yarın 5+5 olacaz bi sorun yoktur değil mi başına gelen var mı
Panik yapma rengi kirmiziya donmedikce sorun yok diye biliyorum yat kalkma sakin ol ve Ya Musavvir esmasini oku

X