2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah yaşamazsın canım benim dükkanım var kendi işim eleman bakıyor şimdilik ama onunda ameliyat işi var 1 aralık ne olucak bilmiyorum tamam canım deneyeyim sende böyle yaşarsan rapor alma imkanın Yok mu peki yada kayınvaliden yakın mı
Kvalidemin yaninda rahat edemiyorum yazin ayagim kirikti bakti sagolsun ama ben bisey isteyemiyorum. Rapor sansim yok cunku senede 40 gun rapor hakkim var acil durumlar i dusunerek kullanmıyorum mesela ayagim kirildiginda kullandim gecen yilki hakkimi

Dr una danis canim belki kisa mesafe yuruyus verir
Sorucam inşallah verir canım ben alışkın değilim haftanın 7 günü bayramlarda dahil hep dükkana gittim dükkan çıkışı hergün 2 saat spor salonunda spor yapıyordum 120 kg düştüm bu kiloya almak istemiyorum takıntım var

Kvalidemin yaninda rahat edemiyorum yazin ayagim kirikti bakti sagolsun ama ben bisey isteyemiyorum. Rapor sansim yok cunku senede 40 gun rapor hakkim var acil durumlar i dusunerek kullanmıyorum mesela ayagim kirildiginda kullandim gecen yilki hakkimi
Anladım canım eşine yaptır yemekleri sende ebe gelince bol bol dinlenirsin

Hadi ya eşin 1 gün önceden yapsa oda mı olmaz işi çok mu ağır
Canim ona yuklenemem 12 saat calisiyor zaten eve gelince yığılıp kalıyor boyleyken bile üzülüyorum birlikte yemek yiyemiyoruz diye cogu zaman yüzünü bile göremiyorum muhabbet kusum var onla konusuyorum yalnizliktan düşün

Canım düşüklerini nedenini bulmadılar mı ?
İlkinin kalbi durmuştu diye kürtajla aldılar ikincisi düştü , hayır hiç bir şey bulamadılar 1 sene zor bela kendime geldim bu sene denedim ama bu sefer de düşük yaptım ama çok ara vermek istemedim sadece bir ay geçirdim sonra yine denedim ve çok şükür yine hamileyim ama buna d bir şey olursa naparim bilmiyorum o kadar korkuyorum ki Allah kimseye göstermesin

Sebze et yiyemedin mi canım miden mi bulandı
Et tavuk balık hiç yiyemedm cnm
Sebzeyi de 4.aydan sonra yedim ilk gebelik düşük riskm vardı hep kanamam vardı diye de hareketsiz kaldım yedim yattım hep dolapta börek tarzı şeyler çok oluyordu pratik geliyordu isitip yemek sonucunda geldi 30 kg :hamarat::confused:

İlkinin kalbi durmuştu diye kürtajla aldılar ikincisi düştü , hayır hiç bir şey bulamadılar 1 sene zor bela kendime geldim bu sene denedim ama bu sefer de düşük yaptım ama çok ara vermek istemedim sadece bir ay geçirdim sonra yine denedim ve çok şükür yine hamileyim ama buna d bir şey olursa naparim bilmiyorum o kadar korkuyorum ki Allah kimseye göstermesin
Hiç stres yapma cnm benim kendine çok çok dikkat et hep dinlen uzan ayaklarının altına yastık koy
Kendini yoracak ağır işlerden kaÇin en azından bu 3 ay bitene kadar

Hiç stres yapma cnm benim kendine çok çok dikkat et hep dinlen uzan ayaklarının altına yastık koy
Kendini yoracak ağır işlerden kaÇin en azından bu 3 ay bitene kadar
İnşallah canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun yarın randevum var bakalım Dr ne diyecek , Allah tüm bebek isteyenleri en kısa zamanda sevindirsin inşallah

Gözünaydın canım :nazar::nazar::nazar:
Canım sagol
Merhabalar,
Herkesin hayırlı olsun hamileliği, inşallah kolay geçer bu 9 ay (1 i gitti kaldı 8 ay:) benim de 2. hamileliğim, gerçi hala emin değilim 4 gündür idrar test pozitif ilk kan değerim adeti 2 gün geçe 63 idi, adeti 4 gün geçe yani bugün 157 çıktı, değer düşük gibi geliyor hadi hayırlsı, ilk bebeğim de bir hafta geç döllenmeydi, ağustos ayında da bir kimyasal gebelik yaşadım, bakalım bu nasıl ilerleyecek, cuma günü tekrar kan vereceğim , Afilim92 Afilim92 ben de konyadayım, senin değerin nasıl , benim sat 18 ekim, bdt: 25 temmuz, bugün ki kan sonucu 157.
Hosgeldın gec döllenmede haftasını yakaladımı sonradan canım bnmkıde gwc dölenme dedı dr bugun
Selam kızlar ben de az evvel doktordan çıktım. Sat a göre 6 haftalık ana doktor 5 haftalık dedi. Keseyi gördük çok şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı. Progestan ve folik asit devam. Corasprin i kestik yerine kan sulandırıcı iğneye başlıyorum. Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah. Hepimizin yüzü gülsün :anneadayı:
cok sukur canım amın ınsAllah

Et tavuk balık hiç yiyemedm cnm
Sebzeyi de 4.aydan sonra yedim ilk gebelik düşük riskm vardı hep kanamam vardı diye de hareketsiz kaldım yedim yattım hep dolapta börek tarzı şeyler çok oluyordu pratik geliyordu isitip yemek sonucunda geldi 30 kg :hamarat::confused:
Mecburen almışsın o kiloyu canım doğal olarak inşallah bu sefer olmaz

Canim ona yuklenemem 12 saat calisiyor zaten eve gelince yığılıp kalıyor boyleyken bile üzülüyorum birlikte yemek yiyemiyoruz diye cogu zaman yüzünü bile göremiyorum muhabbet kusum var onla konusuyorum yalnizliktan düşün
Anladım canım Allah yardımcın olsun

İnşallah olmaz canım benim içini ferah tut

X