2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım oldukca da yoğun calışma saatlerim.. bu ara ağrılar ve halsizlikle oldukca zor oluyor doktor randevularını bile anca haftasonuna alabılıyorum.evde oturup kendimle,hamileliğimle ilgilenmek cok isterdim...
Allah kolaylık versin canım, Benim ilk doğum 09.09.2016 , en zor olan son 3 ay haziran temmuz ağustos sıcağına denk gelmişti, 16 hafta bulantım sürdü, 38+ 5 te doğum yaptım, 38 haftaya kadar çalıştım, proje zamanıydı kısmen rahattım, bebeğimi de 14 aya kadar büyüttüm, işi evden yürütttüm arada gittim filan, geçen ay tam zamanlı başladım, işler feci sıkıştı derken test yaptım pozitif bu sefer nasıl olacak bakalım, ankaradan transfer edildik bir de, sinem hanım da sürekli hamile diyecekler

Kızlar benim 3 kaybim var 11 yaşında oğlum var oğlumda da düşük riski vardı hep dikkat ettim yattım daha önce başıma geldiği için yatıyorum bol bol ağır kaldirmiyorum Dr uma sordum yatmana gerek yok düşerse yine düşer dedi kafama takıldı sizin fikrinizi almak istiyorum :110:
Ben ilkinde de dikkat etmedim şimdi de etmiyorum, çamaşır sepeti filan kaldırıyorum, kişiye göre de değişiyordur mıtlaka ama ben pek sakınmıyorum

Herkese iyi geceler, merhabalar.
Öncelikle Allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Ben de ilk çocuğumuza hamileyim :) o kadar mutlu oldum ki test sonuçlarını aldığımda, mutluluktan hüngür hüngür ağladım. Tabii duygusal bir dönem ve bazen o kadar canım çarpıyor ki olur olmadık şeye ağlayabiliyorum. Haftaya tekrar doktor kontrolüm var, günler geçsin diye iple çekiyorum.. Hayırlısıyla temmuz 2018 de bebeğimizi kucağımıza almayı bekliyorum. Herkese yavrusuyla eşiyle mutlu sağlıklı günler diliyorum.

Kızlar açık pembe akintim var pencereye silince bayağ geliyor korkuyorum kızlar bir şey olur mu çok belim agriyor

Canım hemen acile git doktor muayene eder duruma göre düşük onleyıcı ıgne yapar
Dr aradım hareket etme uyu dinlen diyor sabah gelirsin dedi pembe geliyor dedim çok ayakta kalmışsındır dedi bu gün biraz dışarı çıktım sanirim farkında olmadan yordum kendimi yatağa geçtim uzaniyorum cnm dr anlattı bayağ ilk üç ay olan şeyler mis kendini yorma dedi wajinadan fitil kullanıyorum benim gibi kullanan var mı protestan die bir ilaç aslından agizdan da alınıyormuş sanirim ben vajinadan kullanıyorum bu düşük önleyici bir şey mi acaba

Herkese iyi geceler, merhabalar.
Öncelikle Allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Ben de ilk çocuğumuza hamileyim :) o kadar mutlu oldum ki test sonuçlarını aldığımda, mutluluktan hüngür hüngür ağladım. Tabii duygusal bir dönem ve bazen o kadar canım çarpıyor ki olur olmadık şeye ağlayabiliyorum. Haftaya tekrar doktor kontrolüm var, günler geçsin diye iple çekiyorum.. Hayırlısıyla temmuz 2018 de bebeğimizi kucağımıza almayı bekliyorum. Herkese yavrusuyla eşiyle mutlu sağlıklı günler diliyorum.
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin :)

Dr aradım hareket etme uyu dinlen diyor sabah gelirsin dedi pembe geliyor dedim çok ayakta kalmışsındır dedi bu gün biraz dışarı çıktım sanirim farkında olmadan yordum kendimi yatağa geçtim uzaniyorum cnm dr anlattı bayağ ilk üç ay olan şeyler mis kendini yorma dedi wajinadan fitil kullanıyorum benim gibi kullanan var mı protestan die bir ilaç ağıdansa alınıyormuş sanirim ben vajinadan kullanıyorum bu düşük önleyici bir şey mi acaba
Evet canım rahım duvarını kalınlastırıyır sen uzan korkma inşallah bırsey olmaz

Dr aradım hareket etme uyu dinlen diyor sabah gelirsin dedi pembe geliyor dedim çok ayakta kalmışsındır dedi bu gün biraz dışarı çıktım sanirim farkında olmadan yordum kendimi yatağa geçtim uzaniyorum cnm dr anlattı bayağ ilk üç ay olan şeyler mis kendini yorma dedi wajinadan fitil kullanıyorum benim gibi kullanan var mı protestan die bir ilaç ağıdansa alınıyormuş sanirim ben vajinadan kullanıyorum bu düşük önleyici bir şey mi acaba
Evet canım düşük önleyici oğlumda ben ağızdan almıştım oylede oluyormuş geçmiş olsun

Dr aradım hareket etme uyu dinlen diyor sabah gelirsin dedi pembe geliyor dedim çok ayakta kalmışsındır dedi bu gün biraz dışarı çıktım sanirim farkında olmadan yordum kendimi yatağa geçtim uzaniyorum cnm dr anlattı bayağ ilk üç ay olan şeyler mis kendini yorma dedi wajinadan fitil kullanıyorum benim gibi kullanan var mı protestan die bir ilaç aslından agizdan da alınıyormuş sanirim ben vajinadan kullanıyorum bu düşük önleyici bir şey mi acaba
Bende fitil olarak kullanıyorum. Bebek tutunsun diye veriyor doktorlar. Sen yat dinlen inşallah sabaha kalmadan biter sıkıntın

Bende fitil olarak kullanıyorum. Bebek tutunsun diye veriyor doktorlar. Sen yat dinlen inşallah sabaha kalmadan biter sıkıntın
Inş cnm ama belim acayip ağrıyor birden belim ağrıdı lavaboya gitt im pembe geldi sildim bir daha geldi şimdi fitil alım uzaniyorum kaşıkların ve belim çok agriyor:KK43:

progestan ıhmal etme vajınal koy canım bende önlem amaclı alıyorum vajınal
Allah hepımızın evladını bıze bagıslasın hayırlı geceler

Inş cnm ama belim acayip ağrıyor birden belim ağrıdı lavaboya gitt im pembe geldi sildim bir daha geldi şimdi fitil alım uzaniyorum kaşıkların ve belim çok agriyor:KK43:
Mümkün oldukça hareket etmemeye çalış, dua et, herşeyin hayırlısı olsun. Allah yardımcın olsun canım

X