2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sonsuzzz Seninle beslenmemiz aynı gibi. Şu ara yatak istirahatinde olduğum için idare ediyorum ama pzt. işe baslayacagim ve iş yerinde nasıl saatlerce mide bulantısı ile oturacağım bilmiyorum. Kaşar peyniri ve kızarmış ekmek yiyorum. Artık baska hiçbir sey yok hayatimda. 7+5 oldum bugün.

Mıdem de sanırsın taş var çok kötüyüm
yedıgım sabahın köründe müesli arada mınık bır elma öglende bezelye ve brokolı daha da bırse koymadım agzıma
Ve su mıdem cok kötü kabızlık ıcın duphalac verdı dr bıde magnezyum decavıte ve progestana devam

Bende istirahat aldım, işyeri ortamında mümkün değil idare edilmiyor. Bende ekmek ve hamur işi. Çok sevdiğim mercimek çorbasını bile öğüre öğüre içtim bugün ne zaman geçicek bu

Cok guzel kilo vermissin ama demek ki alsan bile vercen yine

Ay canm cok gecmis olsun cok zormus bu dr lar emin olmadan lak lak nasil soyluyor empati yapsalar keske

Kızlar Selamlar;
Yanılmıyorsam bugun itibari ile tam 5 haftalık hamileyim. 4 gün önce yaptırdıgım kan testinde hcg 168 cıktı bir daha yaptırmadım çift çizgiyi de görmüştüm.
Doktor başka teste gerek olmadıgını, haftaya cumartesiye kadar beklemem gerektiğini söyledi. Haftaya ilk muayenemi olucam. Yanlız hafif korku var içimde..Hamile oldugumu öğrendiğim günden bu yana sol kasıgımda bir agrı var. Hani böyle çok kosarsınız da dalağınız agrır ya onun gibi bir agrı.. Benim gibi olan varmı?

Benim de çok şiddetli oluyor ağrım aslında batma gibi,özellikle gece çok oluyor

Rahim genisledigi icinmis gece ben de krampla uyandim .Agri varsa normal yoksa korkun demisti hatta burda düşük yapan bi arkadas iciniz rahat olsun .Ama bence 2 gun sonra tekrar kan verin neden gerek gormedi dr duzenli artiyor mu bilmek lazim

doğru söylüyorsunuz aslında düzenli artıyormu bakmak lazım yarın tekrar yaptıracagım test yogun calıstıgım için mesai saatlerimde acık laboravuar bulamıyorum izin almam gerekiyor o sebeble ihmal ettim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…