2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım daha önce hamileliğinde nasıl beslendin bende ptesi doktora gideceğim olmazsa diyetisyene gideyim diyorum ama şuan birşey yiyemiyorum ki
Kahvalti duzensiz yapardim once hamile kaldiktan sonra duzenli kahvalti yaptim yumurtayi eksik etmedim peyniride oyle uc ana ogun yedim gece yatarken sut ictim bir muz yedim bulantim yoktu ama koku hassasiyeti coktu et ve turlerinide cok yiyemedim simdi daha o moda giremedim bakalim ilerleyen zamanlarda ins olacak.. he bu arada oglumda 3200gr dogdu cok sukur... ins seninde bulantin kisa zamanda gecer de saglikli beslenmeye baslarsin

Hayirli olsun canim hos geldin bende konyadayim.. ins hersey guzel olur bence degerin artisi guzel

Deme bende öyleyim zar zor yazdan kalma taze fasulye yedim küçük kase yanında fırında pişmiş soğan sebzeleri fırında pişirince iyi geliyor sende denesene

Sebzenin kendisi değil, adı bile midemi bulandırmaya yetiyor. Birde çok acayip, yatak odası bile mutfak gibi kokuyo bana, yemek pişiremiyorum hiç, her şey kokuyo bana canım napıcam bilmiyorum, kusma falan yok ama bu his çok kötüymüş

Çok iyi beslenmenmişsin maşallah paşanında kilosu çok iyiymiş amin canım inşallah en kısa Zamanda

Gozun aydin canimmmm

Ay canım benim ya annen filan Yok mu Benimde öyle geceleri camı açıyor havalandırıyor kapatıyor sabahlarıda öyle sanki evde ağır koku varmış gibi Benim annem ve ablamlardan biri geliyorda onlar yapıyorlar yoksa bende giremiyorum mutfağa

Maşallah canım çok iyi sağlıcakla gelir inşallah

Anneme gitmeyi düşünüyorum bende yarın, böyle olmayacak cnm

Canim annenin kilo almasi bebegin almasi demek degil bunun bilincinde olmak gerek kilo zarardan baska bisey degil saglikli beslenmek yeter... yazik yawruma ya
Kesinlikle canım benim ablam çok kilo aldı ve tansiyonu yüzünden bebeği prematüre doğdu 1 ay küvezde yattı yavrum ablam ne bulduysa yedi ben öyle olmak istemiyorum

Kizlar hepimiz mutlaka her gun kucuk araştırmalar yapiyoruzdur gebelikle ilgili .Ogrendigimiz bilgileri burda kucuk notlar halinde paylaşırsak birbirimize daha cok fayda sağlayabiliriz ne dersiniz ?
Açılışı ben yapayim kasiklara giren agri icin muz yersek kramplari gecistirebiliriz .Ama muzu aksam yersek kabizlik yapar gunduz yersek sindirim sistemimizi destekler

Evet iyi fikir canım ve bu bilgi şuan o kadar çok işimize yaracak ki teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…