2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

doğru söylüyorsunuz aslında düzenli artıyormu bakmak lazım yarın tekrar yaptıracagım test yogun calıstıgım için mesai saatlerimde acık laboravuar bulamıyorum izin almam gerekiyor o sebeble ihmal ettim bende:KK43:
Özel hastanelerin acilinden yaptırabilirsin canım

Bende istirahat aldım, işyeri ortamında mümkün değil idare edilmiyor. Bende ekmek ve hamur işi. Çok sevdiğim mercimek çorbasını bile öğüre öğüre içtim bugün :KK43: ne zaman geçicek bu
Deme :110:bende öyleyim zar zor yazdan kalma taze fasulye yedim küçük kase yanında fırında pişmiş soğan sebzeleri fırında pişirince iyi geliyor sende denesene

Aaa ne güzel :)
İnşallah sağ salim kucağımiza alırız
Ama ben temmuz başı doğum yaparım büyük ihtimalle .Sezeryan olacak zaten :)

Benim de aynı durum kızım 2 buçuk yaşında ve hiç bişey yapacak halim yok bulantı halsizlik baş ağrısı :KK43:(

Valla ben kızımı 20. Haftaya kadar ogrenemedim

Aman dikkat et cnm benim ilk hamileligim öyleydi hep ekmek ve üçgen peynir yiyordum genelde hamur lu şeyler ve 30 kg ile doğum a girdim :)
Sebze et yiyemedin mi canım miden mi bulandı

Kızlar bende mide bulantıları baya arttı ama bulantıyla aynı oranda iştahım da arttı. Sürekli açım ve sürekli midem bulanıyor. Bu nedenle de sürekli ekmek, poaça, simit gibi midemi bulandırmayan şeyler yemek zorunda kalıyorum. İyice şiştim, hamilelikte şişkinlik ve kabızlık zaten malum..

Çok zor günler geçiriyorum :KK43:
Leblebi ye canım birde maden suyu iç fırında sebze yiyebiliren öyle yap

Kızlar Selamlar;
Yanılmıyorsam bugun itibari ile tam 5 haftalık hamileyim. 4 gün önce yaptırdıgım kan testinde hcg 168 cıktı bir daha yaptırmadım çift çizgiyi de görmüştüm.
Doktor başka teste gerek olmadıgını, haftaya cumartesiye kadar beklemem gerektiğini söyledi. Haftaya ilk muayenemi olucam. Yanlız hafif korku var içimde..Hamile oldugumu öğrendiğim günden bu yana sol kasıgımda bir agrı var. Hani böyle çok kosarsınız da dalağınız agrır ya onun gibi bir agrı.. Benim gibi olan varmı?
Merhabalar,
Herkesin hayırlı olsun hamileliği, inşallah kolay geçer bu 9 ay (1 i gitti kaldı 8 ay:) benim de 2. hamileliğim, gerçi hala emin değilim 4 gündür idrar test pozitif ilk kan değerim adeti 2 gün geçe 63 idi, adeti 4 gün geçe yani bugün 157 çıktı, değer düşük gibi geliyor hadi hayırlsı, ilk bebeğim de bir hafta geç döllenmeydi, ağustos ayında da bir kimyasal gebelik yaşadım, bakalım bu nasıl ilerleyecek, cuma günü tekrar kan vereceğim , Afilim92 Afilim92 ben de konyadayım, senin değerin nasıl , benim sat 18 ekim, bdt: 25 temmuz, bugün ki kan sonucu 157.

Amin canım hepimizin inşallah, Birini geçen sene kaybettim ben benim başıma gelmez diye hiç içimde kötü bir his yoktu 8-9 haftalıkken giderim diye gitmişken de kalp atışlarını dinlerim diyordum bi gittim kalbi durmuş dedi doktor meğer atmış ama sonradan durmuş, birini de bu sene kurban bayramında düşük yaptım nedenini bilemedik Dr korunmana gerek yok dedi ama hamile kalırsan hemen gel dedi ben de gittim progestan ve ecopirin ve folikasit verdi en son gittiğimde kese göründü ama kalp atışı yoktu yarın gideceğim inşallah
Canım düşüklerini nedenini bulmadılar mı ?

Kızlar Selamlar;
Yanılmıyorsam bugun itibari ile tam 5 haftalık hamileyim. 4 gün önce yaptırdıgım kan testinde hcg 168 cıktı bir daha yaptırmadım çift çizgiyi de görmüştüm.
Doktor başka teste gerek olmadıgını, haftaya cumartesiye kadar beklemem gerektiğini söyledi. Haftaya ilk muayenemi olucam. Yanlız hafif korku var içimde..Hamile oldugumu öğrendiğim günden bu yana sol kasıgımda bir agrı var. Hani böyle çok kosarsınız da dalağınız agrır ya onun gibi bir agrı.. Benim gibi olan varmı?
merhaba, inşallah güzel haberini alırız, peki 4 gün önce 168 çıktığında adetin kaç gün geçmişti ya da geçmiş miydi ?

Canım bi doktor daha net olmayan birşey yüzünden anneme lenf kanserisin dedi ve dünyam başıma yıkıldı ve kendimi ağlaya ağlaya helak ettim onun stresinden oldu halbuki alakası yokmuş başka doktora gösterince doğru sonucu öğrendik.
Geçmiş olsun canım şu doktorlarda pat diye söylüyorlar ya insana üzüldüm umarım tekrar yaşamazsın aynı stresi

Merhaba kızlar :)
Ben bugün bebeğimin kalp atışını duydum ses net değildi ama atıyordu görüntüdende belli zaten inanılmaz bi duyguydu Allahım isteyeb herkese nasip etsin inşallah :)
Gözünaydın canım :nazar:darısı diğer arkadaşlara inşallah sıra onlarda

Selam kızlar ben de az evvel doktordan çıktım. Sat a göre 6 haftalık ana doktor 5 haftalık dedi. Keseyi gördük çok şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı. Progestan ve folik asit devam. Corasprin i kestik yerine kan sulandırıcı iğneye başlıyorum. Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah. Hepimizin yüzü gülsün :anneadayı:

Merhabalar,
Herkesin hayırlı olsun hamileliği, inşallah kolay geçer bu 9 ay (1 i gitti kaldı 8 ay:) benim de 2. hamileliğim, gerçi hala emin değilim 4 gündür idrar test pozitif ilk kan değerim adeti 2 gün geçe 63 idi, adeti 4 gün geçe yani bugün 157 çıktı, değer düşük gibi geliyor hadi hayırlsı, ilk bebeğim de bir hafta geç döllenmeydi, ağustos ayında da bir kimyasal gebelik yaşadım, bakalım bu nasıl ilerleyecek, cuma günü tekrar kan vereceğim , Afilim92 Afilim92 ben de konyadayım, senin değerin nasıl , benim sat 18 ekim, bdt: 25 temmuz, bugün ki kan sonucu 157.
Oyle mi Konya dan birini daha gormek beni sevindirdi .Hayirli olsun gebeliginiz deger dusuk diye dusunmeyin onemli olan yukselmesi .Benim ilk degerim 86 idi sonra 344 u falan gordum cok şükür cuma kese icin gidecegim bekliyorum heyecanla .Hangi hastaneye gidiyorsunuz dr unuz kim ?

X