2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım şartlandırma kendını ben bugun kalp atıdı için gıttım fakat gec döllenme dedı dr ve haftaya radevu verdı saglıklı olsun ınsAllah
BeyazOrkidem patate kizlar gozunuz aydin ins haftayada kalp atislarini duyarsiniz Rabbim hepimizin yavrusunu korusunnn
amın amın cnm ınsAllah

Canım şartlandırma kendını ben bugun kalp atıdı için gıttım fakat gec döllenme dedı dr ve haftaya radevu verdı saglıklı olsun ınsAllah
amın amın cnm ınsAllah
İnşallah canım , evet haklısın sağlıklı olsunlar da , yarın sonucu yazarım buraya inşallah

Merhaba kızlar :)
Ben bugün bebeğimin kalp atışını duydum ses net değildi ama atıyordu görüntüdende belli zaten inanılmaz bi duyguydu Allahım isteyeb herkese nasip etsin inşallah :)
Gozun aydin canim.. cok sukur... darisi bana ve daha kalp atisini duyamayanlara olsun ins

Ben bugün bebeğimin kalp atışını duydum ses net değildi ama atıyordu görüntüdende belli zaten inanılmaz bi duyguydu Allahım isteyeb herkese nasip etsin inşallah :)
Yaaa ne guzel o sesi canli canli duymayi o kadar cok istiyorum kiiii insallah bize de nasip olur

Gözün aydın canım maşallah bebeğine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bziim sizinle tarihimiz ayni :) hayrlisi olur ins saglikla alirsiniz kucaginiza
Aaa ne güzel :)
İnşallah sağ salim kucağımiza alırız
Ama ben temmuz başı doğum yaparım büyük ihtimalle .Sezeryan olacak zaten :)
Benim uc bucuk yasinda bi oglum var sagolsun gunumu dolduruyo bi yorgunluk bi uyku hali var yatsam tepemde hemen oda hakli oyun istiyo hep
Benim de aynı durum kızım 2 buçuk yaşında ve hiç bişey yapacak halim yok bulantı halsizlik baş ağrısı (
E efecikim canım oğlunun cinsiyetini ne zaman öğrendin merak ettim kızlar geç belli ediyormuş erkekler erken doğru mu ? Merak ettim
Valla ben kızımı 20. Haftaya kadar ogrenemedim
Aman dikkat et cnm benim ilk hamileligim öyleydi hep ekmek ve üçgen peynir yiyordum genelde hamur lu şeyler ve 30 kg ile doğum a girdim :)

Geç döllenme yok canım inşallah duyarım , devlete gidiyorum

Ben doğum hastanesi dışında devlet hastanesine gittiğimde ultrason cihazının çok çok eski olduğunu gördüm, hatta ölçüm bile yapmıyordu, o yüzden yarın öyle bi talihsizlikle karşılaşırsan üzülme.

Doğum hastanesi ve özel hastane cihazları çok iyiydi.

Ins bi an once gecer bulanti falan canim.. cok sukur bende bulanti yok ama koku hassasiyeti oluyo arada.. ins devami gelmez...

Epey kilo almissin canim verebildin mi oglumda 11 kilo aldim 59 kilo ile dogum yaptim kalanda hemen gitti bakalim bunda kac kilo alicam

Verdim cnm çok şükür doğumda 10 kg şu gitti bana kaldı 20 kg onu da 5 ay gibi bir sürede verdim :)
Ama hamile kalmadan önce 5kg nu almıştım onların üstüne hamile kaldım şimdi korkuyorum kilo almaktan diyetisyene giderim belki kaç kg aldığımı bilmiyorum tartılmaya da korkuyorm:)
Sen çok almamissin keşke ben de 11 kg ile kapatabilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…