2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Özel hastanelerin acilinden yaptırabilirsin canım

Bende istirahat aldım, işyeri ortamında mümkün değil idare edilmiyor. Bende ekmek ve hamur işi. Çok sevdiğim mercimek çorbasını bile öğüre öğüre içtim bugün ne zaman geçicek bu
Deme bende öyleyim zar zor yazdan kalma taze fasulye yedim küçük kase yanında fırında pişmiş soğan sebzeleri fırında pişirince iyi geliyor sende denesene

Sebze et yiyemedin mi canım miden mi bulandı

Leblebi ye canım birde maden suyu iç fırında sebze yiyebiliren öyle yap

Merhabalar,
Herkesin hayırlı olsun hamileliği, inşallah kolay geçer bu 9 ay (1 i gitti kaldı 8 ay:) benim de 2. hamileliğim, gerçi hala emin değilim 4 gündür idrar test pozitif ilk kan değerim adeti 2 gün geçe 63 idi, adeti 4 gün geçe yani bugün 157 çıktı, değer düşük gibi geliyor hadi hayırlsı, ilk bebeğim de bir hafta geç döllenmeydi, ağustos ayında da bir kimyasal gebelik yaşadım, bakalım bu nasıl ilerleyecek, cuma günü tekrar kan vereceğim , Afilim92 ben de konyadayım, senin değerin nasıl , benim sat 18 ekim, bdt: 25 temmuz, bugün ki kan sonucu 157.

Canım düşüklerini nedenini bulmadılar mı ?

merhaba, inşallah güzel haberini alırız, peki 4 gün önce 168 çıktığında adetin kaç gün geçmişti ya da geçmiş miydi ?

Geçmiş olsun canım şu doktorlarda pat diye söylüyorlar ya insana üzüldüm umarım tekrar yaşamazsın aynı stresi

Merhaba kızlar :)
Ben bugün bebeğimin kalp atışını duydum ses net değildi ama atıyordu görüntüdende belli zaten inanılmaz bi duyguydu Allahım isteyeb herkese nasip etsin inşallah :)
Gözünaydın canım darısı diğer arkadaşlara inşallah sıra onlarda

Selam kızlar ben de az evvel doktordan çıktım. Sat a göre 6 haftalık ana doktor 5 haftalık dedi. Keseyi gördük çok şükür. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı. Progestan ve folik asit devam. Corasprin i kestik yerine kan sulandırıcı iğneye başlıyorum. Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah. Hepimizin yüzü gülsün

Oyle mi Konya dan birini daha gormek beni sevindirdi .Hayirli olsun gebeliginiz deger dusuk diye dusunmeyin onemli olan yukselmesi .Benim ilk degerim 86 idi sonra 344 u falan gordum cok şükür cuma kese icin gidecegim bekliyorum heyecanla .Hangi hastaneye gidiyorsunuz dr unuz kim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…