2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar bizde bu ay yani 3.ay kontrolünde 490 gr faln almışız az yani sanırım bebek eskisi gibi emmişti gibi geliyodu bana öyleymiş demek gerçekten sizde durumlar nasıl 3 aylık bebeler için 1 hafta daha sık emzir dedi 1 hafta sonra tekrar bakacaz kiloya

Canim kilo alma hizlari genelde ilk 2 ayki kadar olmaz. Yavaslar. Ac ve sagliksiz olsa anlardin zaten.

Canim kilo alma hizlari genelde ilk 2 ayki kadar olmaz. Yavaslar. Ac ve sagliksiz olsa anlardin zaten.
zaten emme sıklığını azaltmıştı bide emzirmek için yatırınca istemiyordu genelde AGliyodu fLn şüphelenmiştim biraz zaten nitekim haklıymışım

Kızlar selam.. :) 2 gün sonra 3 aylık olacak oğlummm :)) siz kontrollere gittiniz mi? 3 aylık bebeklerinizin boy-kilosu ne?

Kızlar selam.. :) 2 gün sonra 3 aylık olacak oğlummm :)) siz kontrollere gittiniz mi? 3 aylık bebeklerinizin boy-kilosu ne?
cnm doğum kilosuna da bağlı bu durum benim oğlum 3630 doğdu hastaneden çıkarken 3450 ye düşmüştü su an 3 ay 2 günlük 6500 boy 63 bu ay az aldı kilo

Kızlar biberonla verebileceğim mama yazarmısınız bana göğüslerim cok kötü oldu emerken kan geliyor dinlendirmek istiyorum bi gün falan şuan da da doktoruna ulaşıp bilgi alamadım

Kızlar biberonla verebileceğim mama yazarmısınız bana göğüslerim cok kötü oldu emerken kan geliyor dinlendirmek istiyorum bi gün falan şuan da da doktoruna ulaşıp bilgi alamadım
Merhaba biz ağtamil conformil kullanıyoruz doğduğundan beri daha az gaz yapıyor

Ayneeen. Sebebini de bulamiyorum.biberon vermedim.mama hicvermedim nrdir bu cektigim
ben de hiçbirini vermedim geçici bir durum bu genelde etrafı keşfettikleri için boyle hareketli ve sabirsizlar diye düşünüyorum inş kısa sürer sabredecez

ben de hiçbirini vermedim geçici bir durum bu genelde etrafı keşfettikleri için boyle hareketli ve sabirsizlar diye düşünüyorum inş kısa sürer sabredecez
meme reddi mi bilmiyorum ama son gunlerde emerken beni itiyor ama ayni zamanda emmek istiyor. Eliyle bana vuruyor. Eli iste gozu oynasta tabiri caizse. Etrafa bakmak istiyor ama emmek de istiyor. Ayni anda olamayacagi icin degisik bir durum oluyor. Zor zaptediyorum.

aynen valla

Ben Sma mama verdim ilk ayinda cok sukur meme reddi yasamadim, senin gibi gogusler dinlensin diye bazen biberonla vermistim. Simdi nadiren disari ciktigimizda emzirecek pozisyonda degilsem mama veriyorum. Dr browns gaz yapmayan biberondan aldim faydasini gordum. Eger gogus uclarin yaraysa madecassoll krem kullanabilirsin super bi krem ama emzirmeden once iyice yika gogsunu. Kremi kullan 1 haftada düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…