2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bugün ayni şeyleri yaşamışız neredeyse. Kirginlik bendede var.
Acaba bahar kirginligi olabilir mi ya. Oda olabilir bak.

Bende usuttum mu noldu anlamıyorum gercekten hani kusura bakmayın pek sik gitmem tuvalete ama dunden beri az az surekli gidiyorum ishal degilim evet ama normalde degil
Gercekten havadan mi dogumdan mi bilemiyorum böyle beklemek de cok zoruyo insani ,sizinkiler benden once gelir kesin

Sırası gelen doğuyor valla

Bak doktor bana hep erken doğum yapabilirsin riskli demişti. Maşallah bebeğim her seferinde doktorunu utandirdi :) annesini hiç uzmedi.
Ama bende melegime cok iyi baktım cok şükür. Ne istediyse yedim içtim.

Bu arada bugün tartildik biz :) aman Allah'ım 60 kilo olmuşum. Ama nerden kilo aldim bilmiyorum. Umarım kilolar bebegime gitmistir :)

Aslında benimde erken dogum riskim vardi cok erken soylediler 27de donmustu bebegim ve 4 hafta ardindan iyice asagida diye calismayi biraktim mecbur dediler , o ara hep evde kaldim dogru düzgün hic cikmadim cok uzulmustum kucuk olucak dite 36dan sonraki kontrolmde normaldi kasilmalarim hep vardi oyle oluncDa erken olucak diye hazırlanmistik hep

Sadece 60 kiloysan bnce cok iyi bende oyle sisman bi insan degilimdir ama 56 57 arasi basladim hamilelige farkettigimde bi ay gecmisti nerdeyse su an baya aldim kac kilo aldinki toplm

49 la hamile kaldım :)

Ama sanki hiçbir tartı doğru değil gibi ya.

Hani kendi göz tartima daha cok güveniyorum nedense ve bence 60 yokum. En fazla 57-58.
Çünkü kollarım ayni. Bacaklarim azicik sisti ama kilo dan değil. Ödem sanirim son aylarda olan.

Kalça da azicik büyüdü doğal olarak.gerisi hep karnimda :)

Kiyafetlerimden anlıyorum . hamile kalmadan once nasılsa şimdide pek fark yok kotlarimda.

Bu arada bebis in en son kac kiloydu?

Doğum yapanlar hayırlı olsun bebişleriniz gecmis olsun sizlere de.Cuma epidural sezeryan olucam sabahtan vakit geçmiyor bir türlü
Surda ne kalmış melegine kavuşma ya annesi. Az daha sabır. 2 günden az kalmış :)

İnşallah doğumdan sonra sende biran once toplarsin kendini.

Şimdiden Allah ikinizide sağlıklı bi şekilde birbirinize kavuştursun diyorum ve Allah’a emanet olun diliyorum

Allah bagislasin yavrunu sanciyi anlamamak mümkün değil zaten çok şükür kurtuldun darisi basimiza

Aslında bende iyi gidiyodum ama iki aylik alabilcegimi bi ay alinca biraz hizli ilerledi yoksa aylik 1 er kilo gibi gitmistim , vücudum maksimuma ulasti bence cunku ilk basta hic catlagim yoktu 7 inci ayda basladi hamile oldugum bile pek belli olmadi 6 aya kadar bende zayif olmasın diye cok kacirdim galiba o ara en son 35inci haftamda 2kiloydu , malesef kilosunu soylemiyolar sadece renkli ultrasonlar oldugunda soylediler onunda tabi etkisi oldu zayiflik korkusunda

Kizlar vajinal akintiniz ne durumda benim bugun resmen vajinamdan krem krem akintilar dokuluyir sanki bebis icin yol aciliyir gibi. Benim.doktorum sanci olmadan cati muayenesi de yapmam dedi dua edin bana yarin yapsin cati muayenesi

Çok az beyaz akıntı geliyor ama sürekli değil, bazen 1 bazen 2 kez parmak ucu kadar geliyor.

Bazen de ıslaklık oluyor ama terden mi yoksa başka birşey mi bilemiyorum. Yani suyum gelmiyor ondan eminim ama gelen de akıntı mı yoksa terden mi ıslanıyor onu daha keşfedemedim

Yaaa şimdiden nasıl özledim aynı bedende olmayı hareketlerini hissetmeyi. Hepsi çok özel duygular tadını çıkarın son günlerin. Bu arada sırtüstü mü yatıyosun hamilelikte tavsiye edilmiyor rahat da olmuyor zaten ama sen rahat demişsin bilemedim

İlk çocuğumda damak yarigi vardi yeni doğan bebeğine de var 1 yaşında ameliyat olacsk rahat ememiyor duacinizim

Kızlar sezeryan bandını kendiniz mi cıkardınız? Kaçıncı gün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…