2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar ben aldım yavrumu kucağıma :) dün gece 3te sancım geldi, bugün 4te doğdu kızım. Açılma tam olsada düzgün gitsede kızım inmedi. 6 cm,8 cm ve tam açılmada toplam 5 saat epiduralsiz sancı çektim. Doğuma epiduralsiz alacaklardı ama dayanamadım. 2 doktor, çok kesikle yaptı doğumu ama kızımı görünce geçti herşey. Ben normal kavuştum yavrums, darısı bekleyen herkesin başına.

Birde kızlar, ben doğum sancısını bilir miyim diyordum ama öyle bir vurdu ki eşime ya doğuma gidiyoruz yada ölecem dedim. O derece 3 cm açıkmış ben dediğimde

Hayırlı olsun canım, sağlıkla huzurla büyütmek nasip etsin. Kimi erken geliyor kimi geç :)
Sağlıkla gelsinlerde gerisi önemli değil, ana olmak da kolay değil :))

Geldi mi yoksa bebeis yoksa bugunde mi seni kandırdı? Devam ediyou sancilarin merak ettim durumunu

Artcı sancılar geliyor ara ara. Geçiyor sonra. Ama inanılmaz belim ağrıyor. Kalcamin ustu.

Hala bekliyoruz bakalim
Yarın kontrole gideceğiz Dr ne dicek bende merak içindeyim

Artcı sancılar geliyor ara ara. Geçiyor sonra. Ama inanılmaz belim ağrıyor. Kalcamin ustu.

Hala bekliyoruz bakalim
Yarın kontrole gideceğiz Dr ne dicek bende merak içindeyim

Hadi hayirlisi canim bdnde bekliyorum ne diycek , bende gidip bi kontrol oliyim diyodum ama atesim cikiyo yapabilcek olsada bisey yapmaz sanirim

Gozun aydin cok sukur kavustun ya rina artik bebeginde sende iyiyseniz cabucak toparlanirsin en azindan bebegin kucaginda

Allahım analı babalı buyutmeyi nasip eder inşallah canimmm. Sende kavustun sonunda melegine. Darısı inşallah biz bekleyen heyecanlı annelerin başına

Evet dun geceden beri midem bulaniyo atesim inip cikiyo agri kesici aldim 2 tane bilmiyorumki normal bi durum mu

Valla hiç bilmiyorum normal mi yoksa vücut kendini mi hazırlıyor.

Hissediyorum kasiklarimdan sancı gelecek ama bi turlu gelmedi. .aayyy şuan yan yattım o minik ayaklarını nasıl dışa dışa ittiriyo :) bu anlarını çok ozleyecegim ya.
Ama gelsin de istiyorum artık kucağıma

Ya bu arada sancısı olan var mi aramızda ?

Illede kasiktan değil belden karnın aşağısından ?

Son durumlar nedir?

Benim belim ağrıyor . onun dışında bu sabah ishal olduğumu fark ettim. Rengi işin açığı bi garip geldi bana. Kırmızıyla kahve rengi arasiydi.
Ishal in doğum için haberci olduğunu okumuştum..

Ara ara kasık sancım devam ediyor ama düzenli de değil şiddeti de artmıyor, bazen belimden sırtıma kadar ağrı oluyor ama o da eğil kalk iş yapmaktan diye düşünüyorum.

İshal bazı kadınlarda doğum başlangıcı olabiliyormuş, belki de habercidir ama bunu ancak sen bilebilirsin.

Bakarsın bizden önce kucağına alırsın inşallah :))

Bende bilmiyorumki ustumde bi kirginlik bi ates ayaklarim agriyo , inşallah vucut kendini hazirliyodurda dogum onu hasta olmayiz
Biz gibi onlarda doguma hazirlaniyo sanirim kipir kipir bende hala agri filan yok

Dokuz dogurduk valla ya :) beklemek daha bi zormuş . 9 ay bekle 1 hafta bekleyeme iyimi

Bende bilmiyorumki ustumde bi kirginlik bi ates ayaklarim agriyo , inşallah vucut kendini hazirliyodurda dogum onu hasta olmayiz
Biz gibi onlarda doguma hazirlaniyo sanirim kipir kipir bende hala agri filan yok

Bugün ayni şeyleri yaşamışız neredeyse. Kirginlik bendede var.
Acaba bahar kirginligi olabilir mi ya. Oda olabilir bak.

Bu arada birsey daha sorcam. Yüzünüz tavana doğru yatabiliyor musunuz ?

Ben nedense uzun süre yan yatamiyorum. Ve en rahat yüzüm yukarı doğru yataabiliyorum. Bu yatış bebişim için sıkıntı olmaz dimi ya. Çok rahatim böyle. Çok iyiyim

Kizlar vajinal akintiniz ne durumda benim bugun resmen vajinamdan krem krem akintilar dokuluyir sanki bebis icin yol aciliyir gibi. Benim.doktorum sanci olmadan cati muayenesi de yapmam dedi dua edin bana yarin yapsin cati muayenesi

Kizlar vajinal akintiniz ne durumda benim bugun resmen vajinamdan krem krem akintilar dokuluyir sanki bebis icin yol aciliyir gibi. Benim.doktorum sanci olmadan cati muayenesi de yapmam dedi dua edin bana yarin yapsin cati muayenesi

Benim akıntı her zaman ki gibi devam. Ama sıvı geliyor. Bazen kati oluyor o da zaten yesilimsi olan akıntı.

Obur türlü gün için de sanki altima kaçırıyor gibi birden ilik bi akıntı hissediyorum. Genellikle sarimsi oluyor oda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…