2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar bende 15 Nisan 08.20de aldım kızımı,Defne'mi Duru'mu kucağıma 41+4de .:nazar::KK200:. Çok bekletti kızım çok zor bir dogum oldu .. 4 gün hastanede yattım 3 gün suni sancı aldım çok zor oldu acilmamhatırladıkça çok kötü oluyorum ama şükür ki herşey geçti gitti . Çevremdeki herkes derdi kucağına alınca bitiyor diye gerçekten öyleymiş . Çok çektim ama sonradan iyi ki normal dogum yapmışım dedim çünkü su an elhamdülillah çok iyiyim her işimi yapabiliyorum .. Sizler için bol bol dua ediyorum sağlıkla alın hepiniz kucaginiza. :dua:

Kızlar bende 15 Nisan 08.20de aldım kızımı,Defne'mi Duru'mu kucağıma 41+4de .:nazar::KK200:. Çok bekletti kızım çok zor bir dogum oldu .. 4 gün hastanede yattım 3 gün suni sancı aldım çok zor oldu acilmamhatırladıkça çok kötü oluyorum ama şükür ki herşey geçti gitti . Çevremdeki herkes derdi kucağına alınca bitiyor diye gerçekten öyleymiş . Çok çektim ama sonradan iyi ki normal dogum yapmışım dedim çünkü su an elhamdülillah çok iyiyim her işimi yapabiliyorum .. Sizler için bol bol dua ediyorum sağlıkla alın hepiniz kucaginiza. :dua:
Allah analı babalı büyütsün.. Neden bu kadar zorladınız kendinizi? Neden sezaryen olmadınız?

Acilmalar gec ilerledikçe 8 saat tepki vermezse sezeryana aliyolar diye biliyodum , cok bekletmis yaramaz ama cok şükür ağrılarında gecmis ilk dogum daha zor dedikleri dogru demekki simdi nasilsin sağlığın bebegin iyi mi

Çok şükür kurtulmuş sun Allah yavrunu sana bagislasin darisi basimiza inşallah anneanne olmak kolay değil

Kızlar sabah gittim acile bugun ne kasilmam ne de dunku gibi atesim vardi ama gece kotu hissettim kontrol olmak istedim ded herseyim normal cikti , muayene etti acilmam ilerlemiş biraz zorluycam dedi yaparken belim agridi evet bebegin kafasi burda dedi , ama sancim yok son gününde geldiginizde yine bakalim ilk hamilelikte 40+3 u gecer dedi:110:muayeneden sonra biraz pembe akinti geldi benim kontrolümden dedi :KK64:

Oyyy. Canım benim. Şükür kavuştu n melegine :dua:
Aramızdaki en genç anne olarak seni tebrik ediyorum :)

Allah'ım analı babalı buyutmeyi nasip eder inşallah :emir_bebek:

Darısı biz bekleyen annelerin başına inşallah.

İnşallah bizlerde normal doğum yapabiliriz.
Bu arada senin kız baya nazlı çıkmış. İçerideki konfor tabi başka birsey :)

Kızlar sabah gittim acile bugun ne kasilmam ne de dunku gibi atesim vardi ama gece kotu hissettim kontrol olmak istedim ded herseyim normal cikti , muayene etti acilmam ilerlemiş biraz zorluycam dedi yaparken belim agridi evet bebegin kafasi burda dedi , ama sancim yok son gününde geldiginizde yine bakalim ilk hamilelikte 40+3 u gecer dedi:110:muayeneden sonra biraz pembe akinti geldi benim kontrolümden dedi :KK64:

Az kaldı valla bizde bugün yarin her an doğum yapabiliriz :) biz daha gitmedik kontrole. İnşallah oglenden sonra gidecegiz

Yaaa şimdiden nasıl özledim aynı bedende olmayı hareketlerini hissetmeyi. Hepsi çok özel duygular tadını çıkarın son günlerin. Bu arada sırtüstü mü yatıyosun hamilelikte tavsiye edilmiyor rahat da olmuyor zaten ama sen rahat demişsin bilemedim
Yan yatınca belim deki agri siddetleniyor. Yastıkta koyuyorum ama nafile.

Düz yatınca belime de cok iyi geliyor. Rahatlıyorum.
Ilk zamanlar mümkün bile değildi düz yatmak . hatta düz oturunca bile kalça kemiklerim ayrılıyor gibiydi. Şimdi ise cok rahatim.
Bana da tuhaf geliyor açıkçası.

Tekmelerini ozleyecegim hemde cok. Ama özlediğim birsey daha var :) yatakta göbek ustu uyumak :KK70:
Evdekileri görünce insan bi ozeniyor. Öyle yatamayinca da iyice sinirlenirim ama az kaldı. Hemde coookkk. :)
Sonra gelsin uykusuz geceler ,boklu bezler ,kusmuklu kiyafetler :KK70:

Arkadaşlar birsey dicem.

Su göbeğin ustu varya. Kaburgaların orası. Resmen dümdüz oldu. Boş sanki içi.. Ve orası yumusamis gibi geldi bana.

Bu bi belirti olabilir mi. ?

Yani hafif kasık agrim da var. Demiştim Dün ishal oldum ve rengi kahve kızıla çalıyor diye.
Bugün yine ayni renkte ama tam ishal gibi değildim.

Artık sivilce çıksa doğum mu baslicak modundayim.

Az kaldı valla bizde bugün yarin her an doğum yapabiliriz :) biz daha gitmedik kontrole. İnşallah oglenden sonra gidecegiz

Hic sancim cikmadigi icin bilmiyorum sin ya iyice canim sıkılma
Ya basladi cunku son gunu gecince ekstra 5gun kontrolde tutup müdahale ediyolarmis hemen oyle sanciya filan baslamiyolarmis , hayirlisi diyorum artik bakalim seninki ne diycek

Hadi bakalım en kısa sürede hayırlısı ile doğsun. Bizim kontrol 2 saat sonra olacak, çıkışta yazarım durumu.

Kızlar nolur artık biriniz sorularıma bi cevap verin :KK43: 2.sezeryanını olanlar ik dikiş yerinizden mi kesildiniz tekrar? Daha yukarısımı? Ve morarma sislik oldu mu?

Hadi bakalım en kısa sürede hayırlısı ile doğsun. Bizim kontrol 2 saat sonra olacak, çıkışta yazarım durumu.

Insallah ilk dogumda 40+3 tm gunu dedi acaba bn mi acele ediyorum diyorum ama saglikla dogsunlar artik :110:

Kızlar nolur artık biriniz sorularıma bi cevap verin :KK43: 2.sezeryanını olanlar ik dikiş yerinizden mi kesildiniz tekrar? Daha yukarısımı? Ve morarma sislik oldu mu?

Keske bi fikrimiz olsa tecrubeli anneler bunu daha iyi bilir, kontrolun yada doktorun var mi acil arayabilmek icin

Bu lekelenme ne kadar devam ederse tekrar hastaneye gitmem gerekiyor biliyo musunuz , ebe normal dedi fakat bilemedim ne kdr sürer

Allah analı babalı büyütsün.. Neden bu kadar zorladınız kendinizi? Neden sezaryen olmadınız?
Canim ben devlet hastanesine gidiyordum orada ilk bebek olduğu için normale zorluyorlar malesef . Çok istedim hatta çıkıp özelde sezaryen olmayı bile teklif ettim ama olmadı iste

Acilmalar gec ilerledikçe 8 saat tepki vermezse sezeryana aliyolar diye biliyodum , cok bekletmis yaramaz ama cok şükür ağrılarında gecmis ilk dogum daha zor dedikleri dogru demekki simdi nasilsin sağlığın bebegin iyi mi
Benimalesef mahvettiler canim ama çok şükür su an iyiyim . O an çok istedim sezaryan olmayı ama Rabbim biliyor ya şimdi iyi ki normal olmuş diyorum

Oyyy. Canım benim. Şükür kavuştu n melegine :dua:
Aramızdaki en genç anne olarak seni tebrik ediyorum :)

Allah'ım analı babalı buyutmeyi nasip eder inşallah :emir_bebek:

Darısı biz bekleyen annelerin başına inşallah.

İnşallah bizlerde normal doğum yapabiliriz.
Bu arada senin kız baya nazlı çıkmış. İçerideki konfor tabi başka birsey :)
Ay sorma canim valla rahatına düşkün çıktı :))) Allah razı olsun darısı sana olsun inşAllah ..bu arada zekai de yaptım bi kadın doktor haric herkes mükemmeldi . Evet normale çok zorladılar ama çok memnun kaldım yinede . Bu arada sancı çekerken istersen eşini bile çağırıp gorusturuyorlar yani o derece rahattı özel gibi .doktorlar falan bana çok ilgiliydi gerçi 4 gün kaldım alışmıştık birbirimize :)))))

Benimalesef mahvettiler canim ama çok şükür su an iyiyim . O an çok istedim sezaryan olmayı ama Rabbim biliyor ya şimdi iyi ki normal olmuş diyorum

Doktorun demekki gercekten iyi biriymis senin ve bebegin ocin en iyisini düşünmüş , sende şimdi iyiysen en guzeli olmus :emir_bebek: dogumum zor oldu dedigin icin bisey sorabilir miyim ozel olucak ama bebek dogduktan sonra plasenta gelirkende zorlandın mi yoksa arka arkaya mi geliyolar

X