2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Başın sağolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Dogum sancisi gelen arkadaslar direkt kasiklariniz mi ağrımaya basladi benim gecmek bilmeyen bel agrim var , sanci olmadigini biliyorum fakat belden ağrısı baslayan var mk
Benim adet ağrısı tarzında başladı canım 7-8cm de bel ağrısı dahil oldu böyle belim ikiye ayrılıyormuş gibi bir histi

Benim direk belden vurdu ağrı aşağısı tam ortası sonra kasıklara da dahil oldu

Sonuç bu doktor emin olmak için cuma günü gel dedi tekrar test yapıcaz sonucun ikiye katlaması lazım kimyasal gebelikmi diye anlamak için dedi dua edin lütfen sizlerin ilk sonucu böyle az çıkıp sonra güzel olan varmı

Eklentiler

• IMG_5156.JPG
    31,6 KB · Görüntüleme: 69
Beni merak eden arkadaşlar hastaneye sabah geldim 1 cm açıklık vardı simdi 4 oldu epidural aldım bekliyorum bugün 40+5 im

Sancilarin oldugu icin mi verdiler canim , insallah boyle guzel ilerlemeye devam eder az kalmis bebegine kavusmana

Tm canim tesekkur ederim benim yorulmaktan oldu galiba şimdilik gecti cunku , bu gidisle suniyi gorcem galiba

Bende de aynısı oluyor, kasıklarımda acı hissediyorum ama düzenli değil ve bel ağrım yok. Olsa da çok hafif oluyor.
Doğum sancısı olsa başka olur dediklerinden emin de olamıyorum. Bugün takvimde bitti. Bakalım ne zamana gelecek bizim tontiş.

Ben regly olmama 2-3 gün kala idrar testi yapmıştım ve çok silik bir çizgi çıkmıştı sonra kan testinde 34 civarında bir değer gördük çok şükür arttı.. hayırlısıyla sizin de artar inşallah

Takviminde bittiyse nasil oluck canim kontrolün filan var mi ? Cok soru soruyorum fakat yasayan birine sormak daha iyi

Takviminde bittiyse nasil oluck canim kontrolün filan var mi ? Cok soru soruyorum fakat yasayan birine sormak daha iyi

Yarın kontrolüm var ama zaten geçen hafta doktor 25’ine kadar bekleyeceğiz demişti. 25’inde yeniden kontrole alıp ultrasona gönderecek.

Ben yurtdışındayım, burada öyle nst ultrason falan yok, klinikte yani sağlık ocağında ön kontrolleri yapıyorlar, günü geçince hastaneye yönlendiriyorlar.
Acil olmadıkça hastaneye gidemezsin :)

A
Ynem bende yurtdisindayim.canim bu aralarda nst cekilmemiz lazim ama bende sadece acile gittigimde cekildim en son kasilmalarim var diye doktorum klinikti ama dogum yapmadığından hastaneye gönderdi artik daha randevumda yok son gunude olmazsa gelin dediler , ama su an bebek ne durumda sanci var mi yok mu hic bisey bilmiyorum

Aynı durumdayız canım yaaa inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur bakalım. Yarın nst ye sokar mı yoksa alttan mı muayene eder bilemiyorum.
Geçen hafta çok kapalı ama yumuşak demişti, eğer yarın açılma varsa suni sancı teklif etmeyi düşünüyorum ama kabul etmezler..

Burda hemen uyguluyolar mi bnde onu merak ediyorum son komtrolde benimde acilmam vardi ama zaman var diye bisey demedielr sanirim yarin bi acile gidip bende görünmek istiyorum oyle yada boyle müdahale gerekicekse daha cok beklemk istemiyorum , insallah kabul ederler seninkini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…