2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Yaa hadi insalllahhh diyelim o zaman :dua::dua: aslinda dogumdan da cok korkuyorum ama bebegime kavusmayi daha cok istiyorum , su anda gitmedim doktorada en son gittigimde kontrol icin bağlamışlardi 60lardaydi , umarim gelir yakinda
Hiç korkulcak bişey değil tam tersi bence müthiş bi deneyim. Evet çok can yakıyor ama her geçen saatte bebeğinin sana yaklaştığını bilmek sabır veriyor ve doğum bittiği an bebişinle birlikte sen de yeniden doğuyorsun sanki. Öyle bir enerji ve mutluluk geliyorki sanki o sancı çeken sen değildin. Tatlı bir uykudan uyanmışsın gibi oluyorsun:KK200:

Hiç korkulcak bişey değil tam tersi bence müthiş bi deneyim. Evet çok can yakıyor ama her geçen saatte bebeğinin sana yaklaştığını bilmek sabır veriyor ve doğum bittiği an bebişinle birlikte sen de yeniden doğuyorsun sanki. Öyle bir enerji ve mutluluk geliyorki sanki o sancı çeken sen değildin. Tatlı bir uykudan uyanmışsın gibi oluyorsun:KK200:

İnşallah o duyguyu bizde tadabiliriz ❤

Kızlar, doğum yapalı 12 gün oldu. (2.sezeryanım)
Hala ameliyat yerimin ağrısı geçmedi. İlk günlere göre daha iyiyim evet ama oturup kalkarken, yatarken, yürürken, öksürüp hapşururken, hareket ederken hala ağrım var. İlk sezeryanda bu kadar uzun sürmemişti. 2. Sezeryan daha zormuş....
Sizler nasılsınız, ağrılarınız geçti mi?
Benim de ikinci sezeyanım ve bugün 15. Gün. Benim de hala ağrım var. Bir de bugün dikişin en sağ tarafından su gelmiş orası hafif pembe. Ben ilkinde de çok zor iyileşmiştim bu da öyle olacak sanırım
Oğlum bir aylık olduğu gün Babamı kaybettim memleketteyim. Kontrole gidemedik, sanırım şimdilik sorun yok sütümün gitmesi hariç, bir on gün daha kalip İstanbul’a döneceğim ins hasta etmem çocuğumu gidene kadar.
Canım başın sağolsun çok üzüldüm. Herşey insanoğlu için bir yandan doğum bit yandan ölüm. Allah sabırlar versin.

Bugün biraz sancim oldu. Sol kasigima ani kramplar girdi. Sonra alttanda hafif sancılar gelmeye başladı. Beklemedeyim.
Yalancı sancılar degil ise ben sanırım çok yakında dogum yaparım :KK70:

Ne olur ne olmaz yazmak istedim. Benim icin dua edin hanımlar.

Sancilarin sıklaşmasıni bekliyorum.

Bide birsey dicem. Akintim çok geldiği icin iki kat peçete koyuyorum her lavabo sonrası. Suyum geldiğinde peçete algimi düşürmez dimi.
Peçete çok iyi, sizintiyi emiyor. Dagilmiyor yani

Bugün biraz sancim oldu. Sol kasigima ani kramplar girdi. Sonra alttanda hafif sancılar gelmeye başladı. Beklemedeyim.

Bide birsey dicem. Akintim çok geldiği icin iki kat peçete koyuyorum her lavabo sonrası. Suyum geldiğinde peçete algimi düşürmez dimi.

İnşallah gercek sancilarinda baslar canim belkide baslamistir bile? Nisandan omcede artabiliyogaliba tecrübeleri anneler daha cok yardimci olabilir sanirim
Gündüz yaptığım yuruyus ve dus beni mahvetti resmen havaya aldanmış oldum, ilk kez dustan sonra uykum gelmisti zaten midem bulaniyo atesim cikiyo aksamdan beri cok yorgunum ama yat kalk yapıyorum surekli

Günaydın kızlar sanırım bugün farklı şeyler yaşıyorum arada bir gelip giden gelince tam belin ortasına vuran kasıklara yayılan sancim oluyo bakalım ne olur şiddeti artar düzenli hale gelir mi ama gerçekten farklı olduğunu hissettiriyo

Günaydın kızlar sanırım bugün farklı şeyler yaşıyorum arada bir gelip giden gelince tam belin ortasına vuran kasıklara yayılan sancim oluyo bakalım ne olur şiddeti artar düzenli hale gelir mi ama gerçekten farklı olduğunu hissettiriyo

Gunaydin doktorunun mudahalesi ise yaradi sanirim gununde az kalmisti , bizide haberdar et

gunaydin kizlar. simdi nstdeyim.hisstetmedigim sancilarim var 100lete dayanan. sonucla birlikte doktora indcegkm. bugun 40+2yiz. doktor ya carsambz ya persembe sonlandiracagiz demisti. sizlere haber verecegim. dualarinizi bekliyorum

Canım sen kaç hafta+ günlüktün?

Canım haber bekliyoruz...
yarin sabaha karşi 5 te yatişim yapilacak bir parmak uci açikligim var. doktor suni sancıyla deneyecek umarim yanit veririm acilmam olur. saat 8 gibi geldigimde suyunu patlatir doguma baslatiriz dedi. bakalim yarin oglum oyle yada boyle gelecek allahın izni ile

Hepiniz bugun dogurcaksiniz galiba hanımlar Allah guc kuvvet versin hepinize bekleyenlerede sabir :KK16:

Geldi mi yoksa bebeis yoksa bugunde mi seni kandırdı? Devam ediyou sancilarin merak ettim durumunu

Kızlar beni etiketlediğiniz mesajları oluyabildim hakkınızı helal edin hepinizi merakta bırakmışım salı günü 03.04.2018 de saat 10 18 de Zeynep Miray ım dünyaya geldi çok şükür sağlıklı bir şekilde o gün gelen gidenden telefona bile bakamadım çarşamba günü alınan kanda enfeksiyon çıktı alabiliriz dediler ağla ağla harap oldımm kültür alındı cumartesi çıkacak sonuçlar dediler perşembe günü tam çıkçaz doktor geldi sarı gibi duruyor sarılık değerine bakılsın dedi. Sınırda çıkınca yarın çocuk doktoruna getirin dediler perşembe günü taburcu olduk ama ağrılarım fenaydı odadan arabaya nasıl gittiğimi Allah biliyor. Cuma günü çocuk doktoruna gittik bebeğin baş çevresi küçük mikrosefali şüphesi var genetiğe yönlendirelm dedi sonra ayağı içe dönük ortopedi de görsün dedi sarılık için kan istedi ben yıkıldım hastanede oradan oraya gidiyorum ama ağlaya ağlaya:KK43: cumartesi başka bir doktora gittim 1 aylık olmadan baş çevresi belli olmuyor ona o zaman bakarız dedi ayağı da anne karnında duruşundan kaynaklanıyor düzelir dedi öyle rahatlayabildim çok şükür şimdi evimizde iyiyiz Rabbim hayırlı doğumlar bebiş kontrolleri yaşatsın hepimize
Canim bebeğinin son durumu nedir merak ettim inş sağlıklıdır

Adetim çok düzensiz yıllardır çocuk istiyorum polikistik överim adetim 2 gün geçti test yaptım hiç belirtim yok test yanıltırmı varmıdır sizce yardım istiyorum son adet 16 mart

Eklentiler

• IMG_5152.JPG
    IMG_5152.JPG
    14,8 KB · Görüntüleme: 72
Adetim çok düzensiz yıllardır çocuk istiyorum polikistik överim adetim 2 gün geçti test yaptım hiç belirtim yok test yanıltırmı varmıdır sizce yardım istiyorum son adet 16 mart
Teste göre var gözüküyor hayırlısı olsun inşallah test yanıltır mı duymadım hiç bir kez daha yapın isterseniz.

Teste göre var gözüküyor hayırlısı olsun inşallah test yanıltır mı duymadım hiç bir kez daha yapın isterseniz.
Biryerde görmüştüm canım testte çıkmıştı bayağı sonra negatif demişlerdi çok şaşırmıştık kan verdim bakalım hayırlısı ikinci testtede çıktı rabbim hayırlısını versin 13 yıllık evliyim oğlum 8 yıl sonra çok zor oldu oyüzden inanamıyorum

yarin sabaha karşi 5 te yatişim yapilacak bir parmak uci açikligim var. doktor suni sancıyla deneyecek umarim yanit veririm acilmam olur. saat 8 gibi geldigimde suyunu patlatir doguma baslatiriz dedi. bakalim yarin oglum oyle yada boyle gelecek allahın izni ile
Canım senin takvimin bitti mi?

X