2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bebek cok baski yapınca gogus kafesine olur bazen ama artik aşağıda yoruldugundandir belki

Ahaha evet yaa olur mu olur vallahi ama biliyoki oyle bisey olursa bi omur basinin etini yerim demislerdiki esi kapiya yakin tarafta tutyoruz kotu hissederse hemen cikartmak icin ben doguriyimda oyle olsun ne olucaksa

Hastalık hastası oldum resmen. Son günlerde her gun muhakkak bi agrim oluyor. Bugün de içim yanmıyor ama kalbim cizliyo. Ne zormuş içinde bi canlı büyütmek. Canından can vermek.

Yatıyorum şuan. Ama oyle yorgunum ki. Anlatamammmm

Kızlar, doğum yapalı 12 gün oldu. (2.sezeryanım)
Hala ameliyat yerimin ağrısı geçmedi. İlk günlere göre daha iyiyim evet ama oturup kalkarken, yatarken, yürürken, öksürüp hapşururken, hareket ederken hala ağrım var. İlk sezeryanda bu kadar uzun sürmemişti. 2. Sezeryan daha zormuş....
Sizler nasılsınız, ağrılarınız geçti mi?

Dogumda zaten guclu olmamiz lazim gam dinlenilcek zaman aslında ama yerimizde durmadikca yoruluyoruz , bende uyksuuzum ama uyuyamıyorummm

Her gün 3 km yürü hurma ye yoga yap, yok anam yok bu bebeğin gelesi yok :/

Biz heycanlandikca onlarda inata bindiriyolar galiba takviminde bitmek üzere cokta iyi yuruyosn aslinda
Valla doğum kolay olsun diye diye mahfolcaz.

Evet iyice kendimizi yıpratıyoruz biraz bile karnim agrisa acaba dogum mu yaklasiyo der oldum , dogumdan oncr vucudun kendini temizledigini okumuştum eger dogruysa bu

Biraz önce müthiş bi acıyla uyandım. Hala da acı geçmedi. Hani bebek aşağıya indikçe üstte bi boşluk oluyor ya. Dokunamiyorum oraya. Resmen acıyor. Bu ne yaaa. Pozisyon bile değiştirsem acı geçmedi

Gece 3 buçukta uyandım, saat 6 hala uyanığım. Doktorum doğmazsa cuma kesin sezeryana alacağı için bu uyanmayı bile acaba doğum öncesi enerjisi mi diye düşünmeye çalışıyorum Normal doğum diye yırttım kendimi sporlar, yürüyüşler, doğum eğitimleri, 2 gebelikte 9 doktor değiştirip normal doğum fanatiği doktor bulmak falan derken bana kazığı kızım atıyor gelmeyerek suyu az tehlikeli dedi doktor yoksa gerekirse 42ye kadar beklerdim ben ama kısmet. Çok pis ameliyat korkum var geçmişten kalan, bakalım nolacak

Canım Allah kolaylık versin, sen gönlünü ferah tut, belki yaramaz sana sürpriz yapar annesi.

Biz normal doğum istedikçe bu yaramazlar ben bilirimcilik oynuyorlar :)

Canım Allah kolaylık versin, sen gönlünü ferah tut, belki yaramaz sana sürpriz yapar annesi.

Biz normal doğum istedikçe bu yaramazlar ben bilirimcilik oynuyorlar :)

Evet ya malasef. Arkadaşım koç bebeği işte şimdiden inat diyor

Senin de takvim bitmek üzere, Allah sapasağlam kucağına almayı nasip etsin

Kızlar konuyu kaçırmış olabilirim süt sağmak için hangi marka ve aleti kullanıyorsunuz memnun olanlar yazabilir miii??

ay cnm başın sağolsun ya mekanı cennet olsun ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…