2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Gece 3 buçukta uyandım, saat 6 hala uyanığım. Doktorum doğmazsa cuma kesin sezeryana alacağı için bu uyanmayı bile acaba doğum öncesi enerjisi mi diye düşünmeye çalışıyorum :KK70: Normal doğum diye yırttım kendimi sporlar, yürüyüşler, doğum eğitimleri, 2 gebelikte 9 doktor değiştirip normal doğum fanatiği doktor bulmak falan derken bana kazığı kızım atıyor gelmeyerek :KK70: suyu az tehlikeli dedi doktor yoksa gerekirse 42ye kadar beklerdim ben ama kısmet. Çok pis ameliyat korkum var geçmişten kalan, bakalım nolacak
Canım ben de senin gibi bekledim her gece sancımı, kendi sancımla doğuma gitmeyi ki oldu da çok şükür. Biraz özel olacak ama ilişki ve sonrası sıcak banyoyla gece uykumdan uyanıp sancım geldi.

Oğlum bir aylık olduğu gün Babamı kaybettim memleketteyim. Kontrole gidemedik, sanırım şimdilik sorun yok sütümün gitmesi hariç, bir on gün daha kalip İstanbul’a döneceğim ins hasta etmem çocuğumu gidene kadar.
Başın sağolsun Rabbim rahmet eylesin çok üzücü...

Canım ben de senin gibi bekledim her gece sancımı, kendi sancımla doğuma gitmeyi ki oldu da çok şükür. Biraz özel olacak ama ilişki ve sonrası sıcak banyoyla gece uykumdan uyanıp sancım geldi.
Evet benimde denemediğim bir o kaldı. Dün eşimi ikna edeyim dedim ama köşe bucak kaçtı benden :KK70: Kızı hissedermiş diye çocuk hareketlenmeye başladığından beri birader gibiyiz eşimle kesinlikle yanaşmıyor :) Bak son çare, valla işin eğlencesi değil görev bilinci falan dedim ama cık fayda etmedi. Onu hiç deneyemeyeceğim galiba. Sıcak banyoyu denedim ama olmadı bugün tekrar bir zorlayayım benim biraderi, son çare diye :KK70: yarın kararı verecek çünkü doktorum kız bugün gelmezse

Oğlum bir aylık olduğu gün Babamı kaybettim memleketteyim. Kontrole gidemedik, sanırım şimdilik sorun yok sütümün gitmesi hariç, bir on gün daha kalip İstanbul’a döneceğim ins hasta etmem çocuğumu gidene kadar.

Bsin sagolsun oglunun sana ihtiyaci var dayanması cok zor biliyorum Allah guc versin

Biraz önce müthiş bi acıyla uyandım. Hala da acı geçmedi. Hani bebek aşağıya indikçe üstte bi boşluk oluyor ya. Dokunamiyorum oraya. Resmen acıyor. Bu ne yaaa. Pozisyon bile değiştirsem acı geçmedi

Gobek kordonunu cektikce orasida acir diyolar bi ara 28li haftalsrda gobegime dokunamamistim bende , tabi seninki dogum sancisi degilse devam ediyo mu yoksa dogdu mu

Gobek kordonunu cektikce orasida acir diyolar bi ara 28li haftalsrda gobegime dokunamamistim bende , tabi seninki dogum sancisi degilse devam ediyo mu yoksa dogdu mu

Ayyy nerdeee :KK70:

Gece bende dedim yoksa dogum sancisi bende böyle mi başladı diye. Yok canim. Ne sancı ne birsey.

Gece uykusuz kaldım. Sabah da acıyla ezan saatinde uyandım. Uykular varya saçma sapan oldu.

Bide işin tuhafı eskiden gece 1 de yatıp 9-10da bile uyansam uyku yetmezdi. Şimdi parça parça uyku nasıl yetiyor anlayamadim gitti :)

Ya ara ara karnima sanki bıçak saplanıyor .

Üşüttüm ben sanırım. Dün kalbim de ağrıyordu. Sanırım bu yüzden :/

Evet benimde denemediğim bir o kaldı. Dün eşimi ikna edeyim dedim ama köşe bucak kaçtı benden :KK70: Kızı hissedermiş diye çocuk hareketlenmeye başladığından beri birader gibiyiz eşimle kesinlikle yanaşmıyor :) Bak son çare, valla işin eğlencesi değil görev bilinci falan dedim ama cık fayda etmedi. Onu hiç deneyemeyeceğim galiba. Sıcak banyoyu denedim ama olmadı bugün tekrar bir zorlayayım benim biraderi, son çare diye :KK70: yarın kararı verecek çünkü doktorum kız bugün gelmezse
Hahah aynen biz de öyleydik ikna ettim ama :)

Cnm cok üzüldüm mekani cennet olsun ins.... bebegini unutma ne olur boyle durumlarda unutuluyor malesef sen ona cok dikkat et.. sütun kesildimi :KK43: kesildyse bile hic üzülme tekrar emince gelir. Ha diyelimki gelmedi mama denen bisey var. Sıkma canını. Allah sabır versin

Ayyy nerdeee :KK70:

Gece bende dedim yoksa dogum sancisi bende böyle mi başladı diye. Yok canim. Ne sancı ne birsey.

Gece uykusuz kaldım. Sabah da acıyla ezan saatinde uyandım. Uykular varya saçma sapan oldu.

Bide işin tuhafı eskiden gece 1 de yatıp 9-10da bile uyansam uyku yetmezdi. Şimdi parça parça uyku nasıl yetiyor anlayamadim gitti :)

Ya ara ara karnima sanki bıçak saplanıyor .

Üşüttüm ben sanırım. Dün kalbim de ağrıyordu. Sanırım bu yüzden :/

Benim esim 4de ise basliyor sabahlari onu uyandırıyorum zarzor ardindan bazen hic uyku tutmuyo sabah anca 9 10 gibi bikac saat uyuyabiliyorum ama dedigin gibi az buzda olsa vucuda yetiyo galiba , dikkat et kendine hastalanmanin zamwni degil temizlik yaparken usuttun demekki bugun yapma bari :KK48:
Yani bu ilişki kısmi cidden ise yaradı..

Of ya. :KK43:

Ben cok korkuyodum cocuga busey olur diye o yuzden hic bisey yapmadik simdide boyle görüyorum ama yinede cesaret edemem :110:

Başınız sağ olsun Allah sabır versin:KK43:(

Sağolun kizlar Allah razı olsun birer Fatiha okuyun babacığımın ruhuna. M mehtapmhtp88 süt tamamen kesilmedi ama ciddi şekilde azaldı yavrum doymuyor mecburen mama veriyorum gunde iki uç defa.

P Patatesim dün sancılarım başladı, gece 3 kere geldi ama olsun, şuan düzensiz sanırım bugün yarın düzene girer ve doğum olur.

Gerçekten sancının olduğunu anlıyorsun :KK70:

Sağolun kizlar Allah razı olsun birer Fatiha okuyun babacığımın ruhuna. M mehtapmhtp88 süt tamamen kesilmedi ama ciddi şekilde azaldı yavrum doymuyor mecburen mama veriyorum gunde iki uç defa.

Canım Allah sabır versin, Allah rahmet eylesin.. hayat işte bir yanda doğum bir yanda ölüm maalesef..
sütün az da olsa sağ hem yedeğin olur hem bedenine süt sağmam gerek diye mesaj gider.

Baba olunca giden söylenecek pek fazla bir şey yok, Allah dayanma gücü versin.

Bende cikip yürüyüş yaptim eve donup dus aldim ama oyle yorulmuşumki yatio uyumak istiyorum , bi yerde söz vermistim misafirlik icin cikip oraya yuruycem simdide :olamaz:

X