2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Ya bende fark ettim. Çok sık toplanıyor. Karnım tas gibi oluyor. Gün içinde de oluyor gece yatarken de. Aynen bel agrim devam. Gerisi yok :)

Bugun birz yürüdüm simdide disari ciktim ama ayniyim sadece sertlesme ve bel agrisi , su 2 gun cikip cikip yuruycem bakalim rahatini bozabilcek miyim küçük beyin

rahimde belki de 1 aydır yumuşama olmasına bebeğin kafasının da kanalda olmasına rağmen epeydir zorlarken yine de rahim baya iyi tutuyo dedi bakalım neler olacak

Aynı durumdayız fizyolojik olarak.. hatta günlerimiz bile aynı, inşallah çok gecikmeden gelir bizim afacanlar.

Gerçi bizim doktor 25’ine kadar müddet verdi o zamana kadar gelmezse duruma göre değerlendirme yapacakmış.

Kızlar ben de 2gün önce doğum yaptım kuzuma kavustuk cok sukur . Sezeryan agrılarınız kac gün sonra gecti sizin yani rahatca egilip dogrulup yataga ne zaman hoplucam
Allah bagislasin yavrunu

benimkide en fazla 23 üne kadar bekleriz sonra karar veririz dedi

Bugun birz yürüdüm simdide disari ciktim ama ayniyim sadece sertlesme ve bel agrisi , su 2 gun cikip cikip yuruycem bakalim rahatini bozabilcek miyim küçük beyin

Bende görgüsüz ler gibi temizlik yaptım. Vira temizlik. Baya yoruldum ama ya. Gelen giden yok. Yorgunluk kaldı öyle :)

Esin bu mucizevi ana dahil olmak istiyorsa bence gelmeli . Çünkü hep bunu düşüp pişman olarak yasamak istemez.

Ki senin için de iyi olurdu. Güç alirdin :)

Bende diyorum hep ev temiz olsun nolur nolmaz ama dun yaptigim belimi cok yordu artik yarina yine yapariz bu gidisle her yer piril piril olcak Burda mecburi sezaryan olmadikca aliyolar canim es olmak zorunda degil istedigin herhangi biri insallah bi aksilik olmazsa esimle giricem bende

Orası neresi ya? Hangi şehir?

Hanımlar.

Aranızda sol omzundan kalbine böyle iğne batması gibi sızı yaşayan oldu mu ?

Evet aslinda hersey cok ters , kontrolleri bile takmiyolar oyle dogru düzgün mecbur kalmadikca tutmuyolar hastanede tek iyi yani bu galiba, tabi esim o panikle dusup bayilmazsa
Ahajaja bu konuda esinin ne yapacağını hiç kestiremiyorsun. Düşünsene sen dogururken herif bayılır. Sonra sen masadan kalkar eşini ayiltmak istersin tam eşin gözlerini Acar sen kucağına yigilirsin, tam da o sırada bebek gelir

Nasıl ama

Valla bak. Sen diyene kadar aklıma bile gelmedi. Yok ya. Hazirlamicam tuhaf bi inat yaptım kendi cantam için.

Allah Allah ya. Bi insan niye kendine bunu yapar ki bence ben iyi değilim.

Temizlik maddeleri sende kafa yaptı

Ben de amaaan ne var ki hazırlarım diyordum ama şu eksik bu eksik derken 2-3 günde anca toparladım. Gerçi daha var ama olsun sen hazır et bacım nolur noolmazzzzz.

Temizlik maddeleri sende kafa yaptı

Ben de amaaan ne var ki hazırlarım diyordum ama şu eksik bu eksik derken 2-3 günde anca toparladım. Gerçi daha var ama olsun sen hazır et bacım nolur noolmazzzzz.

Doğumu ben yapicam bebeğin çantasını ben hazirlicam 9 ay bebeği ben tasicam ,uykusuz kalicam içim yanacak uyuyamicam, ağrılar acılar da bonus.
Eeeee kocam ne yapacak? ?
Olmaz arkadaş. El atacak bu ise.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…