2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Doktoruna mutlaka soyle cnm. Uygun gaz damlasini önerecektir. Kullancaz mecbur kacisi yok. Bize zinco damla verdi. Tam olarak duzenli kullanmaya baslamadim. Buyuk kizimada kullanmstim kc cesit damla. Bi bu ıyi gelmsti
Canım zinco damla ben de aldım. Doktor söylemedi ben kendim aldım eczaneden. Bir defa 4 damla verdim sadece. Sonra bukadar cahil cesaretli olmayayım diyip bidaha vermedim. Dün aksam 00:17'de uyandı sabah 9'da uyudu. Mahvetti beni. Ne derdi var anlamıyorum da. Gazdan mı onu da bilmiyorum. Kriz geçircem

ilac falan vermedi cnm sariliktan dolayi 1gun fototerapi gordu çıplak kaldı bir gun boyunca ertesi gün yıkadık zaten burnu tikaliyken rahat ememiyor birde ilk sütü pek alamadi galiba bagisikliligi zayif oldu doktor sadece okyanus suyu verdi kizima gelince ayni sekilde icine kapandi daha saldirgan oldu cok inatci oldu hic soz dinlemiyor kimseyle sohpet etmiyor onu öpmek istiyorum izin vermiyor sarilmak istiyorum sarilmiyor bazen kendimi kaybediyorum cok kiziyorum ona ama elimde değil bu lohusa insani mahvediyor cogu zaman kendimi cok mutsuz güçsüz ve cocuklarima karsi yetersiz hissediyorum sanki hersey üstümeüstüme gibi

Teşekkür ederim canım, ben daha önce bir ameliyat oldum hem yaradan hem o pansumanlardan falan çok tiksiniyorum, bir de cildim pis iyileşmiyor uzun süre ondan normal isteğim ama dediğin gibi sağlıklı doğsunda katlanacağım ben.

İlişki konusunda da kayınçoyuz kocamla ilişkinin i'sini bile istemiyorum şahsen. Ama evet deneyebilirim

Aynı durumdayız canım ben de ameliyat oldum daha önce karnimdan ve şu an sezaryen istemiyorum çok korkuyorum. Allah hayırlısıyla kolay ve normal doğum nasip etsin inşallah bize

Aynı durumdayız canım ben de ameliyat oldum daha önce karnimdan ve şu an sezaryen istemiyorum çok korkuyorum. Allah hayırlısıyla kolay ve normal doğum nasip etsin inşallah bize

Amin canım inşallah. Seni çok iyi anlıyorum insan fena tırsıyor. İşte benim çarşambaya kadar olursa ama çok sevinecem yoksa gelsin batikonlar gitsin gazlı bezler :)

Cnm bence kesin gaz bu anlattığın bizdede iki gece oyle olmustu. Gün-de 3 defa 4er damla verin demişti. Allah sifa versin ya cok zor gaz meselesi....
Cnm lohusalik iste.... cocuklarda kabullenmeleri zor oluyor. Ben hatta yaninda bebegi sesli bile sevmemeye özen gosteriyorun ama onun tepkilerde boyle iste. Allah yardmcmiznolsun. Bebegine de allah sifa versn

Günler geçmez oldu. Dakikalar bitti sanki.
Sıpa içerde tekmeliyor. Ben dışarda onu bekliyorum.

Zaman geciremiyorum artık .
Cok sıkıldım kendimden.

Ben yarım saat önce o işi hallettim
Canın çekmesin çikolatalı süt içmiştim yürüyüş yaparken. Sanirim süt hızlandırdı içerdeki donguyu :)
Gecmis olsun canim benim hamileligim cok tuaf gecti zaten ne sut ne de turevlerini tuketmeden bitiricem bu hamileligi sutu pek sevmesemde kendimi zorluyodum fakat doktor mideme dokunduğunu onun yerine sebzeden vitaminlerini almami soyledi buyuk bi vicdan azabindanda beni kyrtarmis oldu ne aserme biseyimde olmaďi bu son gunlerdede canim cekmezse hic ummadigim sekilde bitirmis olucam hamileligi

ben bi iki haftadir hurma tüketiyorum acilmayi o tetikledi diye dusunuyodum, artik nasil geldiginden cok onlari kucağımıza almaya bakicaz canim insallah istedigin gibi olur ama dedigin gibi onlar ne isterse o olucak sonunda

Slm herkese bebisi doganlara saglikli buyutmek nasip etsin Allah bekleyenlerde az sabir az kaldi ben belki nisan annelerinin en son dogacak bebegini bekliyodum ama erken geldi kuzum 6 nisanda sezeryanla dogdu bence bekleyen anneler sabredin hersey zamaninda guzel ..benim bebisim erken dogdu surekli uyudugu icin sekeri dusiyo kuveze bile girdi kuzum zayifladigi icin ins duzelecek gaz icin kimyon diyolar deneyen varmi bilmiyorum ben bu gun azicik bi denedim bakalim etkisi olacakmi ...

Valla benim ki turşu yla basladi son noktayı yoğurt la koyduk :)

As ermek mi bilmem ama ne makarna yedim anlatamam sana.

Valla benim ki turşu yla basladi son noktayı yoğurt la koyduk :)

As ermek mi bilmem ama ne makarna yedim anlatamam sana.

Ilk baslarda bende hep tursu yedim ama boyle uyanip yada durduk yere canim sunu cekti diye kimseye eziyette edemedim
Gun gectikcede yorulmaya basladim sanki hic dogmucakk gibi geliyo

Bugün adaçayı içmeye başlıyorum artık, o da tetikliyormuş. Bir de pilates topu aldım üstünde zıplıyorum

Suni sancı almadan doğum olsun istiyorum, çünkü ne de olsa suni sancı ilaç ve kana karışıyor, kanlada plesenta ve bebeğe geçiyor.
Dolayısı ile çok da iyi bir şey gibi gelmiyor bana.. ama doğmazsa mecbur..

Ilk baslarda bende hep tursu yedim ama boyle uyanip yada durduk yere canim sunu cekti diye kimseye eziyette edemedim
Gun gectikcede yorulmaya basladim sanki hic dogmucakk gibi geliyo

Bende gözümü açınca turşu diye çiğlik atmadım canim :)) markette görünce ağzım sulandı. Sonra koca bi poşet almış olduk :)

Bende yorgun hissediyorum kendimi. Ama uyku düzenim bozuldu midem sürekli yanıyor. Bide üstüne yürüyüş ler evde bazı temel hareketler derken bitkin düşüyorum tabi. Bide görsen her yerimde yastık. Rahat değilim

kizlar bende her an sanci bekliyorum ama tik yok hala. en son acikligimada parmak ucu kadar dedi doktor. pazartrsi tekrar gidecegim ama bekletir mi doktor bilmiyorum gunum bitiyo çunku. sezerya istemiyorum cunku narkoz fobim var

Benim bi arkadaşım var hemen hemn ayni hamilelik donemimiz ama o kadr cok as erdiki acaba ben mi tuafim diyodum ben p konuda sansliydim canim cunku ma
Rkette çalışıyorum normlde belkide o yuzden istemedim ? Ayniyim bende ya
Tak ya
Stik dolu ben desen saga sola bile dönemiyorum sağlıcakla kurtuluruz insa
Llah

Benim bugün kasilmalarim çok sıklasti ve bebk çok hareketli

kizlar bende her an sanci bekliyorum ama tik yok hala. en son acikligimada parmak ucu kadar dedi doktor. pazartrsi tekrar gidecegim ama bekletir mi doktor bilmiyorum gunum bitiyo çunku. sezerya istemiyorum cunku narkoz fobim var

Allah kolaylık versin inşallah hemen sancın gelirde sağlıkla bebişini kucağına alırsın.
doktor 1 hafta daha bekletebilir. Genel de 1-2 hafta eğer suyunda bebekte sorun yoksa bekletiyorlar.

Insallah pazartesi gününe kadar acilman olur canim. Günün evet bitmek uzereymis.
Fobi neden ? Hep mi vardı yoksa basından birsey mi geçti ?

Evet insan birseylerin içinde olunca aklına gelip TE cani istemiyor Demekki :)

Her hamile as erecek diye bir sey yok ki. Mesela bak ben de kusmak istemezdim ama ilk 3-4-5ay cok zordu. Şimdi bile bazen midem bulaniyor. Artık canıma tak etti.

Kimisi de iste rahat geçiriyor. Hep bunye de ayni olmuyor Demekki. Bence bu özel birsey :)

Insallah az kaldı. Bizde kavuscaz yavrularimiza.

Bazen Karnimin alt kısmi ağrıyor. Sanki adet olacagim gibi. Sana da oluyor mu bu his

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…