2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
ilk doğum mu olacak senin ne güzel acilmanda varmış benim ikinci olacak ilki sezeryan oldu tansiyondan bunda normal yapabilirsin dedi doktor bakalım bekliyoruz benim de son günüm 20 si normalde

Sanirim biz bekleyenlerin nedeni biraz da bebegin dollenme gunu ile alakali. Benim de teorik olarak yarin son gorunuyor ama hicbir isaret yok. Kac kisiyiz acaba bekleyenler olarak gorelim:)

Bizim de sat’a göre 18’i doğum ama doktor ilk ultrasonda yani daha keseyken 1 hafta geç döllenme var 25’i gibi düşünün demişti.

18’ini bekledim bi de 25’i kaldı

ilk doğum mu olacak senin ne güzel acilmanda varmış benim ikinci olacak ilki sezeryan oldu tansiyondan bunda normal yapabilirsin dedi doktor bakalım bekliyoruz benim de son günüm 20 si normalde

Evet gonesse olucak insallah, ilk dogumum belkide o yüzden daha telasliyim bilemiyorumki , sezeryandan sonra normal yapabilmek için cok kilo almamak gerekiyor diye biliyorum insallah sagsalim kavusuruz bizde bebeklerimize

Bende yürüyüş ten geliyorum. Yürürken hafiften de olsa sancı veriyor sıpa. Eve geldim oturuyorum sanki inat yapıyor. Bu gidişle yürürken dogurcam ben. Oy dağlar oyyyyy.

Benimde normalde 25 nisan dogum. Doktor haftalar önce kanala inmiş heran dogum başlayabilir dedi

Bu cocuk gelmiyor anacim. Sanki sabah erkenden çıksam yürüyüşe aksama kadar yurusem dogum baslicak gibi hissediyorum ama o kadar yuruyemem.

Gece gene uykusuz geçirdim. Cildiricam artık. Gün içinde hic içim yanmaz. Gece olunca kızgın yağlar düşer.

Yürürken cok sexy oluyorum sanirim. Bütün kızların kadınların ninelerin gözleri bende. Allah'ım cok güzelim cok

Biride gelip konuşmuyor.
Anca beni geçtikten sonra

Aaaa hamileeee.
Yok canim top var karnimda

Bide penguen gibi paytak paytak yurumem yokmu.
Markete girdim. Bi kız varda orda çalışan efendi tatlı bi kız. En cok onu seviyorum valla. Her gördüğünde kaç gün kaldı diye soruyor. Sanirim o da gün sayıyor

Insallah bi daha ki gidisimde tipsiz oğlumla gideriz de asık olur oğluma :)

Ajahha. Durun daha bi dogum yapayım kıza dicem ki.
Alayım mi seni ogluma

Bebeğin kaç kilo canım 5 saat çok uzun. 3 kilo üstündeyse 3 saatte bir öneriyolar. Değilse 2-2,5saatte bir. Evet uyandırman gerekiyor
3kilo ustunde evet cnm. Ne bilim saat kurcam mecbur (
2haftalik cnm sarılığı gecti sukur nerdeyse .
Ilk gunler sanki daha cok uayniyordu ne bilim gunleri gunlerini tutmuyorki... seninki surekli emmek istiosa buyuk ihtimal gazi vardir annesi....
Beslenio gündüz ama işte gece ac kalio sekeri duser diye korkuyorum... uykuya da doyamiyorum :) annelik zor iş vallaa...

evet cocuklar dogdu dogucak hala aa hamile misin diyenler oluyo bazen diyorum ki biliyo larda laf olsun diye konusuyolar sanki

Demekki biz en sona kalicaz sayfada benimde oglum olucak bu ogluslar simdidem gözümüzü yollarda birakcak

Sanirim dogumdan once hasta olucam kizlar sabahtan beri atesim var yérimden kalkamadim ayaklarimda derman yok sanki hastayken doğurmak istemiyorum

Kızlar bebeğin gazını sırtını sıvazlamak dışında çıkarmanın bi yolu var mı? Saatlerce sırtına vuruyorum, ovalıyorum, altını açtığımda karnına masaj yapıyorum ama yok! İnanılmaz gaz sancısı çekiyor. Sabah 11'den 6'ya kadar uğraştırdı bugün beni. Sürekli emmek istedi ağladı bacaklarını kendine çekti çırpındı. Uyurken bile sesler çıkarıyor ağlamaklı. Bu gazın çaresi ne bilen söylesin

Canim malesef pek bi caresi yok, bebisin ayaklari sicak olsun bi de youtube dan gaz masajlari izle. Onlari yapinca biraz rahatliyorlar.

Allah yavurunu bagislasin inşallah

Hah bire bir aynı durumdayız. 2 hafta önce doktorum yoktu, ben yokken gelir bu diye doktor bile ayarladı, aradan geçti o kadar, şimdi tık yok

Yürürken diyorum aha bu sefer geliyor sonra bakıyorum ki teheee umrunda değil çocuğun. Birde kız benimki. Güya kızlar 9 ay olmadan yada olur olmaz gelirdi ama benimki bana çekmiş, üşeniyor yavrum doğmaya

Senininide merak ettim şimdi, bakalım ne zaman gelecek bizim bebişler.

Çok şükür kurtuldun bende bu gün olma sini çok istedim ama nasip iste bakalım ne zaman gelecek yavrum

Kizlar merhaba. Uzun zamandir yazmiyordum. Dogumum bebegimin suyu azaldigi icin 38+2 de yani bu pazartesi gerceklesecek insallah. Suyum azaldigi icin suni sancinin zararlarindan korktuk ve sezeryana karar verdik. Dualarinizi bekliyorum
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…