2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Doktoruna mutlaka soyle cnm. Uygun gaz damlasini önerecektir. Kullancaz mecbur kacisi yok. Bize zinco damla verdi. Tam olarak duzenli kullanmaya baslamadim. Buyuk kizimada kullanmstim kc cesit damla. Bi bu ıyi gelmsti

evet cocuklar dogdu dogucak hala aa hamile misin diyenler oluyo bazen diyorum ki biliyo larda laf olsun diye konusuyolar sanki

Demekki biz en sona kalicaz sayfada benimde oglum olucak bu ogluslar simdidem gözümüzü yollarda birakcak

Akşamdan Beri yokluyor benim sıpa.alttan alttan iğne batar gibi agrilarim oluyor. Ama geçiyor sonra. Kisa sürüyor. Ama umutlaniyorum valla. Ha geldi gelecek diye. Evet bencede biz en sona kalicaz gibi.

Cok sukur büyük cogunlugumuz şuan mis kokulu bebislerini kucağına aldı ve nihayet kavuştular.

Yapacak hicbirsey yok maalesef. Ne zaman hazır hissederlerse o zaman gelecek bizim canavarlar

Doğmaya usenen bebek eheheheh valla keşke doğduktan sonra usengec olsalar. Hep uslu olsalar ama ben hic sanmıyorum ya. Gece yatağa girmem le içerde futbol maçı başlıyor. Maşallah maşallah o kadar enerji yi nerden alıyor cok ilginç. Ben bile o kadar enerjik değilim :)

Ben doğuma giderken eger aklıma gelirse o an panik ten muhakkak yazar sizlerinde panik yaşamasını o heyecanı yaşamasını saglarim

Şimdilik gelen giden yok.

Tek yaptığımız anneyi tekmelemek

Her gün birimiz dogum yapıyor. O kadar mutlu oluyorum ki.
*şuan kucağımda meme emiyor *
Bu kelime bi insani ne kadar mutlu edebilirse o kadar mutlu oluyorum :)

Insallah nisan anneleri olarak surda 15 gün sonra hepimiz bebislerimi zi kucağımıza almış ve gaz sancısı yemek düzeni uyku düzeni aşılar ve neler neler.
Bunları konuşuyor olacağız insallah

Kızlar günaydın bebeğime 21. Hafta da yapılan ayrıntılı ultrasonda kalp problemi saptandı ayrıca 13.haftada normal olan ense kalınlığı da bu ölçümde fazlaydı.
Pazartesi sabah 7 de yatış yapılacak hem heyecanlıyım hem çok korkuyorum.
Lütfen benim ve bebeğim için bir ayetel kursi okuyun en çok duaya ihtiyacım var.
Allah yavrulamızı korusun acılarını göstermesin dermansız dert vermesin inşallah.
Adım naciye okuyan herkesten allah razı olsun.

Butun gece bende kasildim saga don sola don en sonunda uyumus kalmisim , hala rahatlari iyi sanirim kasiklarimda kucuk batmalar oluyo ama surekli degil
Nasil oldun devam ediyor mu agrilarin

Doktora gittim bugün. Suyun çok güzel değil, çok bekleyip riske atamam dedi. Çarşambaya kadar beklerim, Çarşamba hala gelmemiş olurda rahmin yumuşamamış olursa yatışını verir sezeryanla alırım dedi Suni sancı dedim şimdi ki gibi sert olursa etkilemez, sonu yine sezeryan olur boşuna sancı çekersin dedi. Çok su içiyorum ama plasentadan yeterince geçmiyor demek ki dedi. 35 haftadır normale hazırlanıyorum ama şu an aldı bir korku. Doğumu tetikleyen yürüyüş ananas yeme, çömelip kalkma hareketlerinden başka taktik bilen var mı?

merhabalar arkadaslar dogum yapanların gözü aydin yapmayanlarinda darisi basina diyorum
ben 4nisanda sezeryanla dogum yaptim kuzum sarikik oldu bir gün fototerapide yattik gobek kordonu iltihapli gibiydi doktor yaktı duzelmeye basladi yine biraz sizinti var birde grip oldu 4gündür grip benim bu kez bilmiyorum neden 2.sezeryanim ameliyat yeri degilde karin kaslarim cok sgiriyor doktor normal okdugunu soyledi gecmeye hic firsatim olmadi cok uzgunum çünkü hem 2.5 yasindaki kizimin psikolojisi bozuldu ayrica bu kadar kucuk bir bebek nasil grip oluyor cok moralim bozuk boyle biaeyle karsilasan varmi cevresinde doktor okyanus suyu verdi

Merhaba canım, inşallah gönlüne göre bi doğum yaparsın. Şekli nasıl olursa olsun bebisin sağlıkla gelsin inşallah.

Ilişki öneriyorlar, sperm rahim ağzını yumusatiyormus. Onu söyleyeyim dedim, Allah yardımcın olsun

Butun gece bende kasildim saga don sola don en sonunda uyumus kalmisim , hala rahatlari iyi sanirim kasiklarimda kucuk batmalar oluyo ama surekli degil
Nasil oldun devam ediyor mu agrilarin

Yok ya ne devam etmesi. Beni kandırıyor iste.Nazi anca bana geçiyor tabi

Yürüyüşte n geliyorum yine. Keyfi gıcır. Tik yoookkkk.

Dun baya umutlandim ama. Gece yine sancı gelir gibi olmuştu. Sonra yine normale döndü :)
Tek sıkıntı dünden beri bagirsaklarim uyuyor. Karnım patlamak üzere. Hareketsiz de değilim aslında ama nedense bi turlu mutluluğu yakalayamadik

Sen nasil oldun ?

Yapma yaaa nasil grip oldu bu cocuk daha 10 gunluk.... ilac fln vermedimi cnm. Sormustum da Bana hani ateş falan olursa bir cay kasığı calpol verebilirsiniz demisti gecen gun. Burnuna dikkat et acik olmazsa yavrum zor emer gec iyilesr. Allah sifa versin.

Kucuk kizin icinde üzülme suanda. Alışacaklar. Benimki de icten ice cokk kıskanıyor. beni silmiş gibiydi nerdeyse... hep ne ihtiyaci olsa baba diye ona koşuyor. Ilk gunler sarilmama bilr izin vermiyorsu gel kizim opeyim diodum kaciyordu. Ama simdi biraz düzeldi gibi. Oda bebege alıştı.

Benimde aynı bizimle oyun oynuyolar galiba , sabah temizlik yapip yuruyuse ciktim simdi geldim biliyorum kaldiklari hergun onlar icin daha saglikli ama bizimde artik onlari öpüp koklamaya hakkımız var burda havalarda pek iui degilki cikip cikip yurusem insallahh daha cok bekletmezler bizi bakalim once hangiso gelicek

doguma bende karnim rahat gitmek istiyorum bakiyorum hep ama salata yiyin diyolar tabi onunla dpymuyorum ihlamur denedin mi belki ise yarar

Ne kadar ise yariyor bilmiyorum fakat hurma dogumu kolaylaştırır diyolar carsambaya kadar ye istersen

Valla jet yürüyüş ne temizlik . bu is bebislerin keyfine bakıyor. Yeterince geliştiklerini hissettikleri an geliyorlar :) tabi içerde rahat edip gelmek istemeyen sipalar da olmuyor degil :)

Ne kadar ise yariyor bilmiyorum fakat hurma dogumu kolaylaştırır diyolar carsambaya kadar ye istersen

Hergün en az 6 hurma, merdiven in çık, 4 km yürüyüş yap, sucak su ile duş al.. ı ıh 20 gündür yapıyorum daha açılma bile yok.

Bence bebiş gelmek istediği zaman geliyor bunları yaptık diye değil inşallah 40 haftayı geçmeden gelir bizimkide.

doguma bende karnim rahat gitmek istiyorum bakiyorum hep ama salata yiyin diyolar tabi onunla dpymuyorum ihlamur denedin mi belki ise yarar
Ben yarım saat önce o işi hallettim
Canın çekmesin çikolatalı süt içmiştim yürüyüş yaparken. Sanirim süt hızlandırdı içerdeki donguyu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…