2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Yarin benim dogum günüm kızlar insallahh oglusumda bana bi supriz yapıp gelir gercekten cok isterim ayni gun olsun dogumunuz

Benim bugun 39+1 son haftadayim , tabir olrak burdakiler farkli ifade ediyolar sanirim 27nisana kadar olmazsa acile geliceksin hemen dediler son takvim dediginiz bu sanirim
YOksa takip ettigim gebelik uygulamsinda son 6gun

Kızlar bebek benle oyun oynuyor resmen aksam sancim oluyor sabah tik yok

Benim bugun 39+1 son haftadayim , tabir olrak burdakiler farkli ifade ediyolar sanirim 27nisana kadar olmazsa acile geliceksin hemen dediler son takvim dediginiz bu sanirim
YOksa takip ettigim gebelik uygulamsinda son 6gun
ben hafta olarak 40+3 um bugün son günüm 20 si bana da gelmezse o güne kadar 20 sinde sabah 10 da çağırdılar kontrol için ve duruma bakmak için.

Ben pek giremiyorum kızlar. Bebeğim hep emmek istiyor ağzı boş kalmıcak emziriyorum ama midesi doluyor rahatsız oluyor Philips avent emzik almıştık pek beğenmedi reddediyor bazen alıyor 5 dk sonra atıyor.

Bu arada kızlar doğuma gittiğimde alttan muayene de 3 cm açıklık demişti ebe ama anlayamadım dedi başka ebe çağırdı ne 3 ü 7 cm dedi bana sordular sancın varmı dediler bende yok dedim şaşırdılar. Sonrası zaten suni sancı

Bide karnımı annem çarşafla sarıyor baya fark ediyor sizde sarın ben korse bulamadığım için çarlafla sardık çarşaf daha iyi dedi annem.

ilk dogumun muydu cnm.valla çok güzel maşallah bize de kolay doğumlar nasip olur ins

Ben pek giremiyorum kızlar. Bebeğim hep emmek istiyor ağzı boş kalmıcak emziriyorum ama midesi doluyor rahatsız oluyor Philips avent emzik almıştık pek beğenmedi reddediyor bazen alıyor 5 dk sonra atıyor.
her bebek her emziği begenmeyebiliyor cnm farklı emzikleri de dene vermek istiyorsan

ilk dogumun muydu cnm.valla çok güzel maşallah bize de kolay doğumlar nasip olur ins
Yok canım ikinci doğum Du. Zaten düzensiz sancım oluyordu bıçak batar gibi aşağı bişey batıyor du nefesimi kesiyordu günde 2 3 kere oluyordu demekki açılmam oluyormuş devlete gittiğim için doktor alttan muayene etmiyor Du nst çektirip yolluyordu

Yatağın için de mişlel lastikleri gibiyim valla. İlginç ya. Yatık kullanmazdım ben eskiden. Şuan her yerim yastık dolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…