2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Sancin var mı canim , benimde 2 parmak acilmam vardi pazartesi ama tekrar kontrolum yok agrilar baslayincs gelirsindediler tabi ben yurtdisindayim o yuzden de ayni olmuyor sanirim
canim sancim hissettigim pek yok arada oluyor ama siddetli histtmiyorum fakat nst de cikiyor sancilarim.

Kizlar bebegim gece 5er saat uyudu. Yani uyudu 5 saat sonra emip yatti yine. Sizce aranin bukadar uzun olmasi dogrumu... bende uyuyakalmisim. Doktorunuz uyandirin fln demismiydi

Şuan hastanedeyim nst yi bekliyorum doktor suyu azalmış dedi nst sonucunuda görelim dedi muayene edicek nst den sonra sizce yatırır mı bugun hiç heyecanlıyım sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Insallah tek istegim bebeklerimize sagsalim kavusabilmek
Anladim canim tekrar bikac gun bekleyip acile gitmyi dusunuyorum bende bizde son bekleyenler olarak kalcaz galiba

Kizlar bebegim gece 5er saat uyudu. Yani uyudu 5 saat sonra emip yatti yine. Sizce aranin bukadar uzun olmasi dogrumu... bende uyuyakalmisim. Doktorunuz uyandirin fln demismiydi
Bebeğin kaç kilo canım 5 saat çok uzun. 3 kilo üstündeyse 3 saatte bir öneriyolar. Değilse 2-2,5saatte bir. Evet uyandırman gerekiyor

maşallah ona kaç günlük annesi? 2 saatte bir emzirmek gerekiyor uyandır bence sarılık riski geçtiyse 3saat de olabilir. Ya siz ilk günler nasıldınız tüm gece uyutmuyor hiç beni sürekli emmek istiyor uyudu diye yatırıyorum 5dk sonra ağlıyor ve asla emmeden susmuyor.

Şuan hastanedeyim nst yi bekliyorum doktor suyu azalmış dedi nst sonucunuda görelim dedi muayene edicek nst den sonra sizce yatırır mı bugun hiç heyecanlıyım sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
Nst ne ve açıklığına bağlı canım sadece suyun azaldıysa biraz bekletir bence ki suyu tamamen gelenlerde bile beklenebiliyor.

Emzik verseniz? Kaç günlük şu an

Kizlar doktorumla konustum. Belimde hafif bir agri var ama sanci oldugunu sanmiyorum dedim, ama karnim dun geceden beri cok kasiliyor ve bazi kasilmalar adet agrisi gibi canimi yakiyor dedim. Yarini bekleme gel bakalim dedi. 38+0 bugun. Dogum olmaz gibi geliyor ama heyecan yaptim nedense :)

Insallah tek istegim bebeklerimize sagsalim kavusabilmek
Anladim canim tekrar bikac gun bekleyip acile gitmyi dusunuyorum bende bizde son bekleyenler olarak kalcaz galiba
ben de fransadayim cnm burda da aynen son kontrole çarşamba gittim iste ondan sonra daha yok son gününe kadar o zaman kadar bisey olmazsa son gün gidecem kontrole

ben de fransadayim cnm burda da aynen son kontrole çarşamba gittim iste ondan sonra daha yok son gününe kadar o zaman kadar bisey olmazsa son gün gidecem kontrole
Aa ne tesadüf canim bende fransadayim neresindesin normalde kendi doktorum vardi fakat klinikle calismadigi icin hastanedeyim 2 aydir dogum yaptımiyodu yani ama hastanenin verdigi cevaplarda beni tatmin etmiyo bekleyin diyolar

Canımm Allah analı babalı büyütsün. Ben de epidurali normal doğum istiyorum. Nasık epiduralden memnun kaldın mı
amin canım çok saol hastane ekibine ve doktoruna güveniyorsan epiduralliyi deneyebilirsin,tabi biraz da kendine :) bende fazla ıkınma hissi olmadı ama sancı geldikçe iyice ıkındım, sonuç olarak kasılmalardan vücudum yorgun düşmediği memnun kaldım.

adet ağrısı gibi aynı rahim alt taraftan kasılmaya başladı sağ sol şeklinde değil

oh ne güzel gözün aydın cnm
teşekkür ederim çok sağol

çok sağol çok teşekkür ederim, zaten dr pazartesi yada salı alabilirim demişti ben çarşmaba olsun dedim, hastanede de bi ilk olmuş galiba sezaryene diye gelip normal yapan :) doktor; kadınlar normal istiom diyolar muayanede doğuma gelince sezaryene alın diyorlar diyo, sende tam tersi dedi :)

Allah bagislasin prensini
amin inş darısı başına sağlıkla gelsin inş,

geçmiş olsun cnm Allah analı babalı büyütsün,

gündüz iyi besliyorsan vede gecede iyi emiyorsa uyuyabiliyor bebekler, göremediğimiz için ne kadar emdiğini yinede en fazla 3 saati geçirme bence zaten muayende kilosundan belli olur durumu

Aa ne tesadüf canim bende fransadayim neresindesin normalde kendi doktorum vardi fakat klinikle calismadigi icin hastanedeyim 2 aydir dogum yaptımiyodu yani ama hastanenin verdigi cevaplarda beni tatmin etmiyo bekleyin diyolar
burda sistem boyle com bende özel muayene gidiyorum ama doğum hastanede olacak ben 77 bolgesindeyim le mee de ama doktorum longjumeau da doğumum ordaki hastane de olacak normalde

Kizlar simdi kontrolden geldim hersey yolunda, dogum yok gorunurde ama 2 cm acikligim var. Doktorum bunun onceki dogumumdan kalmis olabilecegini soyledi cok ustunde durmadi. Birden cok dogum yapmis arkadaslarin bu konuda bir bilgisi var mi acaba??

burda sistem boyle com bende özel muayene gidiyorum ama doğum hastanede olacak ben 77 bolgesindeyim le mee de ama doktorum longjumeau da doğumum ordaki hastane de olacak normalde

Evet canim bende ayni durumdayim fakat 95 bölgesindeyim Ile-de-France biz mi cok stres yapiyoruz onlar mi cok rahat bilemiyorum

Sanirim biz bekleyenlerin nedeni biraz da bebegin dollenme gunu ile alakali. Benim de teorik olarak yarin son gorunuyor ama hicbir isaret yok. Kac kisiyiz acaba bekleyenler olarak gorelim:)

Bende bekleyenlerdeyim hemde sabirsizlikla aslinda benim en gec dogum tarihim 27 nisan ama subattan beri erken dogum olabilir bebek cok asagida diye beni uyarmislar calismami filan durdurmuslardi , kasilmalarimida ilacla yavaslattik , simdide az kaldi artik zamanina kasilmalar acilma var ama sanci yok o yuzden endişeleniyorum

Evet canim bende ayni durumdayim fakat 95 bölgesindeyim Ile-de-France biz mi cok stres yapiyoruz onlar mi cok rahat bilemiyorum
sen sarcelles gonesse tarafındasın o zamn parise yakin biz oraya 1 buçuk saat uzak sayiliriz arabayla.aslında demek ki normal süreçler bunlar fazla evham yapmamak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…