2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Anladım cnm
Doğru herkesin farklıdır
Hiç ağrısız sadece kasılmayla olmaz heralde dimi

beni anlatmışsın sanki
Benim hastane 5 dk
Ama bende anlayamamaktan yetişememekten korkuyorum
Hayta korkuyu öle abarttımki gece uyuyamıyorum
yazdıklarınızı okuyunca ilk gebeliğim aklıma geldi , dr sormuştum nasıl anlayacm diye hiç merak etme çok iyi anlarsın geldiğinde demişti.Kontrol günü akşamı bebeğin suyu geldi ,sonra saatler geçtikçe sancı arttı adet sancısının şiddetlisini düşünün onun gibi,tabi belli bi yerden sonra diyorsun bu ağrı öldürecek beni ama sonra doğum oluyor ve o sancıyı hiç çekmemişsin gibi tamamen bitiyor

Suyun çokmu geldi cnm
Anlaşılır bi şekilde yani
Bazen akıntının su kısmını falan su sanıyorum
Ay kafayı yemeden çarşamba girsem şu doğuma

Suyun çokmu geldi cnm
Anlaşılır bi şekilde yani
Bazen akıntının su kısmını falan su sanıyorum
Ay kafayı yemeden çarşamba girsem şu doğuma
Ben de çarşamba gidecm, suni sancı verilecek.Akıntıdan farklı daha belirgin ,bi de şöyle bir durum var su gelmez az az sancı gelir örneğin yarım saate bir periyodik olarak gelen sancı da doğum başlangıcıdır.İnşallah sağ salim bütün gebeler doğumunu yapar,paylaşırız burada.Kafanı dağıt, müzik dinle yürüyüş yap az kaldı

Selam kızlar
Doğum yapan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.Darısı başımıza inşallah...Benim kızımda sezeyan olacak 5 nisan saat 9:30 da.Uykum yok denecek kadar az heyecan dorukta
benimkide çarşamba ama normal doğum olacak inş.sizinki sezaryen yazmışsınız, biraz çok bekletmemiş mi dr genelde 38de alıyorlar diye yazıyorlar.Şimdiden sağlıklı doğumlar size de

benimkide çarşamba ama normal doğum olacak inş.sizinki sezaryen yazmışsınız, biraz çok bekletmemiş mi dr genelde 38de alıyorlar diye yazıyorlar.Şimdiden sağlıklı doğumlar size de
Ben gerçek doğum yarihini yazdım ondan 40 hafta gözüküyor canım.aslında 38+0 da doğmuş olacak inşallah...Sende bir avazda kurtulursun inşallah...

Ben de kan sulandırıcı kullanıyorum(Clexane 0,4) Gün aşırı kullanıyordum. Çarşamba günü sezeryanım var, iğneyi en son pazar günü yap, bir daha yapma dedi doktorum.
İlk doğumumda da kullanıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam o zaman doğuma gitmeden 1 gün önceye kadar kullanmıştım.
Her doktorun uygulaması farklı oluyor sanırım...

Ben tarih konusunda kararı doktoruma bıraktım. En ungun tarih hangisiyse o gün olsun dedim. 39+1 e gün verdi. Çarşamba günü olacak kısmetse...
ilk çocuğumda da 39. hafta olmuştu sezeryanım.
İnşallah sağlıkla gerçekleşir doğumlarımız...

Evet canım her doktor farklı uygluyor
Benimki ameliyat sırasında sıkıntı olmaz o iğne o gün bile yapsan demişti
Pazartesi bırak dedi
Benimde çarşamba sezeryan

Kızlar inanılmaz gerginim. Hüngür hüngür ağlayabilecek ruh halindeyim. Sancım yok, su yok, nişan yok, yalancı kasılma dahi yok. Bebeğimin başı kanalda öylece bekliyor. Üstelik iki hafta önden giden, iri bir bebek. Doktorum normal doğumda ısrarcı. Artık bekleyemiyorum psikolojim cok etkilendi. Yürüyorum, temizlik yapıyorum, bugün camları sildim hatta. Evde pilates hareketleri yapıyorum ama en ufak sancı (yalancısı dahil) yok. İnsanların arayıp saçma sapan daha doğuramadın mı şakaları beni inanılmaz gerdi. Doğuramayacağım galiba

Canim sakin ol.. 40 haftan dolmadi daha.. biliyorum artik zor geliyor beklemek ama bebegin ne zaman isterse o zaman gelecek. Tipta 42.haftaya kadar beklenebiliyor o yuzden strese sokma kendini de bebegini de.

Kızlar selam. Saat 10 da sezeryanla dünyaya geldi kızım. 2780 gr 48 cm doğdu. Gayet iyi kızım. Benim ağrılarım var haliyle. Daha kalkmadım ayağa. Dua edin bana.
Gozun aydin canim :) bir kac gune toparlanirsin. Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin.

Cnm aldinli peki epedural sen aldiginda nasildi sonrasii ve ikinma zamani tamam dogum baslio dedigindee nasilldi epeduralle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…