2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Göğsüm sızlıyo canım emmediği için sut birikti baya cok gergin onun için tutmuyo herhalde
sütün biriktiği için çok tazyikli gelir bebiş emmek istemez canım iyice sağ öyle dene ayrıca emmez ve sağmazsan mastit olursun dikkat et kendine..

geçmiş olsun canım bilirim o ağrıyı malesef hatta bana ateş de yapmıştı da nasıl titremiştim. Bebek emmezse sağ mutlaka ve en son hangi göğsünden emzirdiysen bir dahaki emzirmende diğerini ver sürekli aynısını verirsen de olabilir emzirmediğin taraf. Sıcak duş sıcak su torbası sıcak havlu bunlar sütün kanallara inmesi için sütü gelmeyenlerin yaptığı uygulamalar sen sağmayı ya da emzirmeyi ihmal etme..

Doğum yapacak arkadaşlar bebek hareketleri gün içinde en az 10 olmalı diye dr üstüne basa basa söylüyor,benim ilk gebeliğimde dr soylememişti.Belki bilgisi olmayan arkadaşlar vardır belirteyim dedim, özellikle normal doğumu bekleyenler için...

Selam kızlar bugün kontrolümüz vardı 37+4 uz , haftaya cumaya 6 sina sezeryan için randevu verdi dr.umuz heyecanla bekliyoruz artik
Selam, bende bugun 37+6 yim bende sezeryan istiyorum ama 39+3 yada 4 alsin istiyorum sizin erken degil mi ?

Benim de 2. Sezeryan. 39+0 da olacak kısmetse. Ama Dr 38+3, 38+4 gibi alalım dedi ben istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…