2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bebeklerde olan gaz icin bi tavsiye vermek istiyorum, aranizda duyan vardir mutlaka. kimyon gaz sancisina birebir. Bi arkadasim surekli rezene iciyodu ama hic fayda etmemisti sonra doktoru tavsiye etti bi cay bardagi sicak suya bi cay kasigi kadar kimyon koyup 5 dk bekledikten sonra kendimiz icecekmisiz ne bizde ne bebekte gaz sancisi kalmiyormus.

İns canim cok sağol
Antibiyotik ishal yapmis olabilir mi?
salı bitti antibiyotiğim etkisi devam eder mi?

Ben 1.cocugumda ictim ve cocuga da icirdim ama fayda etmedi. Kolik olunca caresi yok

Bgn kontrolum vardi. 10gun once 2500 du bugun 3000 gram dedi ama makineye gore de degisiyormus. Bugünkü makina fazla ölçüyormuş. Nst de sanci da cikmadi beklemeye devam

Kızlar kontrolden geldim yine sancım çıktı
Doktor alalım bugün dedi sonra iyice baktı yalancı sancı bu dedi
Valla ödüm koptu
Çarşambaya şartlandırdım kendimi
Gece bişey olacak die ödüm kopuyo
Yalancı sancısı çıkan varmı

Nasilki sancin benimde belimde agdet agrisi var ama bilmiomkiii acemeyim

Benimde öyle olmuştu ama emdikce gidiyor o kitle evet çok acıyor insan dayanamıyor ama ne yapalım bebek için dayaniyoruz ama biraz zeytin yağıyla ovmayida dene ama emdikce gider o kitle

Ya belim agrioo ve agdet agrim ama öle gecipp 5 dakika yinee gelen degill sabitt agriiii cogu belimdeee nedir buuu

benim de öyle iki kere olmuştu cnm ben israrla sut gelmese bile sağma ya devam ettim elektirikli makineyle bir 10 15 dakika boş boş sağdım ve sonra baktım sut akmaya kitle boşalmaya başladı öyle dene istersen bi de ne olur ne olmaz diye nazar duası okusunlar sana cnm benim kaynanam bir suya okuyup vermişti bana bende o suyla gogsumu yıkamıştım emzirdim sağdım israrla sonra çözüldü bilirim ağrısını felaket yine geçmezse doktora görünürsün cnm

Ayrıca zaten dogru dürüst bisey yiyemedigim icin yediklerime aşırı dikkat ediyorum buna ragmen iki gunde bir ishal neden olur?
bebekler genelde sulu yapar cnm rengi yeşil ve su gibi olmadığı surece normal bir durum diye biliyorum ben

Kontrolün ne zaman cnm doktoruna sor bir nst ye girdinmi
Hollanda sokmuo nst ye cnmm taki dogum anindaaa hic girmedimm ilkimdeee nsil birsex bilmiom belim.agrio suan sadeee ama ayakta karnim.bi tuhaf sert heryeri degil usutursunya öle.gibi bilmiom ya

Kızlar benimde sağ kasığım ağrıyor özellikle ayağa kalkınca neredeyse ayağımı zor atıyorum yürümekte zorlanıyorum belime de vuruyor biraz ayakta dursam siz de var mı böyle ağrılar

Kızlar benimde sağ kasığım ağrıyor özellikle ayağa kalkınca neredeyse ayağımı zor atıyorum yürümekte zorlanıyorum belime de vuruyor biraz ayakta dursam siz de var mı böyle ağrılar
Benim sol yunurtalik cnm dlnerken yururken ve belim bilniomki nee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…