2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Hastaneden on günlükken çıktığımız icin iki topuk kanı da hastanede alındı aile hekimliğiyle hastane iletişim halinde, ters bir durum olursa bize ulaşacaklar. Yani tekrar topuk kanımız alınmayacak.

Anladım canım ikiside aradan çıkmış iyi olmuş sağlıcakla büyüt inşallah

Aynen cnm bnde 3 olsun şükrederim diyordum yani. Bnde diorum nerde bu bebek bu gobege nasil sigiyor diye :)

Anladım canım ikiside aradan çıkmış iyi olmuş sağlıcakla büyüt inşallah
Amin canim insallah hepimizinki saglikla büyüsün:)
Kizlar bu devit hakkında ne biliyorsunuz ne düşünüyorsunuz? Mendilini şampuanını bile parabensiz alırken devit3 te paraben olduğunu duydum dehset içerisindeyim.

Bir de bisi daha dicem kiloyu nolur takmayın gerçekten takılacak bir şey yokmuş kendi kendine gidiyor. +16.5 ile Doğuma gittim bugun 15. Günümüz 10.5 i gitti kaldı alti kilo. Daha önce de demiştim bende üzüntüden iştahın gitmesinin etkisi büyük ama oglusum geldi geleli de vermeye devam ediyorum hızı azaldı tabi.

Canım çok sevindim, hızı tabi ki azalacak. Nasıl ki bir anda almadın, bir anda da gitmeyecek kilolar :) Sen sağlıklı ol oğlun sağlıklı olsun. Bol bol emzir bebeğini, elinden geldiğince huzurlu ve sakin olmaya çalış. Bak nasıl da kolay gidecek kalan kilolar da :)

Ben de paraben olduğunu duyunca kullanmadım. Amerikadan getirttim D vitaminini. Carlsons D diye bir D vitamini. Bir şişesi zaten 1 sene gidiyor, dozajından dolayı günde sadece bir damla kullanılıyor. Benim görümcem Amerikada yaşadığı için getirdi sağolsun ama instagramda da satanlar var diye biliyorum.

Ciddi misin? Ben en fazla iki kutu kullandım. Sonra kendi kafama göre hem decavit'i hem diğer magnezyum vs bıraktım. Çok fazla ilaç kullandığım için. İyiki içmemişim

Ciddi misin? Ben en fazla iki kutu kullandım. Sonra kendi kafama göre hem decavit'i hem diğer magnezyum vs bıraktım. Çok fazla ilaç kullandığım için. İyiki içmemişim
Canim benim icin değil bebis icin. Bebislerin ilk r cetesinde var gunde uc damla devit3.

Ay öyle tanıdık yok ki instagram dan falan da güvenip alamam başka yok mu acaba bizim memlekette

Canim benim icin değil bebis icin. Bebislerin ilk r cetesinde var gunde uc damla devit3.
Ben yanlış anlamışım d vitamini diyosun sen tamam :) Şart mıymış bebeğe vermek? Ne bileyim güneş ışığı vs yeterli olmuyor muymuş? Ben bi araştırayım sağol bilgi için :*

Ben yanlış anlamışım d vitamini diyosun sen tamam :) Şart mıymış bebeğe vermek? Ne bileyim güneş ışığı vs yeterli olmuyor muymuş? Ben bi araştırayım sağol bilgi için :*
İlk bir yıl boyunca d vitamini haricen de veriliyor canım.

İlaç manyağı ettiler bizi Tıp bilgim olmadığı için cahilce konuşmak istemem ama bukadarına da gerek var mı emin değilim açıkcası :/ Sonumuz hayrolsun
Ben de senin gibi düşünüyorum canım.. Ama artık besinlerimiz eskisi gibi değil o yüzden sanırım bu kadar takviye veriyorlar. Bazı doktorlar 6 aydan bazıları 1 yaştan sonra kan ilacı da veriyorlar. Biz oğlumda kullanmıştık, büyük eziyet o kan ilacı..

Evet ya onu icince illaki kusardi. Ve kan ilaci lekesi de asla cikmazdi bebek deterjaniyla. Mecbur ariele döndüm. Yoksa kıyafeti kalmamst resmen.
Bi sure sonra mamasina katip vermeye baslamstm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…