2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar üye misiniz bilmiyorum ama Facebook da "anne destek ekibi" diye bir grup var. Gerçekten çok yararlı bir grup. hussuk hussuk canım d vitamini tarzinda ve bir çok aklına takılan konular için sorabileceğin ve başa tutturulan gönderiler kısmından da rahatlıkla bulabileceğin bir yer. Aklında olsun

Evet ya onu icince illaki kusardi. Ve kan ilaci lekesi de asla cikmazdi bebek deterjaniyla. Mecbur ariele döndüm. Yoksa kıyafeti kalmamst resmen.
Bi sure sonra mamasina katip vermeye baslamstm.
Oğlumda damlalar işe yaramamıştı, çok düşüktü değerleri. Flakona başlamıştık. Ben şırıngayla veriyordum. Kaşıkla mümkün değil ağzını açmıyordu. Bir fırsatını bulursam da tükürüyordu.

Son anda bile dönenler var canım. Acele etme. Internette bazı egzersizler var. Istersen bir onları araştır.
Benim de 34 haftalık iken henüz dönmemişti. 36 haftalık kontrolüne gittiğimizde dönmüştü. Yani ya 35. Ya da 36. Haftada döndü bebeğim. Ama bu iki haftada ben alttan müzik dinlettim. Işık falan tuttum her gün. Eşim konuştu falan aşağıdan :)) bunları yapabilirsin. İnternette de bu yöntemler yazıyor zaten. Bi dene bakalım :)

Kızlar benim bebeğim doğum pozisyonunu almıyor bir türlü :KK43:
Son anda bile dönenler var canım. Acele etme. Internette bazı egzersizler var. Istersen bir onları araştır.
Benim de 34 haftalık iken henüz dönmemişti. 36 haftalık kontrolüne gittiğimizde dönmüştü. Yani ya 35. Ya da 36. Haftada döndü bebeğim. Ama bu iki haftada ben alttan müzik dinlettim. Işık falan tuttum her gün. Eşim konuştu falan aşağıdan :)) bunları yapabilirsin. İnternette de bu yöntemler yazıyor zaten. Bi dene bakalım :)

Sen yine normal edecen deme yani evet cnm bide epedural alirsakk insaAllahh agrisiz bekleriz acilmayaaa yani
Canım tabi sancı zor evet ama sonuca beebgimmmm geleceğini bildiğim için o kadar zor olmuyor sadece kafası çıkınca biraz zor kafası çıkınca dünya senin oluyor

Kızlar 3 kızım var adları evin Havin ve derin. Bu bebek te bu isimlerden hangisi iyi. Aylin Selin Ecrin Berrin Narin Ceylin ve şirin hangisi en guzeli

İşe yaramismi hurmalar
Bende tatliyi coj severim sirf cikolata yememk icin hurma yiyorum haslanmis yumurta yogurt hepsi normal olcude asirida degil ins cok almaz bende cok alsin istemiyorum :)) 2 haftada 35 ile 37 arasi 500 gram aldi boyle giderse 4 kilo olur diye korkuyorum

Eklentiler

• Screenshot_20180328-173022.jpg
    Screenshot_20180328-173022.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bebek hem ters hem de kafası büyük diye doktor normal doğuma sıcak bakmıyor. 2750 gr şuan. 14 gün sonraya sezeryan tarihi verdi. Kaç kilo alır ki 14 gün içinde. Ay bir stres oldum

Kızlar bebek hem ters hem de kafası büyük diye doktor normal doğuma sıcak bakmıyor. 2750 gr şuan. 14 gün sonraya sezeryan tarihi verdi. Kaç kilo alır ki 14 gün içinde. Ay bir stres oldum
Benim oğlum da iri. Kafası da büyük sanırım doktorum birsey söylemedi ama usg'de iki tane GA var. Biri kilosuyla alakalıysa diğeri kafasıdır diye düşünüyorum. Ama benim doktorum ısrarla normal doğum diyor. Keske benim de sezeryan olsa :KK43: Ayrıca haftada 200-300 gram aldığı da oluyor 150 gram aldığıda. Yani 14 günde en az bir kilo alır gibi düşünüyorum

X