2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu. Ne olur ne olmaz diye. Hangi marka alınmalı acaba. Hangisi ıyidir. Tecrübeli annelere sorayım

M mehtapmhtp88 canim ancak fırsat buldum kusura bakma.
Yarım kilo kızamık şekeri ve beş litre su için; 1er elma armut ayva kaynatılmış vişne koymuslar. Dört beş adet çubuk tarçın, 15 20 adet karanfil (minik bir tülbentin içinde bağlı) ve bol bol yasin-i Şerif, ayet el Kursi, felak nas aklına ne gelirse okuyarak kaynatmışlar.

Kızlar bende ishal olmuşum üşüttüm galiba biraz o yüzdendir diye düşünüyorum sizlerde bu durumu yaşayan var mı son haftalarda olduğumuz için korkuyorum kilo alamaz bebeğim diye

B Beyazmelekk1 canım merak ettim seni gittin mi doktora?
Dogum yaptım ben kızlar. Darısı hrpinize inşallah. Annelik mükemmel bi duyguymuş. Sezeryan yaptım. Su an bi sıkıntı yok sukur. Cok yazamayabilirim. Simdiden kusura bakmayın. Mumkun oldugunca girmeye calıscam

Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu. Ne olur ne olmaz diye. Hangi marka alınmalı acaba. Hangisi ıyidir. Tecrübeli annelere sorayım
Cocuk doktorumuz sma önermişti. Eger onu almiyorsaniz aptamil oda olmuyorsa bebelac alin demisti. Biz kizima sma kullandik. Simdi dogun cantasina da koymayi dusunuyorum sma.
M mehtapmhtp88 canim ancak fırsat buldum kusura bakma.
Yarım kilo kızamık şekeri ve beş litre su için; 1er elma armut ayva kaynatılmış vişne koymuslar. Dört beş adet çubuk tarçın, 15 20 adet karanfil (minik bir tülbentin içinde bağlı) ve bol bol yasin-i Şerif, ayet el Kursi, felak nas aklına ne gelirse okuyarak kaynatmışlar.
Ay cnm fok tesekkurler. Bebisle araniz nasil bi hafta oldumu. Aile hekimlgne gittinizmi topuk kani icin.

Antalya, evet doktorum gonulluydu yani sartlar neyi gerektirse o diyordu ama benim oglum gonullu degilmis ilk bebegim de 15 aylik.
Çok güzel. Arası da baya azmış. Benimkileri arası 3.5 yıl ben de istedim denemeyi ama Dr um gönüllü değil. Böyle bir risk almaya gerek yok diyor. O yüzden kaldı. Hayırlısı böyleymiş canım,demek senin için de. Sağlıcakla al kucağına inşallah

1 gün mü olacak inşallah aralarında canım :) 3 Nisan salı oluyor 4 Nisan çarşamba beni de sabahtan alacak inşallah öğlene kadar kavuşmuş olurum yavruma. 1 hafta kaldı şaka gibi çok heyecanlı :) hayırlı olsun prensesin doğum tarihi

Rabbim sabrının karşılığını verdi çok şükür.
İnşallah çabuk toparlar sağlıllı sihhatli büyürürsün yavrunu

Dogum yaptım ben kızlar. Darısı hrpinize inşallah. Annelik mükemmel bi duyguymuş. Sezeryan yaptım. Su an bi sıkıntı yok sukur. Cok yazamayabilirim. Simdiden kusura bakmayın. Mumkun oldugunca girmeye calıscam

Gozun aydin Allah saglicakla anali babali buyutsun insallah, kac haftalik dogdu tam olarak ve kilosu kacti?

Ben devlete gidiyorum kesinlikle mama biberon emzik istemiyorlar bence zorunda kalırsan aldırırsında biberonla değil kaşıkla ver emzirmeye çalış çoğunlukla mama tavsiye edemeyeceğim emin değilim ben kullanmamıştım

İnşallah çabucak toparlarsın gözün aydın .Rabbim evladını büyütürken sabır ve sağlık versin

Cocuk doktorumuz sma önermişti. Eger onu almiyorsaniz aptamil oda olmuyorsa bebelac alin demisti. Biz kizima sma kullandik. Simdi dogun cantasina da koymayi dusunuyorum sma.

Ay cnm fok tesekkurler. Bebisle araniz nasil bi hafta oldumu. Aile hekimlgne gittinizmi topuk kani icin.
Canim bizim topuk kanları hastanede alındı aile hekimliğine gitmedik.

X