2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Her geçen gün bebeğinle ilgili endişelerin aratarak çoğalıyor hele 40 ın çıkana kadar ki psikoloji çok zor ben resmen karalar bağlamıştım ağlıyordum ama ne ağlamak
Nasıl bakıcaz nasıl ona bir gelecek vericem hepsine gücüm yetecek mi diye karamsar ve korkarak bakıyordum hayata.
Herşey güzel olacak allahın izniyle 40 ından sonra bir daha konuşalım ruh durumunu

@benobeno B baby34 kızlar günlerimiz aynı sizinle ne güzel siz sezeryan için tarih almışsınız benimki normal Doğum olacak bakalım ne zaman gelmek isteyecek çok beklemesem bari
Kızımda 40 hafta beklemistim ne yazık ki sonunda sezeryan olmak zorunda kalmıştım umarım senin bebişin o kadar bekletmez 38 den sonra hemen gelsin

Doğumu tetikleyen bişey var mı bildiğiniz? Hergün hadi oğlum gel artık diye konuşuyorum ama ne gelen vaaar ne gideeen :))))))))))))

Doğumu tetikleyen bişey var mı bildiğiniz? Hergün hadi oğlum gel artık diye konuşuyorum ama ne gelen vaaar ne gideeen :))))))))))))
Rivayetler hurma yemek, merdiven inip çıkmak, çömelmek, cinsel ilişki der.. Ama gelmeyen gene gelmiyor, bence hiç itibar etme bunlara :)

Aynen. 1 hafta kaldı. Heyecan tavan yaptı. Ama ev işi hiç bitmiyor. Şunu da yapayım şurayı da halledeyim derken zaman geçiyor:)
valla bitmiyor doğru diyorsun canım. Bugün kadın geldi ben de yanında dolandım. Ama bayağı yoruldum alt tarafta ağrım var kremsi akıntım oldu çok korktum ayaklarımı kaldırdım dinleniyorum şimdi. Daha gelmemesi lazım kızımın işlerim bitmedi ama çarşambaya kadar herşeyi bitirip hazır bekleyeceğim Allah izin verirse. Bayağı gözüm korktu bugün

Canım oğlumda herşeyi denedim merdiven inip çıktım evi süpürdüm gezdim kapı bile sildim. Malesef hiçbiri işe yaramadı 41 biterken suni sancı da aldım ama sonuç olarak sezeryanla geldi oğlum. Şu an kızımda 26. Haftadan beridir erken doğum riskim var durdurmaya çalışıyorum hala yani geleceği varsa geliyor yoksa biraz zor. Hayırlısı olsun hakkında. Ama dene bu yöntemleri. Hurma ye merdiven in çık. Bir de çömelip kalkmak doğumu tetikliyormuş diye duydum

Rivayetler hurma yemek, merdiven inip çıkmak, çömelmek, cinsel ilişki der.. Ama gelmeyen gene gelmiyor, bence hiç itibar etme bunlara :)
Bu vakte kadar nasıl geçtiğini anlamadım zamanın ama artık geçmiyor Oğlum iki hafta önden gidiyor daha ne bekliyo içerde acabaaa Ben 42. hafta doğmuşum inşallah bana çekmez.

Canım temizliğimi alışverişimi hep kendim yapıyorum. Yürüyorum eğilip kalkıyorum ama dediğin gibi gelen giden yok Ağrı sızı kasılma namına tek birşey yok. Her sabah uyanıp ''oğlum hadi ananı dinle bugün bekliyorum seni'' diyorum ama yok Çocuğunuzla konuşun anlıyor diyorlar ya oda yalanmış yani Bu vakte kadar kolayca geldim de bundan sonrası geçmek bilmiyor valla

Benim de ilk aylarda kahverengi lekelenmelwrim olmusrtu bebegini daha hissedemeden boyle olmasi cok uzuyor insani. Progestani duzenli kullan vajinal kullan mutlaka ve hemen kalkma akip gitmesin progestan. Bol bol dinlenmeye calis yurudukce daha cok artiyor gibi geliyordu baana uzanirken de ayaklarinin altina yastik koy hem dinlendirir hem de akintiyi da kesiyor gibi geliyordu bana sik sik kontrol et. Gunluk ped ile kontrol ediyordum sik degistiriyordum ben gunluk ped kullanirsan da kokusuz normal ped kullan. Allah cocugunu sana bagislasin insallah

Bu vakte kadar nasıl geçtiğini anlamadım zamanın ama artık geçmiyor Oğlum iki hafta önden gidiyor daha ne bekliyo içerde acabaaa Ben 42. hafta doğmuşum inşallah bana çekmez.
Diyorum ya ben 40+3'te doğurdum diye :) Son günler geçmek bilmiyor gerçekten. Vardır bir bildiği annesi, akışına bırak sen :)

Aminnn canım çok Sağol.Ben de kokusuz ped kullanıyorum sık sık değiştiriyorum.Evet yürüdükçe oluyo ben de öyle farkettim.uzanınca gelmryişinin sebebi de sanırım rahmin Kanı emmesiymiş.aynen zaten hiçbir hamilelik belirtim de yok bebeğimin sağlığından da sadece kontrollerde emin olabiliyorum doktor arayı açınca korkuyorum.ilk vajinal denedim beceremedim ve sabah yine leke gelince bir daha da vajinal denemeye kalkmadım daha etkiliymiş vajinal öyle okumuştum ben de.şimdi doktorun kapısındayım bakalım durum nedir

Perinatolog hiç aklıma gelmedi bir de ona bakayım canım teşekkürler .Ben de hep soluma yatıyorum.inşalldh faydası oluyordur bakalım

Mutlaka vajinal kullan ben 1 ay agizdan aldim sadece bas donmesi ve sersemlik yapti. Vajinal ile 2-3 gunde belirgin azalma 10 gunde de tamamen gecti

Diyorum ya ben 40+3'te doğurdum diye :) Son günler geçmek bilmiyor gerçekten. Vardır bir bildiği annesi, akışına bırak sen :)
Haklısın elbette sağlıkla, hayırlısıyla gelsin minişlerimiz gerisi önemli değil :) Benim ilk olduğu icin sabırsızlık ve şımarıklık biraz :) Hepimizin hakkında hayırlısı, sağlıklısı, enn huzurlusu olsun inşallah

cnm aglama krizleri normal ben kizimda lohusada surekli agliyordum bebekle beraber:)

yok yok anlamazlar :) ama ben anlıyorum seni aynı şeyleri ben de yaşamıştım. Hayırlısı neyse o olsun. Vardır onun da bir vakti annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…