2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar, bu siteden alışveriş yapan oldumu? Fiyatlar çok uygun güvenilirmi acaba

Eklentiler

• D07F0073-2010-421A-B36D-4702598B3739.png
    D07F0073-2010-421A-B36D-4702598B3739.png
    173,3 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar haftaya kontrolümde büyük ihtinal doktor çatı kontrolü yapacak. Ya sürekli vajinal ultrason oluyorum ama hiç parmakla kontrol olmadım. Vajinal ultrasondan hiç rahatsız olmuyorum ama acaba çatı kontrolü nasıl bir şey. Doktoru yapan arkadaşlar anlatabilir mi? Agrılı mı?

Kızlar haftaya kontrolümde büyük ihtinal doktor çatı kontrolü yapacak. Ya sürekli vajinal ultrason oluyorum ama hiç parmakla kontrol olmadım. Vajinal ultrasondan hiç rahatsız olmuyorum ama acaba çatı kontrolü nasıl bir şey. Doktoru yapan arkadaşlar anlatabilir mi? Agrılı mı?
vajinal ultrasyon da rahatsız olmuyorsan onda da olmazsın com her zamanımızı kendini rahat bırak kasma benim doktorum genelde her ay alttan elle muayene de yapar ne zaman kasmazsam kendimi o kadar raht ve çabuk geciyo ağrı sızı olmuyo en fazla yarım dk surer

Vajinal ultrason niye yapiliyor ki her ay? Benim hic yapilmadi da. Yapilmasi gerekli miydi? Elle de hic muayne yapmadi. Hep karindan oldu kontrollerim. Bak simdi panik oldum.

70 e 80 e varan sancılar cıktı nst de ama doktorun demesi 20 dk içinde en az 2 kere 1 dakika kadar uzunlukta olması gerekiyormuş doğum sancısının bende 1 kere fln olunca pek önemsemedi, doğum sancısı değil dedi , umarım dediği gibidir , artık 1 2 gün sonra tekrar muayeeye giderim

vajinal ultrasyon da rahatsız olmuyorsan onda da olmazsın com her zamanımızı kendini rahat bırak kasma benim doktorum genelde her ay alttan elle muayene de yapar ne zaman kasmazsam kendimi o kadar raht ve çabuk geciyo ağrı sızı olmuyo en fazla yarım dk surer
Anladım canım çok sağol. Sadece o aleti başta sokarken biraz kasıyorum kendimi ama içinde iken acı, Ağrı Vs. Hiç hissetmiyorum. İnşallah çatı muayenesi de ağrısız geçer.

Vajinal ultrason niye yapiliyor ki her ay? Benim hic yapilmadi da. Yapilmasi gerekli miydi? Elle de hic muayne yapmadi. Hep karindan oldu kontrollerim. Bak simdi panik oldum.
Canım rahimle alakalı şeyler vajinal ultrasondan daha rahat görülüyor. Akıntı, serviks uzunluğu falan.. Ben de serviks kısalması olmuştu 28. haftadan itibaren. Doktorum serviks uzunluğunu net ölçebilmek için o haftadan itibaren vajinal ultrasonla baktı bana.. Oysaki benim serviks uzunluğum hala 26 mm 36. haftada.. Benim doktorum biraz pinpirikli anlayacağın. Kimi doktor gerek duymuyor vajinal ultrasona.. Ama çatı muayenesi yani parmakla muayene doğum şeklini belirlemek için yapılması gerekli..

Doktoruna bağlı yavas olursa hicbisey hissetmiyosun ama aniden yaparsa zor.korktuğunu soyle yavas yapsın benim.canım.çok tatlıdır doktoeumm yavas yaptı acimadi

ben fransada yaşıyorum cnm burda her ay rutin kontrol var ve o şekilde muayenede yapiliyo karından yapılana ek olarak

ben fransada yaşıyorum cnm burda her ay rutin kontrol var ve o şekilde muayenede yapiliyo karından yapılana ek olarak
Alttanmi bakiorlar ben hollandada birda cati muaynesi yapmior sancin gelincee gidionn acikliyi bakioorlar iki kere falan tamam öleymis yani iyide bölee yoksa panik ederdim

X