2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
4cm e kadar bana vermediler. 4cm acildim sonra verdiler. Epidural aldiktan sonra sancilari hissetmedim. 8cm ebe suyumu patlatti. Ikinma hissi geldi. Tam aciklikla doguma gittim. 3.ikinmada da dogdu oglum.
Yani guzel sey banada 4cm vercekler ikinmadadami agri yoktu sade wc gibi sey yani

kızlar bizey sorcam.biz 38de çatı muayenesi olduk ya ben simdi 39da bi daha gitcem yine yapacak mi bu çatı muayenesini
Hayır Canim 1kez kemik yapina bakiyo tamam.bu bilgiyi artık sonraki hamileliklerinde de kullanabilirsin. Ben 1.dogumda yaptirmistim.ayni doktora devam ediyorum o yuzden tekrar yapilmadi dar bi çatım oldugunu biliyoruz zaten

Kızlar az önce tuvalete gittim çamaşırımda kahverengimsi bir akinta vardı. Gece çok sırtım ağrıdı ama şu an bile ağrım yok. Bu nişan mı oluyor???

Kızlar benimde ağrılarım var baya , dün gece 15 dk da 1 düzenli kasılma ile ağrı geldi 4 kere fln sonrasında rahatladı, simdi de belim vve kasıklarına ağrı giriyor acaba gitsem mi bi nst çektirmeye yoksa yarını mi beklesem bilemedim . Nisan fln gelmeden sancı olur mu acaba ?

Kızlar az önce tuvalete gittim çamaşırımda kahverengimsi bir akinta vardı. Gece çok sırtım ağrıdı ama şu an bile ağrım yok. Bu nişan mı oluyor???
Doktorum gidecek diye acele mi edeyim dedi bebiş :) canım nişan kahve pembe kırmızı her türlü olabiliyor diye biliyorum ama sancın ağrın yoksa yarını da bekleyebilirsin doktora gitmek için

Kızlar benimde ağrılarım var baya , dün gece 15 dk da 1 düzenli kasılma ile ağrı geldi 4 kere fln sonrasında rahatladı, simdi de belim vve kasıklarına ağrı giriyor acaba gitsem mi bi nst çektirmeye yoksa yarını mi beklesem bilemedim . Nisan fln gelmeden sancı olur mu acaba ?
Olabilir canım nişan herkeste gelmiyor. Bana doktor düzenli ağrı sancı da bekleme gel diyor eğer hala düzenliyse acile gidip nst isteyebilirsin

Birazda Gülelim..
Birgün Dursun ve Temel minibüsle bir yere gidiyormuş.
Şoför sürekli Fatih, Levent , Eyüp diyormuş
Dursun demiş ula Temel sıkıldum biz ne , zaman inecuk
Temel ula bekle ismimiz okunsun ineruk demiş.:KK48:

Bebeğim bugün çok hareketsiz sadece 1 kere gerildi diyelim tekme bile atmadı. Yarın kontrol var ama devlet hastaneside pek dikkate almuyır ki :KK43:bide çok akıntım var.

olur cnm mümkündür nisan gelmeden agrinin gelmesi

X