2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kizlar açılma hala yok 1cm dr nst ye bakıp yemeğe izin verecek ardından 11e kadar bekleyeceğiz hala acilma yoksa sezaryen olacak

Kizlar açılma hala yok 1cm dr nst ye bakıp yemeğe izin verecek ardından 11e kadar bekleyeceğiz hala acilma yoksa sezaryen olacak
cnm hic canini sıkma hakkinizda hayirlisi neyse o olsun ben sezeryan yapmis biri olarak ilk sezeryanim cok iyiydi sakin epidural ignesinden korkma birak kendini o an sadece melegine kavusacagin ani düşün hic hissetmedim ben ki beni cok korkutmuşlardı sonda zaten narkozdan sonra hic hissetmiyorsun cnm inanki hersey iyi olacak Allahin izniyle şayet sezeryan olmak zorunda kalirsan rahat ol kendi i rahat birak hersey yolunda olacak insallah hakkinizda hayirlisi neyse o olsun cnm

Peribella cnm sen nerelerdesin hic sesin cikmiyor yoksa dogurdun da haberimiz mi olmadi :)
:) Allah korusun daha doğurmayalım canım 37. Haftayı bitirelim en azından kendileri nefes alabilmeyi başarabilsin bebişler. Bugün aile hekimine gittim son kontrole perşembe de doktor randevum var güzel şeyler duyayım da biraz alışveriş yapayım yavruma sen nasılsın? :)

Amin canim cok sağol bugun bir bitse

Canım benim duaların kabul oldu gelişimi tamamsa gelsin bebeğim dedin ve inşaallah sağlıkla gelecek yavrun hangi doğum hakkında hayırlı olacaksa öyle gelsin paşa üzme kendini her şeyde vardır bir hayır 11 e kadar belki açılman hızla ilerler gerek kalmaz sezeryana ama kalırsa da sağlık olsun sen ve bebeğin sağlıkla kavuşun inşallah

Canim epidural belki bir açıklıktan sonra veriliyor bende neredeyse hiç açılma yok. Cok güçlü adet sancısı diyeyim cok korkulacak bir şey değil
Canim onemli olan senin ve bebeginin sagligi. Bekle bakalim, belki biraz daha hizlanir dogumun bu bir kac saatte.

Benim arkadasimda tam aciklik 18 saatte oldu. Senin de baya oldu sanirim.

Hic moralini bozma, biliyorum bu kadar saat agri cekmek zor ama sonunda bebegini alacaksin kucagina.

Halin oldukca haberdar et bizi. Dualarimiz seninle.

Canim tombis derken kaç kg olmus masallah.
Ben 35+5 teyim bugün 2950 dedi. Sence normal mi. Az mi
Maşallah senin bebeğin de baya iyiymiş canım. Şöyle söyliyim benim oğlum biara 2 hafta önden gidiyordu ve doktor bu bebek iri diyordu. Bende cok üzülüyordum. Şimdi eskiye göre kilo alımı yavaşladı. Şuan sadece bir hafta önde. Neye göre artıp azalıyor bu hız bilemiyorum fakat doktorum sıkıntı yok dedi ona güvenmekten başka şansım da yok :) Randevum haftaya salı. O nedenle güncel kilosunu bilmiyorum. Ama senin bebeğinde maşallah maşallah bence baya iyi kilosu

hussuk Canımmm hiç korkma ve üzülme. Hepimiz şuan sana dua ediyoruz. Sezeryan veya normal nasıl olursa olsun yeterki sen de bebeğin de sağlıklı olun. Huzurla kucağına aldığın an nasıl doğurduğunun da bir önemi kalmıyordur eminim. Dualarımız seninle

Git tap yavas yavas vence alisverisini :) cok sukur.bu gunlerimize....
Bizde bugun annemle hastane cantamizi tam hazirladik. Ins vaktini bekler bebislerimiz :)

Rabbim hakkinda hayirli olani sana nasip etsin insallah saglikla kucagina alirsin dualarimiz seninle insallah iyi haberlerini aliriz canim

Git tap yavas yavas vence alisverisini :) cok sukur.bu gunlerimize....
Bizde bugun annemle hastane cantamizi tam hazirladik. Ins vaktini bekler bebislerimiz :)
Açılma falan olduysa ya da doktor çok dikkat et gibi bişey derse eşim hayatta götürmez canım adam tuvalete kaç kere kalktığımı sayıyor :/ inşallah her şey yolundadır da eksiklerimi tamamlarım. Beşiğim yok daha :) bizde bugün annemler vardı nolur nolmaz hazırlayalım dedik bebeğin çoğu şeyi hazır pişik kremi emzik biberon gibi eksikleri var emzikle biberon konusunda hala kararsızım. Kendi eksiklerim var depend gece pedi göğüs pedi terlik falan onları alabilsem tamam ilk hazırlıklar :)

Nuk un kaucuk damaklı emziğini alın. Çoğu bebek tutuyormuş. Biberonda da philips aventten şaşmayın derim

Merak ettigim konu var hani acilisa kadar agri cekiliorya kimi cekmio epedural.alio ama o ikinma.zamani vebek cikma zamanii ozamanki agri nasill bazen epedural.kapatilior ama

Aynen yaaa sagliklari yerinde olsunda hazirliklar tamamlanir cnm. Allah yüzümüzü güldürecek insallah :)(
Nuk un kaucuk damaklı emziğini alın. Çoğu bebek tutuyormuş. Biberonda da philips aventten şaşmayın derim
Emzik fikri icin tskler cnm valla ilk kizim tutmamsti cok zorluğunu çektim. Bunda tutsun die cok uğraşacağım.

Ama biberon avent natural kullaniyorduk bunda sanirim almayacağım. Bebis cok zor cekiyor onla bilmiyorum ya aciyorum :)

Sağol canım önerilerin için ben onları tutup emmek istemezse beni diye korktuğum için alıp anlamakta kararsızım bide tabi çevre var 1-2 aylık bebeğin emziğini reçellere bandırmalarından korkuyorum

Canım internetten alsana herseyini :) Yani ben hic evden dışarı adımımı atmadan istisnasız herseyimi netten sipariş ettim. Temizleme pamuğundan bebek bezine, tırnak makasından depende beşiğe yastığa yorgana kıyafetlere kadar tüm herseyi netten aldım. Dışarı çıkıp aldığım tek şey cam rende. Oda geçen hafta bim'e gelmişti onun dışında hersey kapıya geldi. Sen cok daha iyi bilirsin tabi ama fikir amaçlı paylaştım tecrübemi :) gelen hiçbir üründe de bi problem yaşamadım cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…