2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Canım ben bu zamana kadar hiç kendime netten bir çöp dahi almadım eşimde aynı şekilde ondan hiç içimize sinmiyor bide eşim biraz pimpirikli normalde de kredi kartı kullanmayız kapıda ödeme olan sitelerden alacaksan al ama istediğin gibi gelmezse ben geri göndermekke uğraşmam diyince iyice soğudum nette ki alışverişten :) bende bim i takip ediyorum eşime sipariş veriyorum :) geçen cuma nevresim takımı vardı onu aldırdım bugün ıslak mendil çamaşır deterjanı vücut yağı falan vardı onları aldım aile hekimine gitmişken :) perşembe günü kontrol var eğer her şey olması gerektiği gibiyse beşik ve bir kaç eksik bakmak istiyorum yalnız beşik için hala kararsızım bir tarafım mobilya al diyor bir tarafım park yatak. Oda yapmıcam daha onu halısından perdesi ne her şeyini geze geze yapmak istiyorum 1 buçuk yaşından sonra

Ay evet bim'de buara cok fazla bebek ürünü var. Sık sık bakıyorum. Unibaby ıslak pamuk gelmiş belki onu da alırım :) Ben beşik olarak ikea'nın beşiğini aldım. Oda yapmayacağım ben de. Biraz büyüsün aklı ersin öyle diye düşünüyorum. İkea'nın beşiğinin yan korkuluğu çıkınca kendi yatağınla birleştiriyorsun. Birde yüksekliği ayarlanıyor bebek büyüdükçe. Ve çok sade ama şık. Ama sallanmıyor. Benim icin oldukça uygun bir beşik. Ama çevremde çoğu kişi park yatak tercih etti daha kullanışlıymış. Doğsunlar da sağ sağlim varsın eşyaları eksik olsun. Yavaş yavaş toparlanır eşya dediğin :)

Canım beşiğinin ölçüleri nasıl? Park yatak çok kullanışlı diye düşünmeye başladım ama mobilya olması daha gösterişli hala kararsızım bu gidişle bebeğimi çekyatta büyütçem:)

Bizim.kucuk oda vardi ikeadan uc kapakli aynali dolap aldim.uc cekmecelii poposunu degistiririm.diyee dolap aldim yatakta almanyadan siparis verdim böle ida sade yaptim yani bence ikeadaki yatak harika

Bizim.kucuk oda vardi ikeadan uc kapakli aynali dolap aldim.uc cekmecelii poposunu degistiririm.diyee dolap aldim yatakta almanyadan siparis verdim böle ida sade yaptim yani bence ikeadaki yatak harika
Bende oda yapana kadar sadece şifonyer almayı düşünüyorum canım kendi dolabımda da boş yer var askılık yaptırıp asılacakları o bölmeye asarım diye düşündüm ama yatak konusunda gitgeller yaşıyorum gezip görüp almak istiyorum ama maalesef durumum o kadar gezmeye müsait değil hayırlısı artık alırım inşallah iyi bir beşik. Aldıklarını güle güle kullan canım

Baş ağrısından ölcem 2gündür fena agrıyor

hussuk doğurdun galiba ses gitti :) ayyy insallah hayırlı haberlerle geeel

Saol cnm daha iyileri sizin olsun alirsin yaa mersk etmee
Niye musait degil.artik 36 haftadasin yani

Saol cnm daha iyileri sizin olsun alirsin yaa mersk etmee
Niye musait degil.artik 36 haftadasin yani
Plesanta previa olduğu için yasak canım kanama yapmaya çok müsaitmiş durumum 37 hafta bitene kadar kalkmak yok dedi doktor ama perşembe bidaha sorcam

Plesanta previa olduğu için yasak canım kanama yapmaya çok müsaitmiş durumum 37 hafta bitene kadar kalkmak yok dedi doktor ama perşembe bidaha sorcam
Cnm benumde öleydi 20 haftalikke ögrendim buyuk kontrolde ama hep ayaktaydim hic dikakt etmedim is guc tabi bana bakio ama sukur cikmis yukari cnm

iyi geceler arkadaslar hussuk arkadasimiz ne yapti acaba acilma olmassa saat 11de sezeryan olacakti yani sezeryansa suan ameliyatta galiba hayirli haberler aliriz sag salim saglikli haberler aliriz insallah artik dogum haberleri gel.eye basladi acaba kacinci haftasinda haberi olan bilen varmi insallah erken degildir

Biliomki erken degildi galiba aksam 11 demiydi ins gerek kalmamistir xa

Cnm benumde öleydi 20 haftalikke ögrendim buyuk kontrolde ama hep ayaktaydim hic dikakt etmedim is guc tabi bana bakio ama sukur cikmis yukari cnm
Benim hiç çıkmadı canım kaymadı bile tam kapatmaya devam doktora her artık hafif hafif ayaklanayım mı dediğimde hem dikişin var hem plesantan sıkıntı nasıl kalk diyeyim ben sana dedi zaten ben kalksam eşim izin vermez tuvalete kaç defa gittiğimi bile sayıyor 20 ve 21 haftalık 2 oğlumuzu kaybedince herkes böyle pimpirikli aman kalkma az daha sabret diyor sabır 2-3 hafta daha

Ya sancısı fazlalaştı açılma oldu yazamadı canım ya da sezeryana giderken haber veremedi sabaha güzel haberlerini alırız inşallah. 38. Haftasının içindeydi 37+ yani bdt 2 nisandı 20gün önce gelmek istedi oğluşu sağlıkla gelsin inşallah

Anliom cnm.az kaldi yat madem
Peki o dikis acidimi yani nasil birseyki

Anliom cnm.az kaldi yat madem
Peki o dikis acidimi yani nasil birseyki
Spinal anesteziyle atılıyor canım dikiş o anda bişey hissetmiyorsun uyuşukluk geçince hafif ağrı oluyor ama dayanılmayacak ağrı değil 1 haftaya yakın lekelenme oluyor o kadar. antibiyotik çok önemli enfeksiyon olmaması için dikişten bu zamana 6 kutu antibiyotik içtim hala daha çıkıyor enfeksiyon Rabbime emanetiz

İkea Gullıver model canım. Şimdi girip baktım indirimdeymiş şuan :):):):) 60x120 yazıyor ölçü olarak. Ben cok beğendim. Sade ve şık duruyor. Rengarenk nevresimlerle kullanmayı düşünüyorum ben o nedenle dümdüz beyaz bu yatağı tercih ettim. Aldığım nevrrsimler içinde kendini gösteriyor gerçektende :) Bi incele netten istersen hazır indirimdeyken tüm beşikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…