2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
KıZlar merhaba öncelikle Allah sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inş. Benim sorum Şişli kolan hastanesinde Doğum yapacak olan varmı?

benobeno ve K ktlp kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim içim rahatladı. Sağolsun millet korkutmaya pek meraklı en son biri kokunun bi kısmı giriyor, içinde elini açıp kapıyor dedikten sonra dehşete düşmüştüm. Kadınlar niye böyle yapar her şeyin en korkutucu, en olumsuz, en kotu yanlarıyla hamileyi tedirgin eder anlamam. Onlar hic mi hamile olup bu yoldan geçmedi de empati kuramazlar..........

hussuk canım ne kadar heyecan yaptım anlatamam Allah sağlıkla hayırlısı ile bebeğini kucaklamayı nasip etsin, seni de bir avazda kurtarsın inşallah. Dualarım seninle

Korku filmi gibi anlatmışlar sana, inanamıyorum.. O kadar acı verici korkunç bir şey olsa hangi kadın böyle bir muameleyi kabul eder?! Tabi ki insan rahatsızlık duyuyor, normal olarak, ama dayanılmaz acılar kolunu içeri sokmalar filan yok yani. İçin rahat olsun. Sadece baskı, basınç hissediyorsun ve bu da rahatsızlık veriyor.

Ben oğluma hamileyken ilk muayenede (suyum geldi sanmıştım, ondan açılma var mı diye bakmıştı), korktum ve kendimi kastım. Biraz canım yandı. Doğum yapacağım günkü kontrolde tekrar baktı, bu sefer hiç kasmadım ve hiç canım acımadı.

Korkularımız tecrübesizlikten biraz. İçini ferah tut, kulaklarını olumsuz herşeye kapat. Bebişine odaklan sadece, karnındaki son günlerin tadını çıkar :)

Yada şöyle sorayım Şişli- Mecidiyeköy taraflarında Doğum yapıcak olanlar varmı?

Selam kizlar
Ben suan 34. Haftadayim. Ilk bebegim sezeryanla dogdu. Bu da oyle olacak dedi doktor. Son bir kac haftadir ben bacaklarimi kapatamiyorum sanki. Sabah kalkiyorum yataktan kalkamiyorum bacak aramda sanki bir top var. siz de boyle hissediyor musunuz yoksa benim oglan iyice asagi mi indi? Ilk bebegimde boyle olmamisti. 41+3 te dogmustu.

Olabilir canım,aşağı inmiş olabilir. Ben de epey aşağıda taşıyorum. Ama aşağıda olması ve doğum kanalına girmesi farklı şeyler diye biliyorum. Seni rahatsız eden birşey varsa yine de danış derim doktoruna.

Sağolasın canım çok teşekkür ederim aynen çok korkuttular biri böyle anlatırken biri parmakla dedi benim de kafam karıştı muayene nasıl oluyor diye şu an daha rahatım

kizlar suyum geldi hastaneye gidiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin
hadi hayırlısı olsun, benden sana tavsiye hatta tüm normal doğuracak olanlara, benim babaannem ebeymiş zaten kendiside maşallah 16 tane doğurmuş, annem doğuma giderken çömel demiş annemde gezmiş çömelmiş 4 saat içinde toplamda bütün açılmalar ve doğum olmuş suni sancısız ve kesisiz, anladığım kadarıyla çömelince bacakları açıyoruz ya yer çekimininde etkisiyle kolay açılma oluyor, ama ne zaman ıkınman gerekiyor onu bilmiyorum, açılma sırasıında ıkınmamak gerekiyormus galiba şişme oluyormus galiba bunu dr yada ebeye sor, Allah yardımcın olsun

hussuk Canim hayırlı olsun inşAllah sagsalim kavusursun yavrunla :) ay kendimden korkmaya başladım kimse sıra desem dogum yapıyor :))) artık sıra bende ama bende hiç belirti yok kizlaaarrr :)))

hussuk Canımm hadi gözün aydın hayırlısıyla sağlıkla al bebeğini kucağına. Üçüncü bebeğimiz de geliyor Allah'ın izniyle. Sırayla patır patır dökülüyoruz :):):) Bakalım benim bebişim ne zaman gelecek

Sağolasın canım çok teşekkür ederim aynen çok korkuttular biri böyle anlatırken biri parmakla dedi benim de kafam karıştı muayene nasıl oluyor diye şu an daha rahatım
şöyle düşün orası kaslı bir bölge ve sen kendini kasarsan o alan daralır ve canın yanar o yüzden rahat ol kasma kendini ki acımasın. ben ilk geceden de hiç korkmuyordum kiminin matkapla delseydin daha az acırdı lafına rağmen, hiç ama hiç acımadı çünkü korkmuyordum, acırsa acısın psikolojisi olduğu için bende rahat oluyorum sende rahat ol , genel olarak herşey böyle korku vücutta kasılmaya yol açıyor ve vücudun doğal akışı bozuluyor ve işler zorlaşıyor, he birde ne konuda olursa olsun derin nefes aldığında beyne bol oksijen gidiyor ve acı hissiyatı azalıyor kan verirken yaparım

Bizim daha varyaaa az daha dursunlar annesi :) cuma gunu randevum var. O gun bence sezeryan tarihimi verir. Bende cok heyecanlanmaya basladim. Ilk bebegimde bile bukadar heyecanla beklememistinm :))

Sağol canım derin nefesi denicem ben de. Haklısın kaslı bölge ne kadar kasarsam o kadar canım yanar..

Bend3 34. Haftamdayim öyle bir his yok bende

Bende de var o his canım dr kafası kanala dogru gelmis demisti cok asagıda merdiven inip cıkmak cilee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…