2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
O kadar çok Ağlıyorum ki Bebeğimi de etkiliyor diye ayrica üzülüyorum. Kusura bakmayın burda yazmasam daha iyi olur banane diyorsunuzdur yada burasi yeri mi diyorsunuzdur ama bazen insan kimseye diyemiyor özellikle yakınlarına.
Söyleyip hafiflemek derdini anlatmak istiyor.neyse kusura bakmayın tekrar hayırlı doğumlar
Canım burda sadece hamilelikle ilgili konuşmuyoruzki hamilelikteki duygularımız. Hem kendini hemde bebegini üzme tabiki elindeki gitmiş üzüleceksin ama alabilmek için elinizden geleni yapacaksınız.ama üzme bebegini.

Canim ben ilk dogumda oldum çatı muayenesi ama diktorum yapalim demedi ben kendim istemistim normal diguma uygunmu merak ettigim icin. Doktor hic kasilmazsan acımaz rahat ol demisti ve gercekten hic aci hissetmedim cok kolay oldu. Oncesinde doğumu hizlandirabilir yani Yarin bike dogum yapmana neden olabilir kabul ediyormusun demisti. 37de falan yapmisti sanirim muayeneyi ben 41de dogurmustum.
Benim doktorum da hiç bahsetmedi çatı muayenesinden ama bikaç arkadaş 37de yapılıyor demis. Benim de haftaya 37 oluyor. O nedenle gerildim. Yapalım demezse ben hiç hatırlatmayacağım :)))))))

Canim cati muayenesi 37. Haftada oluyor vaktin ver zaten daha telaş yapma. Acıtıyor diyen de var hissetmedim diyen de. Benim de bu pers olacak bakalım nasıl bisiymis.
Haftaya salı 37+0'da randevum. Bana hiç bahsetmedi çatı muayenesi yapacağım demedi ama aniden de böyle birseyle karşılaşmamak adına kendimi hazırlamaya çalışıyorum. O çatal beni öyle geriyor öyle geriyor ki... Bakalım bana yapacak mı yapmayacak mı:olamaz:

Kızlar suan gebelik takvimimde b grubu streptokok enfeksiyonu testi yapılmalı yazıyor. Hiç duymamıştım daha önce. Şimdi netten baktım da endişelendim. Yaptıran var mı böyle bir test? 35-37 arası yapılıyormuş. Ayy endişelenecek yeni birsey buldum hayırlı olsun bana:KK51:

Canım burda sadece hamilelikle ilgili konuşmuyoruzki hamilelikteki duygularımız. Hem kendini hemde bebegini üzme tabiki elindeki gitmiş üzüleceksin ama alabilmek için elinizden geleni yapacaksınız.ama üzme bebegini.

Keşke alabilme ihtimali olsaydı adam paraları kıbrıs a aktardı sırra kadem bastı eşim çok pişman ben yapma demiştim dinlemedi ona destek olamıyorum çünkü ben iyi değilim olsun bunda da vardır bir hikmet rabbim bebegime sağlık versinde giden para olsun hicbirsey sağlıktan değerli değil. Rabbim evlatlarimizi korusun bizleri onlardan onları bizden mahrum etmesin eşlerimizi de bizi de birbirimizden eksik etmesin inşallah.

O kadar çok Ağlıyorum ki Bebeğimi de etkiliyor diye ayrica üzülüyorum. Kusura bakmayın burda yazmasam daha iyi olur banane diyorsunuzdur yada burasi yeri mi diyorsunuzdur ama bazen insan kimseye diyemiyor özellikle yakınlarına.
Söyleyip hafiflemek derdini anlatmak istiyor.neyse kusura bakmayın tekrar hayırlı doğumlar
Canim olur mu hiç öyle şey anlat rahatla sen. Nasıl oldu bu is ciftlikbank ne bak bizi de bilgilendirmis olursun hem. Üzülme Allah ne kapılar açar şaşar kalırsın, çıkacağı varmış o paranın öyle düşün. Mala gelsin Allah can sağlığı versin ins.

Ya mesajının sonunu bile okumayacak kadar heyecanlanmışım düşün 41 de mi doğurdun:KK33:
Sorma canim. Ilk bebek cok gec geldi benim. Bu nasıl olcak bakalim kizlar erken geliyor diyorlar ama. 1.erkekti simdi kizimizi bekliyoruz bakalım. Yani çatı muayenesi hic etkilemedi beni

Keşke alabilme ihtimali olsaydı adam paraları kıbrıs a aktardı sırra kadem bastı eşim çok pişman ben yapma demiştim dinlemedi ona destek olamıyorum çünkü ben iyi değilim olsun bunda da vardır bir hikmet rabbim bebegime sağlık versinde giden para olsun hicbirsey sağlıktan değerli değil. Rabbim evlatlarimizi korusun bizleri onlardan onları bizden mahrum etmesin eşlerimizi de bizi de birbirimizden eksik etmesin inşallah.
Canım çok geçmiş olsun ya sıkma canını rabbim biyerden bı kapı açar ins. Bebeğinde sağlıklı bir şekilde doğar ins dua et bol bol. Sizi böyle bir zamanda mağdur edenlerde Allah'ından bulsunlar cnm . Allah büyük ins

Canim olur mu hiç öyle şey anlat rahatla sen. Nasıl oldu bu is ciftlikbank ne bak bizi de bilgilendirmis olursun hem. Üzülme Allah ne kapılar açar şaşar kalırsın, çıkacağı varmış o paranın öyle düşün. Mala gelsin Allah can sağlığı versin ins.
Senin ilk deme cnm hic korkmin ne guzel böle sey duymak
Ben suan bebeyi tamm vajina varya kaba yeri orda hizediom hickiriklari soldaydi alta suan tam ortadaa asadaa yuruyuncee idral kacircak gibi oluom.hahhaha yavrum yaaaa

Sanal çiftlik oyunu sistemden hayvan kiralıyorsun 1 yıllık yatirdigin para kadarını 5 ayda kazanıyorsun sonraki 7 ay kâr etmiş oluyorsun ortada gerçekten bir çiftlik var hatta üretimden satın alimda oluyor kendi markası üstünden. Sistemden para kazanan da olmuş ama adamlar sayıyı artırıp yeteri kadar sazan avlar gibi üyeye sahip olunca paraları kıbrıs a kaçırıp ortadan kayboldu. Bizim ki neyse de evini arabasını satıp yatiran var eşimin arkadaşı 12bin lira kredi çekip yatırdı şimdi ona kala kala borç kaldı sadece bin lirasını kurtarabildi

Canım çok geçmiş olsun ya sıkma canını rabbim biyerden bı kapı açar ins. Bebeğinde sağlıklı bir şekilde doğar ins dua et bol bol. Sizi böyle bir zamanda mağdur edenlerde Allah'ından bulsunlar cnm . Allah büyük ins

Vallah doğum sezeryan olacağı için yaklaşık 1 ayım var ama ne doğum yapacak param ne de yanımda kalacak refakatcim var ama buna şükür dediğin gibi rabbim evladima sağlık versinde belki bir yerden bize de bir kısmet açılır. Rabbim kimseyi çaresiz koyması n

Rabbim gönlü bol olana dua edene kat kat fazlasını versin hepinizden allah razı olsun dogumdan korkan arkadaslara da şunu söyleyeyim korkmayın herşeye her zahmete her acıya değer. Hayat bizim planlarimiza göre işlemiyor biz hayata ayak uyduruyoruz.

Rabbim gönlü bol olana dua edene kat kat fazlasını versin hepinizden allah razı olsun dogumdan korkan arkadaslara da şunu söyleyeyim korkmayın herşeye her zahmete her acıya değer. Hayat bizim planlarimiza göre işlemiyor biz hayata ayak uyduruyoruz.
Cnm sabir et dua et insaAllah hersey guzel olcak merak etme o coczk kismet nimetinle gelir öle biyerden glirki sasirirsin
Annen usaktami kim kalcak yaninda benimki usakta belki yetisemez bile

Senin ilk deme cnm hic korkmin ne guzel böle sey duymak
Ben suan bebeyi tamm vajina varya kaba yeri orda hizediom hickiriklari soldaydi alta suan tam ortadaa asadaa yuruyuncee idral kacircak gibi oluom.hahhaha yavrum yaaaa
Evet canım ilk olacak ins o yüzden mi cahil cesareti var:)) benimde aynen öyle çiş kaciracakmisim gibi oluyor sürekli zaten on dk da bir tuvaletteyim

Evet canım ilk olacak ins o yüzden mi cahil cesareti var:)) benimde aynen öyle çiş kaciracakmisim gibi oluyor sürekli zaten on dk da bir tuvaletteyim
Eh benimde ilk ama bilmjim ama niye korkulacakki Rabbim verdii aratmadannn olmayanlara desek korkuoruz diye varyaa bize topu tutarlar mucize birsey hastalik degilll hastalik cekenler bile böle korkmuoooo

Vallah doğum sezeryan olacağı için yaklaşık 1 ayım var ama ne doğum yapacak param ne de yanımda kalacak refakatcim var ama buna şükür dediğin gibi rabbim evladima sağlık versinde belki bir yerden bize de bir kısmet açılır. Rabbim kimseyi çaresiz koyması n
Daha bir ay varmış Allah yardım edecek inan bak ne kapılar açılacak sen dua et bol bol. Allah yardımcınız olsun. sıkıldıkça yaz buraya

Eh benimde ilk ama bilmjim ama niye korkulacakki Rabbim verdii aratmadannn olmayanlara desek korkuoruz diye varyaa bize topu tutarlar mucize birsey hastalik degilll hastalik cekenler bile böle korkmuoooo
Korkma hic, içimizde kalacak hali yok ya bı şekilde çıkacaklar bebisler oradan:) Allah sağlık versin, o an geldiğinde gene yardımcımız Allah, bir gün gibi gelmez de unuturuz bile:)))

Korkma hic, içimizde kalacak hali yok ya bı şekilde çıkacaklar bebisler oradan:) Allah sağlık versin, o an geldiğinde gene yardımcımız Allah, bir gün gibi gelmez de unuturuz bile:)))
Unutulur tabi ciktigi an bence yoksa kinse 2 3 4 yapmazdi ve Allah vsr yani biliom yardim eder sen normalmi istion epedural peki

Unutulur tabi ciktigi an bence yoksa kinse 2 3 4 yapmazdi ve Allah vsr yani biliom yardim eder sen normalmi istion epedural peki
Epidural den korkuyorum ignesinden. Normal olur ins bu kadar çatı ağrısını boşa çekmiş olmamaliyim. 3 aydir çekiyorum çatı ağrısı çok olanın doğumu kolay olur diyorlar.

X