2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Ben de 35+4 um ayni şikayet bende de var sanırım kafası sağ kasıkta bazen sağ bacağım feci agriyo belden vuruyo bacağa ve kasiga.hele dün aksam biraz gururum gündüz eve geldim çok kasılmaların ve kasıkta bacakta ağrım oldu heralde bir sure daha yürümem ben.ilk hamileliğinde boyle şeyler hic bilmiyorum erkek hamileliği daha ağrılı oluyo diyolar bilmem onla alakalı mi

Ben de 35+4 um ayni şikayet bende de var sanırım kafası sağ kasıkta bazen sağ bacağım feci agriyo belden vuruyo bacağa ve kasiga.hele dün aksam biraz gururum gündüz eve geldim çok kasılmaların ve kasıkta bacakta ağrım oldu heralde bir sure daha yürümem ben.ilk hamileliğinde boyle şeyler hic bilmiyorum erkek hamileliği daha ağrılı oluyo diyolar bilmem onla alakalı mi
benimkide erkek cnm galiba dogru o zaman ilki kizdi cok rahattim kizimda

Kizlar bugun kontrole gittim35+1.
Bebis gayet iyi 2700 olmus boy 46 cm. Dönmüş,dun biseyler yapti zaten anladim :)) 37. Haftada gel dedi dr. Cati muayesi var ,hadi hayirlisi...

Kizlar bugun kontrole gittim35+1.
Bebis gayet iyi 2700 olmus boy 46 cm. Dönmüş,dun biseyler yapti zaten anladim :)) 37. Haftada gel dedi dr. Cati muayesi var ,hadi hayirlisi...
Canım bebeğin yeni mi döndü. Ben 34+2 yim bugün. 34+0 da kontrolümde dönmemişti.

Kızlar çatı muayenesini her doktor yapıyor mu mutlaka? Doktorum bana çatı muayenen var demedi. Haftaya salı randevum var. Acaba yapar mı? Hazırlıklı gideceğim gerci. Psikolojimi hazırlamaya calısıyorum belkş yapar diye. Çünkü cok korkutucu geliyor bana. Belki acısı sızısı yoktur ama yinede ne bileyim... :KK43: Sizce yapar mı yoksa yapmayan doktorlar var mı

Hanımlar ben eve çıktım ama bebeğim hala yoğun bakımda, ondan ayrılmak zor oldu ama bunu da atlatacak giz inşallah
Canım Allah tez vakitte kavuşmayı nasip etsin size. Biraz sabır ve ardından sağlıkla huzurla gelen güzel günler yaşarsın insallah. Çok heycanlanıyorum sen yazdıkça :) sıra bizlerde insallah

Hanımlar ben eve çıktım ama bebeğim hala yoğun bakımda, ondan ayrılmak zor oldu ama bunu da atlatacak giz inşallah
Cnm merak etme emin ellerde. Tam duzelmeden eve cikarsalar bi sikintisi olsa zen anlayamazdinki. Ben kizim 5 gun kuvozdeyken hastanede kalmistim. Bana da cok zor olmustu lohusa halimle dam akilli yiyp içemiyordum

Kızlar çatı muayenesini her doktor yapıyor mu mutlaka? Doktorum bana çatı muayenen var demedi. Haftaya salı randevum var. Acaba yapar mı? Hazırlıklı gideceğim gerci. Psikolojimi hazırlamaya calısıyorum belkş yapar diye. Çünkü cok korkutucu geliyor bana. Belki acısı sızısı yoktur ama yinede ne bileyim... :KK43: Sizce yapar mı yoksa yapmayan doktorlar var mı
Canım normal doğum yapmayı düşünüyorsan eğer doktorların çoğu yapıyor. Ben hiç çatı muayenesi olmadım ama doktorum serviks ölçümü için sürekli vajinal ultrasonla bakıyordu ki bende de o çatal korkusu vardı, ilk çıktığımda çok kasılmıştım. Acı verici asla değil, sadece biraz rahatsız edici. Eminim çatı muayenesi de böyledir. Önemli olan rahat olmak gerçekten...

Canım bebeğin yeni mi döndü. Ben 34+2 yim bugün. 34+0 da kontrolümde dönmemişti.
32. Haftada gitmistim en son o zaman bisey yoktu,bana gore dun oldu,cunku hickirigini sol asagida hissediyordum,simdi derinden ortadan geliyor,birde farkli yerlerde hareketlerini hissettim,bugun dr de donmus dedi,39 da bile donenler varmis basi nerde bliyormusun ? bana dr donmeye meyilli demisti,

Canım normal doğum yapmayı düşünüyorsan eğer doktorların çoğu yapıyor. Ben hiç çatı muayenesi olmadım ama doktorum serviks ölçümü için sürekli vajinal ultrasonla bakıyordu ki bende de o çatal korkusu vardı, ilk çıktığımda çok kasılmıştım. Acı verici asla değil, sadece biraz rahatsız edici. Eminim çatı muayenesi de böyledir. Önemli olan rahat olmak gerçekten...
İki defa üst üste kürtaj oldum. Çatalla ilgili hiç iyi tecrübelerim yok. Düşündükçe afakanlar basıyor. Ama normal hattaa doğal doğum istiyorum. O nedenle psikolojimi haftaya kadar hazırlamam lazım sanırım. Gerçi çatı muayenesi diye birseyden hiç bahsetmedi ama çoğu yapıyorsa benim doktorum da yapar sanırım :KK43:

Canim ben ilk dogumda oldum çatı muayenesi ama diktorum yapalim demedi ben kendim istemistim normal diguma uygunmu merak ettigim icin. Doktor hic kasilmazsan acımaz rahat ol demisti ve gercekten hic aci hissetmedim cok kolay oldu. Oncesinde doğumu hizlandirabilir yani Yarin bike dogum yapmana neden olabilir kabul ediyormusun demisti. 37de falan yapmisti sanirim muayeneyi ben 41de dogurmustum.

Canim cati muayenesi 37. Haftada oluyor vaktin ver zaten daha telaş yapma. Acıtıyor diyen de var hissetmedim diyen de. Benim de bu pers olacak bakalım nasıl bisiymis.

Canim ben ilk dogumda oldum çatı muayenesi ama diktorum yapalim demedi ben kendim istemistim normal diguma uygunmu merak ettigim icin. Doktor hic kasilmazsan acımaz rahat ol demisti ve gercekten hic aci hissetmedim cok kolay oldu. Oncesinde doğumu hizlandirabilir yani Yarin bike dogum yapmana neden olabilir kabul ediyormusun demisti. 37de falan yapmisti sanirim muayeneyi ben 41de dogurmustum.
Ayyy gerçekten mi:skandal:ben yavrumun herşeyi tamamsa eger artık dogsun istiyorum bu benim icin cok sevindirici hayirlisi bakalım bana artık gün geçmez :KK45:

Ya mesajının sonunu bile okumayacak kadar heyecanlanmışım düşün 41 de mi doğurdun:KK33:

Çok hareketli bebeğim bu normal mi dakika durmuyor gece gündüz doktorada sormadım çünkü bir türlü muayene olmak kismet olmadı 1.5 ay oldu randevu bulamadım randevu aldığımda doktor acil bir durumdan ötürü yıllık izin almış çarşamba randevum var inşallah bir aksilik olmaz

Ayrıca dolandırıcılık mağduru olduk bu çiftlikbank diye bir sistem var bilen var mi bilmiyorum ama 2700 liramiz gitti kenarda köşede 1 kuruşumuz yok dogum için yada başka herhangi masraflar için resmen bitiklerdeyim hem stresliyim hem üzüntülü bebegimde kalple ilgili problem gördüler inşallah sağ salim doğar ve ek tedavi gerekmez yoksa ne yaparım bilmiyorum

O kadar çok Ağlıyorum ki Bebeğimi de etkiliyor diye ayrica üzülüyorum. Kusura bakmayın burda yazmasam daha iyi olur banane diyorsunuzdur yada burasi yeri mi diyorsunuzdur ama bazen insan kimseye diyemiyor özellikle yakınlarına.
Söyleyip hafiflemek derdini anlatmak istiyor.neyse kusura bakmayın tekrar hayırlı doğumlar

X