Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy ben unuttum yaaa ama yazayım bir has yumurta iki salatalık 5 zeytin 5 çeri domates açlık şekerim 88 toklugum 110 çıktı dışarı çıktım daha yemek yiyemedim. şimdi açlığı ölçüp olmayan bir yemek yiyeceğim öğlene ayarlayamadim
Aaaa olmuyo ama böyle benı umutlandırıp böyle atlaman üzdü 😀😀 şekerin fena değil bence. Diyete uyarsan zamanla daha iyi oluyor. Aslıdna şekeri en iyi dengeleyen ne biliyor musun: açlık. Atıştırmayı azaltmak ya da öğün aralarını açmak tabi ağza çekirdek dahi atmadan. Hamileyken tabi zor ama olabildiği kadar.

Ben arkadaşımın tavsiyesiyle bu tuzu aldım baya tuzlu yememe rağmen henüz ödem yapmadım diye düşünüyorum etrafıma da soruyorum sürekli 😂
canım ben de uzun zamandır mayi kullanıyorum ama oradaki iyot da sentetikmiş. İçime kurt düştü biraz bi dahakine sanırım doğal deniz tuzu alırım veya kaya tuzu

Ay bizim o sorun var zaten 😂😂 soyadımiz arslan r var mı yok mu
Benimde bekarlık soyadım arslan her seferinde R var diyorum 🤣 şimdi oğluşumda
Mert Arslan oda uğraşacak aynı sorunla 🙈

Aaaa olmuyo ama böyle benı umutlandırıp böyle atlaman üzdü 😀😀 şekerin fena değil bence. Diyete uyarsan zamanla daha iyi oluyor. Aslıdna şekeri en iyi dengeleyen ne biliyor musun: açlık. Atıştırmayı azaltmak ya da öğün aralarını açmak tabi ağza çekirdek dahi atmadan. Hamileyken tabi zor ama olabildiği kadar.
Katılıyorum aralıklı oruç bence çok iyi 2 öğün 👏👏
Ama gebelikte aniden acıkma da oluyor. 2 Öğün arasında mutlaka ceviz süt fln yiyorum.

canım ben de uzun zamandır mayi kullanıyorum ama oradaki iyot da sentetikmiş. İçime kurt düştü biraz bi dahakine sanırım doğal deniz tuzu alırım veya kaya tuzu
Ayy ben de bu tuzu kullanıyordum ve sizden öğrendim sentetik olduğunu… değiştireyim bari

X