2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
benim doktorum kendi istedi cnm burda fransada isteniliyo bu tahlil genel olarak herkesten basit bir işlem bi kulak çöpü gibi bişeyle vajinadan ornek alınıyo hafifce orada gezdiriliyo diyeyim sana sonra tahlile götürülüyor burda laboratuarlarda çalışan bilir kişiler yapıyor bu işlemi belki turkiyede doktorun kendisi yapıyordur bu islemi
Ne güzel hiçbirşeyi atlamıyorlar. İmrendim gerçekten:KK51: burada yapan doktor yok sanırım. Oysa epey önemli sonuçlar doğuruyormuş internetten okuduğum kadarıyla. Ben doktoruma soracağım haftaya. Bakalım gerek görecek mi

Cnm sabir et dua et insaAllah hersey guzel olcak merak etme o coczk kismet nimetinle gelir öle biyerden glirki sasirirsin
Annen usaktami kim kalcak yaninda benimki usakta belki yetisemez bile

Annem bana 1.5 saattlik mesafede kismetse annem babam evde çocuklara bakacaklar annem hastanede kalamaz sara hastası devlet hastanesinde doğum yapacağım içinde eşim kalamiyor yanimda çünkü odalar 2 kisilikmis erkek refakatçi istemiyorlar. Rabbim olsun refakacim koruyucum rabbim tutsun elimden

kizlar suyum geldi hastaneye gidiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin
J
Kizlar şimdilik cok iyiyim sancım yok açılma yok ne kader sürecek bu şimdi? dua edin
Ay canım ne güzel kavuşuyorsun bebisine ins sağlıklı rahat bir doğumun olur. Sancinin gelmesini beklerler cnm biraz suni sancı verebilirler başlaması için. Hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm

hussuk hussuk şimdi mesajlara bakarken 10dk da tuvaletim geliyor yazmışsın doğum başlangıcı olduğunu düşündüm sonraki mesajlarda da suyum geldi hastaneye gidiyorum demişsin 3 nefeste kurtulursun inşallah mümkün olduğunca gezinmeye çalış yada sırt üstü uzan oturma sakin bebek geri çıkıyor dogumu geciktiriyor
Bebek için bir tehlike oluşturmazsa bekleyeceğin süre az olmayabilir sakin ol ayyy çok heyecanlandım

Kızlar çatı muayenesi olanlar anlatabilir mi tam olarak ne yapılıyor benim haftaya randevum fakat ondan sonraki randevuda çatı muayenesi yapalım dedi doktorum. Elle muayene diyorlar ama kimse tam olarak anlatmıyor. Mesela bi sorduğum arkadaş o kadar çok bağırmış ki.. ama diğer arkadaş ben hiç hissetmedim bile dedi. Elle mi parmakla mı ölçüm yapıyor doktorlar. Alttan sık sık muayene oldum daha önce smear testi de yaptırdım. Bunun farkı nedir
Canim elle kemiklerinin genisligine bakiyor. Tum elini degil de 3er parmagini kullaniyor galiba. Yani bnm çatı darligi olmasina ragmen hic agri falan olmadi muayene ederken. Hic korkma sen kasilmazsan hic bisey hissetmiyorsun

Kizlar şimdilik cok iyiyim sancım yok açılma yok ne kader sürecek bu şimdi? dua edin
Canım suyun geldiyse ama sancı ya da açılma yoksa muhtemelen suni sancı verecekler. Ondan sonra ne kadar sürer hiç belli olmaz. 18 saat de sürebilir 5 saat de :) Sen doktoruna güven, mümkün mertebe sakin kal. Herşeyin yolunda gideceğine inan :) Çok güzel olacak herşey, az kaldı bebişine kavuşmana :)

X