2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım benimki de dün çok huzursuzdu aralarında bi gün var acaba atak falan mı geciriyolar

Arkadaslar az once oglumun kakasinda bi kac damlacik halinde kan oldugunu farkettim biraz da sumuksuydu kaka. Dub yeni mamaya gectik onunla mi alakali acaba bie de biraz burnu tikali endeksiyon yok demisti doktor ama ondan da olabilir mi? Panik yapmali miyim size bi danisayim istedim

Canım benim de geçen gün aynı şey başıma geldi kaka ve yer yer az az kan ama bi daha tekrarlamadi bende doktora goturmedim ama yarın kontrolumuz var onu da sorcam,ins seninki de geçer tekrarlamaz

Canım benim de geçen gün aynı şey başıma geldi kaka ve yer yer az az kan ama bi daha tekrarlamadi bende doktora goturmedim ama yarın kontrolumuz var onu da sorcam,ins seninki de geçer tekrarlamaz

Oturup sakince dusundum ben de bir sonraki kakayi beklemeye karar verdim. Insallah tekrarlamaz. Cok tsk ederim cevabin icin rahatlattin beni...

Kizlar oruc tutacak olan varmi. Tamam bebisler cok kufuk evet ama kizimdan kalan borclarda var ve ben tutamiyorum sonradan. Bu ayla beraber 60gun olacak.

Eger tutarsak sut cok azalirmi ne dersiniz

Oturup sakince dusundum ben de bir sonraki kakayi beklemeye karar verdim. Insallah tekrarlamaz. Cok tsk ederim cevabin icin rahatlattin beni...
Ne demek canım rahatlatabildiysem ne mutlu,aynrn bekle bence de interneti bilirsin felaket tellaligi yapar ama bebek kakasinda kana hep normal şeyler yaziyodu bende goturmedim tekrarlamayinca,seninki de tekrarlamaz inşaallah

Kizlar oruc tutacak olan varmi. Tamam bebisler cok kufuk evet ama kizimdan kalan borclarda var ve ben tutamiyorum sonradan. Bu ayla beraber 60gun olacak.

Ben bi gün az beslendigimde bile sutum azalıyor hemen fark ediyorum mama veriyosn ek olarak ,tutabilrsn belki ama ben sadece anne sütü ile besliyorum tutamayacağım ama ek gıdaya geçince az az kazalara baslarim ins

Canım benimki de dün çok huzursuzdu aralarında bi gün var acaba atak falan mı geciriyolar
Bilmiyorum canım, bakayım bi haftasına. Çok fenayız geceden bu yana. Uğraşa uğraşa emzirdim sonunda şükür. Takip ediyorum herhangi bi yerinde birşey de yok görünen. O yüzden telaş yapmamaya çalışıyorum.

Kizina bakiyor cnm isde huysuzlugunu niraz atsa belki benle iliskiside iyi olur ondan ayri 3 damadi daha var bizimkilerin ama hepsi iydir yani biz boyle birini gormedik ne bileyim degisik geliyor oda bana denk geldi demek benim sinavimda bu Allah sabrini versin insallah

E baska gurlu uyutamiyorum nasil uyutmali basiyor yargaraui cok

S Salty canım şimdi baktım. Tam 10 haftalık görünüyor ama 10.haftada atak görünmüyor. Bilemedim valla. 8 9 haftalarda vardı atak ve bizim o haftalar zaten sıkıntılı geçmişti

Bebek emerken ön sütü çok alıyorsa o da yapar canım. Yani yağlı sütü almadığında...
Veya su içiriyomusunuz bilmiyorum bebeklerde sümüksü kakayı su da yapabiliyomuş. İçirmesek bile banyo sırasındaki suyu içtiğinden de olabilir demişti doktor bana. Bi diğer ihtimal de süt alerjisi olabilir tüketmişymiydin süt ürünleri kısa süre önce. Yemeyi kes canım kontrok et.
Tekrarlarsa götürürsünüz hastaneye

S Salty canım şimdi baktım. Tam 10 haftalık görünüyor ama 10.haftada atak görünmüyor. Bilemedim valla. 8 9 haftalarda vardı atak ve bizim o haftalar zaten sıkıntılı geçmişti
Seninki tam zamanında doğmuştu doğru kuzum
Benimki 38 haftalık doğdu ama galiba bu iki hafta atakla ugrascam huyu değişti çünkü.senunki de gecicci biseydir inşaallah

Cnm valla geçenlerde ben kahvaltıdan sonra akşama kadr bişi yemedim. Biraz canm da skkındı su da içmedim. Akşama sütüm o kadr azalmıştı ki bebeğe mama vermek zorunda kaldm. Normalde sadece anne sütü alıyor. O yüzden ben tutamıcam. İçin rahat etmezse bir gün denersin. Ama yemek olmasa da su çok önemli. Süt için.
Görücü usulü mğ evlenmiştinz cnm
E baska gurlu uyutamiyorum nasil uyutmali basiyor yargaraui cok
İlk nasıl alştırdın peki cnm. Emzik verio musun Emzik çok rahatlatıo mesela. Maşallah kendi uyuyor ben kızı yatağa koyunca. İçi geçene kadr pışpışlıyorm yattığı yerde ya da gaz pozisyonunda. Emziği attıkça sadece uyanıyor ben de geri EmziğiEmziği veriyorum. Öyle öyle uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…