2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Cnm valla geçenlerde ben kahvaltıdan sonra akşama kadr bişi yemedim. Biraz canm da skkındı su da içmedim. Akşama sütüm o kadr azalmıştı ki bebeğe mama vermek zorunda kaldm. Normalde sadece anne sütü alıyor. O yüzden ben tutamıcam. İçin rahat etmezse bir gün denersin. Ama yemek olmasa da su çok önemli. Süt için.

Görücü usulü mğ evlenmiştinz cnm

İlk nasıl alştırdın peki cnm. Emzik verio musun Emzik çok rahatlatıo mesela. Maşallah kendi uyuyor ben kızı yatağa koyunca. İçi geçene kadr pışpışlıyorm yattığı yerde ya da gaz pozisyonunda. Emziği attıkça sadece uyanıyor ben de geri EmziğiEmziği veriyorum. Öyle öyle uyuyor
Canım ben tutacam inşallah . Benimde tam 44 gün borcum var 2.ci oğlumda tutamamistim bende. İnsallh bu sefer tutacam. Borç büyüdükçe insanın yükü çok oluyor. Gerçi kefaretini verince tırmanan gerek yok diyor bazı kisiler

Bebek emerken ön sütü çok alıyorsa o da yapar canım. Yani yağlı sütü almadığında...
Veya su içiriyomusunuz bilmiyorum bebeklerde sümüksü kakayı su da yapabiliyomuş. İçirmesek bile banyo sırasındaki suyu içtiğinden de olabilir demişti doktor bana. Bi diğer ihtimal de süt alerjisi olabilir tüketmişymiydin süt ürünleri kısa süre önce. Yemeyi kes canım kontrok et.
Tekrarlarsa götürürsünüz hastaneye :KK66:
bogazlikazak bogazlikazak cnm albeninin dediği gibi ön sütü çok aldığında köpüklü kaka da yapıyor. Yani şu demek oluyor.
Mesela sağ göğsü emzirdin. Bebek uyudu yine uyandığında ilk sağ göğsü vermen lazım. Çünkü ilk 10-15dakka iştah açıcı tatlı süt geliyor Ondan sonra yağlı doyurucu süt. Bebek o yağlı sütü alamayıp, bir sonraki emzirmede yine tatlı sütü alırsa öyle oluyor
Emzirirken buna çok dikkat etmek lazım. Gazın da en büyük sebebi bu.

Bizim kız geceyi gündüz etti.. Gece 4.30da kalktı 2 saat sonra ancak uyuttum. 8.30da geri uyandı çığlık çığlığa. Aile hekimine götürdük, şuanlık normal görünüyor ama uzmanada bi gösterin dedi. Eşim de işe gitmedi, yine aynı olursa götürücez. 4.30dan beri sadece 1 kere zorla emdi..
Geçmiş olsun canım nasıl oldunuz sorunu bulabiliriz mi

@Uykcanne canım şimdi baktım. Tam 10 haftalık görünüyor ama 10.haftada atak görünmüyor. Bilemedim valla. 8 9 haftalarda vardı atak ve bizim o haftalar zaten sıkıntılı geçmişti
Atak hangi haftalarda oluyor bu arada bebislerin dogum zamani ne benim ki 20 martta dogdu normalde 30 mart di sezeryan olunca erken geldi ben balik olmasin diye cok ugrastim 22 mart drmislerdi suyum azalmis diye 20 si oldu bizle ayni oln bebisler varmi

bogazlikazak bogazlikazak cnm albeninin dediği gibi ön sütü çok aldığında köpüklü kaka da yapıyor. Yani şu demek oluyor.
Mesela sağ göğsü emzirdin. Bebek uyudu yine uyandığında ilk sağ göğsü vermen lazım. Çünkü ilk 10-15dakka iştah açıcı tatlı süt geliyor Ondan sonra yağlı doyurucu süt. Bebek o yağlı sütü alamayıp, bir sonraki emzirmede yine tatlı sütü alırsa öyle oluyor
Emzirirken buna çok dikkat etmek lazım. Gazın da en büyük sebebi bu.

Daha cok dikkat edicem cok tesekkur ederim :KK200:

Kizlar oruc tutacak olan varmi. Tamam bebisler cok kufuk evet ama kizimdan kalan borclarda var ve ben tutamiyorum sonradan. Bu ayla beraber 60gun olacak.

Eger tutarsak sut cok azalirmi ne dersiniz
Canım benim bi öğünde bile farkefiyo ya maalesef tutamam bende ama bazılarının maşallah var sütleri çeşme gibi akiyo onlardan san tut ama değilsen riske atma bebise yazık sonra zorlayıp tutariz inşallah

Bebek emerken ön sütü çok alıyorsa o da yapar canım. Yani yağlı sütü almadığında...
Veya su içiriyomusunuz bilmiyorum bebeklerde sümüksü kakayı su da yapabiliyomuş. İçirmesek bile banyo sırasındaki suyu içtiğinden de olabilir demişti doktor bana. Bi diğer ihtimal de süt alerjisi olabilir tüketmişymiydin süt ürünleri kısa süre önce. Yemeyi kes canım kontrok et.
Tekrarlarsa götürürsünüz hastaneye :KK66:

Sut urunleri surekli tuketiyorum ilk kez boyle bisey oldu. Sonradan da gelisebiliyor mu acaba bu durum. Dun aksam da yikamistik o ihtimal de var birsuru ihtimal muhtemel su an. Dort gozle yeni kakayi bekliyorum kaka bekcisi olduk :)))

Sut urunleri surekli tuketiyorum ilk kez boyle bisey oldu. Sonradan da gelisebiliyor mu acaba bu durum. Dun aksam da yikamistik o ihtimal de var birsuru ihtimal muhtemel su an. Dort gozle yeni kakayi bekliyorum kaka bekcisi olduk :)))
Bak orayı bende tam bilmyorum. :) sonradan gelişip gelişmediğini. Yoktur inşallah süt allerjisi gerçi farkederdiniz büyük ihtimal döküntü falan da oluyo onda ciltte.

Bak orayı bende tam bilmyorum. :) sonradan gelişip gelişmediğini. Yoktur inşallah süt allerjisi gerçi farkederdiniz büyük ihtimal döküntü falan da oluyo onda ciltte.

O tur belirtilerimiz yok cok sukur. Su an mama degisikligi ihtimali agir basiyor bakalim gorecegiz gerci bebegimin keyfi yerinde o yuzden cok endiselenmeyi biraktim. Tecrubeleriniz de guc verdi bana. Coook sagolun...

X